ŠIROKI BRIJEG POPIS 2.165 ŽRTAVA (U Širokom Brijegu 218 stratišta)

Popis

Žrtve Širokog Brijega iz Drugog svj. rata i poraća

Povjerenstvo za grobišta Drugog svjetskog rata i poraća  pripremilo je popis žrtava II. svjetskog rata i  poraća s prostora Širokog Brijega.  Informacije o žrtvama temelje se na prikupljenim podacima iz dosadašnje pisane građe, popisa koje su kroz prošlo vrijeme radili i objavili pojedini župni uredi. U ovom popisu objavljeni su do sada poznati podaci za svaku žrtvu a to su: ime i prezime, ime oca, godina rođenja – smrti i mjesto rođenja – smrti. Povjerenstvo  je  u  razdoblju  svibanj  2016.  –  veljača  2017.  godina,    putem  jedinstvenog Upitnika   preko predstavnika mjesnih zajednica, kao i putem  društvenih mreža i medija, prikupljalo podatke o žrtvama. Jedan dio podataka je prikupljen  i unesen u popis.  Kao temelj ovom popisu poslužio nam je širi i obimniji popis koji radi      Komisija za hrvatski  martirologij – pri Hrvatskoj Biskupskoj konferenciji i Biskupskoj konferenciji BiH.

Doniraj za rad povijesno obrazovne web stranice Komunistički zločini

Ukoliko želite pomoći rad povijesno obrazovne web stranice Komunistički zločini to možete uraditi ovdje na opciji doniraj. Hvala

10,00 EUR

Na području Širokog Brijega bilo je 218 stratišta na kojima su ubijene 303 osobe, a 95 posto zemnih ostataka preneseno je u groblja. Utvrđeno je da je 36 osoba bilo žrtva četničkog pokolja te da je 25 žrtava umrlo od mučenja. Žrtve su skoro pa sve ubijene od strane partizana. Ovi više nego potresni brojčani podaci govore o velikom stradanju i brutalnosti koje je doživio Široki Brijeg na kraju Drugog svjetskog rata i poraća, što je ostavilo nenadoknadive posljedice na demografsku sliku Širokog Brijega u budućnosti.

Prema popisu prije Drugog svjetskog rata, Široki Brijeg imao je 23.341 stanovnika, a 1991. godine 26.503. Da je stopa rasta u razdoblju od 1948. do 1991. godine bila kao u Bosni i Hercegovini, Široki Brijeg bi 1991. godine imao gotovo 43.000 stanovnika (za 16.500 više), danas oko 50.000! Među nevinim žrtvama je i 66 hercegovačkih franjevaca, od čega 30 njih iz širokobriješkog samostana, a 13 ubijenih fratara rođeno je u Širokom.

Slijedi tablični prikaz popisa žrtava:

Godina        Mjesto             Prezime (Ime oca) Ime   rođ.- pog.            rođenja – stradanja

  1.                                                         ALILOVIĆ (Jure) PETAR                                     1907  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  2.                                                         ALILOVIĆ (Mate) FRANO            1925  –  1945          Biograci  –  Biograci
  3.                                                         ALILOVIĆ (Šćepo)  ILIJA                1920  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  4.                                                         ALILOVIĆ (Ivan) ILIJA                                       1924  –  1945    Biograci  –  Studena Vrila
  5.                                                         ALILOVIĆ (Jure) MATE                                      1925  –  1944    Biograci  –   
  6.                                                         ALPEZA (Mate)   IVAN                                          1909  –  1945 Rasno  –  Sošice
  7.                                                         ALPEZA (Jure)    FRANO                             1922  –  1944          Široki Brijeg  –  Bugojno
  8.                                                         ANDAČIĆ (Ilija)   STIPE                                  1913  –  1943       Ljuti Dolac  –  Sokolac
  9.                                                         ANDAČIĆ (Ivan) FRANO                                1913  –  1943       Ljuti Dolac  –  Foča
  10.                                                         ANDAČIĆ (Ilija)   ANDRIJA                            1920  –  1945       Ljuti Dolac  –  Dravograd
  11.                                                         ANDAČIĆ (Jure) ANTE                                   1922  –                  Ljuti Dolac  –  Stara Pazova
  12.                                                         ANDAČIĆ (Ilija)   NIKOLA                               1923  –  1945       Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  13.                                                         ANDAČIĆ (Andrija) LUKA   1923  –  1945          Ljuti Dolac  –  Varaždin
  14.                                                         ANDAČIĆ (Mate)  LUKA   1925  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  15.                                                         ANIĆ (Mate)        NIKOLA                                         1913  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  16.                                                         ANIĆ (Mate)        IVAN                                              1919  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  17.                                                         ANIĆ (Pero)         FRANO                                          1922  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  18.                                                         ANIĆ (Marko)      JURE                                             1922  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  19.                                                         ANIĆ (Ivan)         MARKO                                         1922  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  20.                                                         ANIĆ (Marko)      VENCEL                                        1925  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  21.                                                         ANIĆ (Ivan)         MILE                                              1926  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  22.                                                         ANIĆ (Ivan)         MARKO                                         1922  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  23.                                                         ANIĆ (Andrija)     BOŽE                                             1913  –        Jare  –  Kriżni put
  24.                                                         ANIĆ (Grgo)        BOŽE                                             1912  –        Jare  –  Kriżni put
  25.                                                         ANIĆ (Grgo)        BOŽO                                       1912  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  26.                                                         ARAPOVIĆ (Ivana) STANKO           1916  –  1945          Zavoznik  –  Kriżni put
  27.                                                         BANOŻA (Martin) MIRKO                1945  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  28.                                                         BANOŻIĆ (Tome) ANTE              1914  –  1945          Kočerin  –  Dravograd
  29.                                                        BANOŻIĆ (Paške ANTE               1920  –  1945          Kočerin  –  Koprivnica
  30.                                                         BANOŻIĆ (Paške) IVAN                1914  –  1945          Kočerin  –  Ivan Sedlo
  31.                                                         BANOŻIĆ (Ivana) BOŻE               1921  –  1945          Kočerin  –  Pożega
  32.                                                         BANOŻIĆ (Mate) CVITAN           1922  –  1945          Kočerin  –  Kriżevci
  33.                                                         BANOŻIĆ (Petra) FRANO            1910  –  1945          Kočerin  –  Pożega
  34.                                                         BANOŻIĆ (Stjepana)  FRANO            1912  –  1945          Kočerin  –  Koprivnica
  35.                                                         BANOŻIĆ (Kriżana)    GRGO              1902  –  1948          Kočerin  –  Kočerin
  36.                                                         BANOŻIĆ (Mije) IVAN                  1918  –  1945   Kočerin  –  Pożega
  37.                                                         BANOŻIĆ (Paške)     JAKOV            1919  –  1945          Kočerin  –  Dravograd
  38.                                                         BANOŻIĆ (Mate)         JAKOV            1886  –  1947          Kočerin  –  Široki Brijeg
  39.                                                         BANOŻIĆ (Ivana)    MARKO           1920  –  1945          Kočerin  –  Bugojno
  40.                                                         BANOŻIĆ (Tome)       MATE               1908  –  1943          Kočerin  –  Sarajevo
  41.                                                         BANOŻIĆ (Tome) PETAR             1912  –  1945          Kočerin  –  Kriżni put
  42.                                                         BANOŻIĆ (Mije) STANKO                  1925  –  1945   Kočerin  –  Pożega
  43.                                                         BANOŻIĆ (Tome)        STJEPAN        1911  –  1945          Kočerin  –  Sarajevo
  44.                                                         BANOŻIĆ (Ivana)       TOMO              1924  –  1945          Kočerin  –  Virovitica
  45.                                                         BANOŻIĆ (Joze)                                                  VINKO             1926  –  1945          Kočerin  –  Zagreb
  46.                                                        BANOŻIĆ (Joze)                                                  ZDRAVKO       1906  –  1945          Kočerin  –  Pożega
  47.                                                         BANOŻIĆ (Ivana)                                                IVAN 1923  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  48.                                                         BANOŻIĆ (Ivana)                                                    JOZO            1925  –  1945          Rujan  –  Dravograd
  49.                                                         BANOŻIĆ (Ivana)                                                    JURE            1915  –  1942          Rujan  –  Bradina
  50.                                                       BANOŻIĆ ŠIMA                       1902  –  1944   Kočerin  –  Slavonski Brod
  51.                                                         BARAĆ (Joze)    CVITAN                                     1911  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  52.                                                         BARAĆ (Stanka)                                                   MARKO          1924  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  53.                                                         BARAĆ (Ivana)   BOŻE                                         1910  –  1945  Mokro  –  Dobrič
  54.                                                         BARAĆ (Joze)    CVITAN                                      1911  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  55.                                                 BARAĆ (Stanka)  MARKICA      1924  –  1944          Rasno  –  Gorica
  56.                                                         BARAĆ (Ivana)   BOŽO                                         1910  –  1945 Rasno  –  Dobrič
  57.                                                         BARBARIĆ (Mate)                                           ANICA                 1896  –  1945          Knešpolje  –  Knešpolje
  58.                                                         BARBARIĆ (Ivana)                                           IVAN    1893  –  1945          Knešpolje  –  Lise
  59.                                                         BARBARIĆ (Ivana)                                           IVAN    1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  60.                                                         BARBARIĆ (Mate)                                           MATE 1914  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  61.                                                         BARBARIĆ (Mate)                                           IVAN    1918  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  62.                                                         BARBARIĆ (Mate)                                           JOZO   1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  63.                                                         BARBARIĆ (Marka)                                         DRAGO               1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  64.                                                         BARBARIĆ (Ante)                                            BOŻE   1923  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  65.                                                         BARBARIĆ (Boże)                                           JURE   1907  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  66.                                                         BARBARIĆ DANE               1921  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  67.                                                         BARBARIĆ (Ivana)                                           IVICA   1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  68.                                                         BARBARIĆ PETAR      –            Široki Brijeg  –  Kriżni put
  69.                                                         BARIŠIĆ (Franjo)                                                   ŠIMUN            1906  –  1941          Dużice  –  Dużice
  70.                                                         BAZINA (Ante)    ANDRIJA                                 1925  –  1945   Kočerin  –  Dravograd
  71.                                                         BAZINA (Stjepana)                                              MARIJAN        1907  –  1943          Kočerin  –  Prnjavor
  72.                                                         BAZINA (Martin) IVAN                                        1926  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  73.                                                         BAZINA (Ivana)   JOZO                                      1920  –  1945    Ljubotići  –  Zagreb
  74.                                                         BAZINA (Ivana)   JURE                                       1923  –  1943    Ljubotići  –  Zagreb
  75.                                                         BAZINA (Ivana)   STANKO                                 1933  –  1941    Ljubotići  –  Ljubotići
  76.                                                         BAZINA (Jure)    BLAGO                                     1921  –  1945 Potkraj  –  Kriżni put
  77.                                                         BAZINA (Jure)    MARKO                                     1916  –  1943 Potkraj  –  Posušje
  78.                                                         BAZINA (Marka) ŠIMUN                                       1926  –  1945 Potkraj  –  Kriżni put
  79.                                                         BEVANDA (Stojana)                                                  JOZO          1923  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  80.                                                         BEVANDA (Marka)                                                    BOŽE          1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  81.                                                         BEVANDA (Miše)                                                      IVAN           1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  82.                                                         BEVANDA (Marka)                                                    MILE           1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  1.                                                        BEVANDA (Marka)                                                    IVAN           1932  –  1953          Jare  –  Jare
  2.                                                         BEVANDA (Pere)                                                      IVKA           1908  –  1945          Jare  –  Mostar
  3.                                                         BEVANDA (Nikole)                                           STANKO             1919  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  4.                                                         BILAĆ (Mije)       IVAN                                    1905  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  5.                                                         BILAĆ (Nikole)    MATE                                  1926  –  1945        Turčinovići  –  Zagreb
  6.                                                         BILINOVAC (Ivana)                                              FRANO            1921  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  7.                                                         BILINOVAC (Cvjetana)                                        VICENCIJE      1914  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  8.                                                         BILINOVAC (Pere)                                               PERO               1921  –  1942          Buhovo  –  Mostar
  9.                                                         BILINOVAC (Joze)                                               MARIJAN        1924  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  10.                                                         BILINOVAC (Ivana)                                              MARIJAN        1924  –  1942          Buhovo  –  Vranić
  11.                                                         BILINOVAC (Jure)                                               MARKO           1925  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  12.                                                         BILINOVAC (Ivana)                                              ANTE               1927  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  13.                                                         BLEKO (Marka) IVAN                                           1922  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  14.                                                         BOGDAN (Ivana)                                                   FRANJO         1921  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  15.                                                         BOGDAN (Ivana)                                                   JOZO              1923  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  16.                                                         BOGDAN (Joze) IVAN                                              1909  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  17.                                                         BOGDAN (Pere) GOJKO                                         1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  18.                                                         BOKŠIĆ (Luke)   PERO                                          1924  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  19.                                                         BOKŠIĆ (Grge)   DRAGO                                1928  –  1945       Knešpolje  –  Knešpolje
  20.                                                         BOKŠIĆ (Ivana) JURE                               1906  –  1945            Donji Gradac  –  Kozara
  21.                                                         BOKŠIĆ (Ivana) SLAVKO                         1914  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  22.                                                         BOKŠIĆ (Marka)                                          PERO       1922  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  23.                                                         BOKŠIĆ (Ivana) MILE                                1925  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  24.                                                         BOKŠIĆ (Marka)                                          VINKO      1920  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  25.                                                         BONDŻA (Stjepana)                                               STJEPAN      1924  –  1945          Rasno  –  Kriżni put
  26.                                                         BORAS (Šimuna)                                                  IVAN               1922  –  1945          Dużice  –  Jasenovac
  27.                                                         BORAS (Šimuna)                                                  MARTIN         1920  –  1945          Dużice  –   
  28.                                                         BORAS (Šimuna)                                                  MATE             1915  –  1945          Dużice  –   
  29.                                                         BOŠKOVIĆ (Stanka)                                       ANTE    1920  –  1943          Ljuti Dolac  –  Dugi Rat
  30.                                                         BOŠKOVIĆ (Anđela)                                       PERO   1897  –  1945          Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  31.                                                         BOŠKOVIĆ (Pere)                                           KARLO                 1922  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  32.                                                         BOŠKOVIĆ (Pere)                                           MARKO                1924  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  33.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                          don NIKOLA        1909  –  1945          Ljuti Dolac  –  Hadžići
  34.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                            IVAN     1925  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  35.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                            DRAGO                1927  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  36.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                              NIKOLA            1909  –  1945          Biograci  –   
  37.                                                         BOŠNJAK (Andrije)                                     MATE       1890  –  1942          Gornji Crnač  –  Vran
  38.                                                         BOŠNJAK (Nikole)                                       GABRO   1892  –  1942          Gornji Crnač  –  Čabulja
  39.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                         CIRIL       1911  –  1946          Gornji Crnač  –  Risovac
  40.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                        KARLO    1920  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  41.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                        MILE        1924  –  1948          Gornji Crnač  –  Mostar
  42.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                         ĆIRIL       1911  –  1945          Gornji Crnač  –  Risovac
  43.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                         ANDRIJA                 1924  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  44.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                          BLAŽ      1901  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  45.                                                         BOŠNJAK (Andrije)                                 IVAN             1902  –  1945          Grabova Draga  –  Grabova Draga
  46.                                                         BOŠNJAK (Ilije) IVAN                            1903  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  47.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                     JURE            1906  –  1945          Grabova Draga  –  Bile
  48.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   JURE            1908  –  1945          Grabova Draga  –  Bile
  49.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                  TOMA           1909  –  1942          Grabova Draga  –  Risovac
  50.                                                         BOŠNJAK (Bože)                                    MARKO        1910  –  1945          Grabova Draga  –  Bile
  51.                                                         BOŠNJAK (Mate)                                    ILIJA            1911  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  52.                                                         BOŠNJAK (Jure)                                     GRGO          1913  –  1942          Grabova Draga  –  Romanija
  53.                                                         BOŠNJAK (Bariše)                                  STANKO      1913  –  1942          Grabova Draga  –  Rama
  54.                                                         BOŠNJAK (Stojana)                                STIPE           1908  –    Grabova Draga  –   
  1.                                                        BOŠNJAK (Joze)                                     ILIJA            1919  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  2.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   NIKOLA       1920  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  3.                                                         BOŠNJAK (Luke)                                     BLAGO        1923  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  4.                                                         BOŠNJAK (Bariše)                                  LOVRE         1923  –  1948          Grabova Draga  –  Čule
  5.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   ŽARKO        1924  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  6.                                                         BOŠNJAK (Nikole)                                  BOŽO           1924  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  7.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   ANDRIJA     1927  –  1945          Grabova Draga  –  Resnice
  8.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   GRGO          1929  –  1945          Grabova Draga  –  Bile 
  9.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   ANTE           1931  –  1948          Grabova Draga  –   
  10.                                                         BOŠNJAK (Luke)                                     VJEKOSLAV               1904  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  11.                                                         BOŠNJAK (Lovre)                                   BARTOL      1879  –  1942          Grabova Draga  –  Risovac
  12.                                                         BOŠNJAK (Andrije)                                 TOMA           1887  –  1942          Grabova Draga  –  Prozor
  13.                                                         BOŠNJAK (Marijana)                              IVAN             1896  –  1945          Grabova Draga  –  Resnice
  14.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                     MIRKO         1919  –    Grabova Draga  –  Zenica
  15.                                                         BOŠNJAK (Šimuna)                                IVAN             1922  –  1943          Grabova Draga  –  Kriżni put
  16.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                  DRAGO        1924  –  1944          Grabova Draga  –  Varażdin Breg
  17.                                                         BOŠNJAK (Pere)                                             ILIJA    1922  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  18.                                                         BOŠNJAK (Stipe)                                             IVAN    1923  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  19.                                                         BOŠNJAK (Ante)                                              KRIŻAN               1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  20.                                                         BOŠNJAK (Nikole)                                                    IVAN           1918  –  1942          Lise  –   
  21.                                                         BOŠNJAK (Ilije) MATE                                             1921  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  22.                                                         BOŠNJAK (Ilije) MIRKO                                           1919  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  23.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                                     TOMA         1911  –  1944          Lise  –  Banja Luka
  24.                                                         BOŠNJAK (Jure)                                                       JOZO         1912  –  1945          Lise  –  Pożega
  25.                                                         BOŠNJAK (Ilije) GRGO                                         1924  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  26.                                                         BOŠNJAK (Stjepana)                                             VINKO          1923  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  27.                                                         BOŠNJAK (Marijana)                                              IVAN             1922  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  28.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                                    JOZO            1920  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  29.                                                         BOŠNJAK (Stipe)                                                   JOZO            1920  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  30.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                                    IVAN             1920  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  31.                                                         BOŠNJAK (Nikole)                                                  NIKOLA        1914  –  1942          Provo  –  Gorica
  32.                                                         BOŠNJAK (Petra)                                                   MIRKO          1924  –  1945          Provo  –  Mokro
  33.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                                    JOZO            1925  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  34.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                                  PERO            1924  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  35.                                                         BOŠNJAK (Jure)                                           STANKO                 1901  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  36.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                                  BOŻE              1910  –  1945          Uzarići  –  Knešpolje
  37.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                                  MARKO          1904  –  1946          Uzarići  –  Uzarići
  38.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                                JOSIP             1906  –  1945          Uzarići  –  Uzarići
  39.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                                 JOZO              1925  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  40.                                                         BREKALO (Ivana)                                          JOZO     1922  –  1946          Crne Lokve  –  Posušje
  41.                                                         BREKALO (Ivana)                                          STANKO                1925  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  42.                                                         BREKALO (Marka)                                        IVAN      1928  –  1946          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  43.                                                         BREKALO (Ivana)                                          ANTE     1913  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  44.                                                         BREKALO (Pere)                                           ANTE     1927  –  1945          Crne Lokve  –  Zagreb
  45.                                                         BREKALO (Rafe)                                           ANTE     1922  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  46.                                                         BREKALO (Mate)                                          BOŻO    1912  –  1944          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  47.                                                         BREKALO (Joze)                                           BRANKA               1944  –  1945          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  48.                                                         BREKALO (Šimuna)                                      FRANO 1911  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  49.                                                         BREKALO (Marka)                                        IKO        1907  –  1942          Crne Lokve  –  Raduša
  50.                                                         BREKALO (Ante)                                           IVAN      1913  –  1940          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  51.                                                         BREKALO (Ante)                                           IVAN      1919  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  52.                                                         BREKALO (Jakova)                                       IVAN      1927  –  1946          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  53.                                                         BREKALO (Marijana)                                     IVAN      1925  –    Crne Lokve  –  Kriżni put
  54.                                                         BREKALO (Mate)                                          IVAN      1912  –  1945          Crne Lokve  –  Vlasenica
  1.                                                        BREKALO (Ante)                                           JOZO     1921  –  1945          Crne Lokve  –  Zagreb
  2.                                                         BREKALO (Ante)                                           MATE     1911  –  1942          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  3.                                                         BREKALO (Mirka)                                          MATE     1925  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  4.                                                         BREKALO (Boże)                                          MILICA 1941  –  1945          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  5.                                                         BREKALO (Boże)                                          MIRKO   1937  –  1945          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  6.                                                         BREKALO (Petra)                                          MIRKO   1925  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  7.                                                         BREKALO (Jakova)                                       NIKOLA 1919  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  8.                                                         BREKALO (Marka)                                        PERO     1916  –  1943          Crne Lokve  –  Banja Luka
  9.                                                         BREKALO (Andrije)                                       PETAR   1920  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  10.                                                         BREKALO (Mije)                                            PETAR   1920  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  11.                                                         BREKALO (Marka)                                        STANKO                1922  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  12.                                                         BREKALO (Mirka)                                          STANKO                1922  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  13.                                                         BREKALO (Ante)                                           STIPE    1920  –  1947          Crne Lokve  –  Rakitno
  14.                                                         BREKALO (Pere)                                           STIPE    1921  –    Crne Lokve  –  Posušje
  15.                                                         BREKALO (Ante)                                           VINKO   1922  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  16.                                                         BREKALO (Mate)                                          ŻARKO 1926  –  1945          Crne Lokve  –  Kovačići
  17.                                                         BREKALO (Ilije) MIJO                                       1902  –  1945    Ljubotići  –  Nova Gradiška
  18.                                                         BREKALO (Mije)                                                 STANKO           1927  –  1945          Ljubotići  –  Nova Gradiška
  19.                                                                                     BREKALO MARTA                  1904  –  1943/44              Britvica  –  Nemila
  20.                                                         BRKIĆ (Ivana)     MARIJAN                                   1912  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  21.                                                         BRKIĆ (Marka)    IVAN                                           1925  –  1945 Rasno  –  Maribor
  22.                                                         BRKIĆ (Stipe)     JURE                                          1926  –  1943 Rasno  –  Široki Brijeg
  23.                                                         BRKIĆ (Stjepana)                                                   JURE             1897  –  1945          Rasno  –  Mokro
  24.                                                         BRKIĆ (Josipa)   FRANO                                      1923  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  25.                                                         BRKIĆ (Grge)      STANKO                                    1920  –  1945 Rasno  –  Maribor
  26.                                                         BRKIĆ (Grge)      PERO                                         1927  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  27.                                                         BRKIĆ (Ivke)       ŻARKO                                      1923  –  1942 Rasno  –  Posušje
  28.                                                         BRKIĆ (Ivke)       DRAGO                                      1925  –  1945 Rasno  –  Pożega
  29.                                                         BRKIĆ (Ante)      ANTE                                         1920  –  1945 Rasno  –  Mostar
  30.                                                         BRKIĆ (Mate)      STIPE                                         1921  –  1944 Rasno  –   
  31.                                                         BRKIĆ (Mate)      SLAVKO                                    1924  –  1944 Rasno  –  Slavonija
  32.                                                         BRKIĆ (Andrije) MATE                                         1912  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  33.                                                         BUBALO (Nikole)                                            ZVONIMIR            1922  –  1942          Turčinovići  –   
  34.                                                         BUBALO (Stjepana)                                        IVAN     1908  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  35.                                                         BUBALO (Andrije)                                           ANDRIJA              1907  –  1943          Turčinovići  –  Divoš
  36.                                                         BUBALO (Andrije)                                           IVAN     1899  –  1943          Turčinovići  –  Divoš
  37.                                                         BUBALO (Ivana)                                             BOŻE    1925  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  38.                                                         BUBALO (Ivana)                                             ANTE    1927  –  1947          Turčinovići  –  Turčinovići
  39.                                                         BUBALO (Ivana)                                             MIRKO 1920  –  1945          Turčinovići  –  Bileća
  40.                                                         BUBALO (Ivana)                                             VIDAK   1923  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  41.                                                         BUBALO (Ivana)                                             BOŻE    1915  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  42.                                                         BUBALO (Ivana)                                             MIRKO 1921  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  43.                                                         BUBALO (Grge) DRAGAN                            1924  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  44.                                                         BUBALO (Andrije)                                           DUJO    1919  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  45.                                                         BUBALO (Andrije)                                           DANE    1921  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  46.                                                         BUBALO (Nikole)                                            FRANO                 1909  –  1943          Turčinovići  –  Divoš
  47.                                                         BUBALO (Bože) IVAN                                    1911  –  1944        Turčinovići  –  Turčinovići
  48.                                                         BUBALO (Marka)                                            IVAN     1926  –  1947          Turčinovići  –  Turčinovići
  49.                                                         BUBALO (Stojana)                                          JURE    1927  –  1945          Turčinovići  –  Pančevo
  50.                                                         BUBALO (Ante) STOJAN                              1913  –  1944        Turčinovići  –  Banja Luka
  51.                                                         BUBALO (Ivana)                                             STJEPAN             1897  –  1945          Turčinovići  –  Turčinovići
  52.                                                         BUBALO (Marijana)                                        TOMA   1920  –  1943          Turčinovići  –  Pakrac
  53.                                                         BUBALO (Nikole)                                            STANKO               1920  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  54.                                                         BUBALO (Stipana)                                          PETAR 1917  –  1943          Turčinovići  –  Dugo Selo
  1.                                                        BUBALO (Miše) BOŠKO                               1893  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  2.                                                         BUHAČ Anić    VIDA                                              1899  –        Jare  –   
  3.                                                         BUHAČ Anić    IVA                                                 1908  –  1944              Jare  –  Jare
  4.                                                         BUHAČ (Nikole) IVAN                                              1905  –  1942              Jare  –  Srbija
  5.                                                         BUHAČ (Pere)    MARKO                                         1910  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  6.                                                         BUHAČ (Ivana)   MARKO                                         1910  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  7.                                                         BUHAČ (Stojana)                                                      ANTE          1919  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  8.                                                         BUHAČ (Marka) ANDRIJA                                      1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  9.                                                         BUHAČ (Mate)    STANKO                                       1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  10.                                                         BUHAČ (Marka) NIKOLA                                         1922  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  11.                                                         BUHAČ (Marka) NIKOLA                                         1922  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  12.                                                         BUHAČ (Vidoje) STJEPAN                                      1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  13.                                                         BUHAČ (Andrije)                                                       STJEPAN   1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  14.                                                         BUNTIĆ                    ŠIMUN                                             –  1944                  –  Mostar
  15.                                                         CIGIĆ (Mate)       MARTIN                              1880  –  1943        Dobrkovići  –  Široki Brijeg
  16.                                                         CIGIĆ (Jakova)    FRANJO                              1900  –  1944        Dobrkovići  –  Vitez
  17.                                                         CIGIĆ (Stjepana)                                             IVAN     1921  –  1942          Dobrkovići  –  Petrovo Selo
  18.                                                         CIGIĆ (Marijana) SLAVKO                             1921  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  19.                                                         CIGIĆ (Marka)     BOŽE                                   1924  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  20.                                                         CIGIĆ (Jure)        MILE                                    1924  –  1943        Dobrkovići  –  Glina
  21.                                                         CIGIĆ (Marijana) VLADO                                1926  –  1945        Dobrkovići  –  Derventa
  22.                                                         CRNJAC (Petra) FRANO                         1922  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  23.                                                         CRNJAC (Joze) ANTE                            1923  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  24.                                                                                     CRNJAC MILE             1927  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  25.                                                         CRNJAC (Križana)                                          ANTE    1902  –  1944          Dobrkovići  –  Dobrkovići
  26.                                                         CRNJAC (Križana)                                          ŠIMUN 1912  –  1941          Dobrkovići  –  Cetinje
  27.                                                         CRNJAC (Marijana)                                   STIPAN      1899  –  1945          Donja Britvica  –  Ljubotići
  28.                                                         CRNJAC (Ilije)     ANĐELKO                     1902  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  29.                                                         CRNJAC (Ivana) MATE                             1925  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  30.                                                         CRNJAC (Anđelka)                                    FRANJO    1926  –  1945          Donja Britvica  –  Kriżni put
  31.                                                         CRNJAC (Mate) VLATKO                       1922  –  1945               Donja Britvica  –  Kriżni put
  32.                                                         CRNJAC (Mate) VESELKO                      1922  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  33.                                                         CRNJAC (Ivana) MILE                               1923  –  1942             Donja Britvica  –  Mostar
  34.                                                         CRNJAC (Jure)   MARIJAN                       1926  –  1943             Donja Britvica  –  Tribošić
  35.                                                         CRNJAC (Duje)   MARIJAN                                  1902  –  1945 Izbično  –  Izbično
  36.                                                         CRNJAC (Ivana) PERO                                        1908  –  1942 Izbično  –  Badnji
  37.                                                         CRNJAC (Ivana) BOŽE                                        1922  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  38.                                                         CRNJAC (Šimuna)                                                VESELKO       1922  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  39.                                                         CRNJAC (Ivana) ŽARKO                                     1923  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  40.                                                         CRNJAC (Joze) JAGO                                        1924  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  41.                                                         CRNJAC (Ivana) STANKO                                   1924  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  42.                                                         CVITANOVIĆ (Nikole)                                          IVAN                1912  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  43.                                                         CVITANOVIĆ (Šimuna)                                        LUKA               1916  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  44.                                                         CVITANOVIĆ (Marijana)                                      IVAN                1919  –  1946          Buhovo  –  Brina
  45.                                                         CVITANOVIĆ (Marijana)                                      PERO               1921  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  46.                                                         CVITANOVIĆ (Šimuna)                                        GOJKO            1922  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  47.                                                         ČERKEZ (Ivana) ILIJA                                          1921  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  48.                                                         ČERKEZ (Ivana) NIKOLA                                     1925  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  49.                                                         ČERKEZ (Ivana) FRANJO                                         1920  –  1941            Trn  –  Drvar
  50.                                                         ČERKEZ (Ivana) PERO                                              1900  –  1945            Trn  –  Široki Brijeg
  51.                                                         ČERKEZ (Ivana) PERO                                              1922  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  52.                                                         ČERKEZ (Ante)   IVAN                                          1911  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  53.                                                         ČERKEZ (Grge) ANTE                                        1913  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  54.                                                         ČERKEZ (Bonke)                                                  BOŻE              1919  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  1.                                                        ČERKEZ (Jure)   BOŻE                                        1912  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  2.                                                         ČERKEZ (Ivana) GOJKO                                     1924  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  3.                                                         ČERKEZ (Ivana) JOZO                                        1928  –  1952 Čerigaj  –  Kriżni put
  4.                                                         ČERKEZ (Mate) GRGO                                       1914  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  5.                                                         ČERKEZ (Mate) FRANJO                                   1919  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  6.                                                         ČERKEZ (Grge) MARKO                                     1923  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  7.                                                         ČERKEZ (Mate) MARKO                                     1925  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  8.                                                         ČERKEZ (Nikole)                                                  MIRKO            1920  –  1945          Čerigaj  –  Čerigaj
  9.                                                         ČERKEZ (Marka)                                                  NIKOLA          1923  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  10.                                                         ČERKEZ (Nikole)                                                  SLAVKO         1925  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  11.                                                         ČERKEZ (Ante)   STANKO                                   1921  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  12.                                                         ČERKEZ (Mate) ANDRIJA                                  1912  –  1944 Čerigaj  –  Mostar
  13.                                                         ČERKEZ Matiša         IVAN                                       –  1945         Rasno  –  Kriżni put
  14.                                                         ČERKEZ (Mate) ŻARKO                                     1923  –  1945 Čerigaj  –  Knešpolje
  15.                                                         ČERKEZ (Jure)   BOŠKAN                                    1914  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  16.                                                         ČERKEZ (Jure)   KARLO                                      1924  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  17.                                                         ČERKEZ (Miše)   MARKO                                     1900  –  1945 Uzarići  –  Goražde
  18.                                                         ČERKEZ (Marka)                                             GOJKO                1926  –  1945          Ljuti Dolac  –  Mostar
  19.                                                         ČOLAK (Ivana)   JURE                            1928  –  1946               Duboko Mokro  –  Mokro
  20.                                                         ČOLAK (Ivke)      MATE                                   1907  –  1945       Pribinovići  –  Kriżni put
  21.                                                         ČOLAK (Ivana)   MARKO                                     1925  –            Dużice  –  Jasenovac
  22.                                                         ČOLAK (Marka) ANTE                                         1920  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  23.                                                         ČOLAK (Marka) BARIŠA                                     1919  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  24.                                                         ČOLAK (Grge)    FRANJO                                    1921  –  1945 Dużice  –  Jasenovac
  25.                                                         ČOLAK (Joze)     IVAN                                          1924  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  26.                                                         ČOLAK (Grge)    JOZO                                         1900  –  1945 Dużice  –   
  27.                                                         ČOLAK (Joze)     MARIJAN                                  1920  –  1945 Dużice  –   
  28.                                                         ČOLAK (Joze)     MARKO                                     1925  –  1945 Dużice  –   
  29.                                                         ČOLAK (Grge)    MARTIN                                    1924  –  1945 Dużice  –   
  30.                                                         ČOLAK (Jure)     JAKOV                                      1902  –  1945 Dużice  –  Dużice
  31.                                                         ČOLAK (Joze)     SLAVKO                                   1924  –  1945 Dużice  –  Jasenovac
  32.                                                         ČOLAK (Marka) STANKO                                   1911  –  1944 Dużice  –  Kriżevci
  33.                                                         ČOLAK (Joze)     VINKO                                       1925  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  34.                                                         ČOLAK (Marka) MARTIN                                    1913  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  35.                                                         ČOLAK (Joze)     IVAN                                           1919  –            Rasno  –   
  36.                                                         ČOLAK (Ivana)   GRGO                                        1920  –  1943 Rasno  –  Turbe
  37.                                                         ČOLAK (Ivana)   JOZO                                         1907  –  1945 Rasno  –  Vran
  38.                                                         ČOLAK (Ivana)   MARIJAN                                   1915  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  39.                                                         ČOLAK (Ivke)      NIKOLA                                     1921  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  40.                                                         ČOLAK (Ivke)      IVAN                                           1925  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  41.                                                         ČOLAK (Mije)      JOZO                                         1908  –  1944 Rasno  –  Široki Brijeg
  42.                                                         ČOLAK (Jerke)   NIKOLA                                     1903  –  1945 Rasno  –  Trn
  43.                                                         ČOLAK (Marka) BARIŠA                                     1919  –  1945 Rasno  –  Požega
  44.                                                         ČOVIĆ (Pere)      MATE                                  1919  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  45.                                                         ČOVIĆ (Ivana)     MILE                                    1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  46.                                                         ČOVIĆ (Stipe)     GOJKO                               1926  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  47.                                                         ČOVIĆ (Blaža)     MARKO                               1923  –  1942        Ljuti Dolac  –  Omiš
  48.                                                         ČOVIĆ (Blaža)     IVAN                                    1925  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  49.                                                         ČOVIĆ (Marka)    ILIJA                                    1912  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  50.                                                         ČOVIĆ (Mate)      ANDRIJA                            1918  –  1942        Ljuti Dolac  –  Jablanica
  51.                                                         ČOVIĆ (Ivana)     ANTE                                   1921  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  52.                                                         ČOVIĆ (Ilije)        PERO                                  1922  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  53.                                                         ČOVIĆ (Ivana)     STOJKA                              1923  –  1943        Ljuti Dolac  –  Dubica
  54.                                                         ČOVIĆ (Stipe)     STIPE                                  1920  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  1.                                                        ČOVIĆ (Ilije)        ŠIMA                                        1900  –  1945    Blatnica   –  Goranci
  2.                                                         ČOVIĆ (Nikole)    ANTE                                   1922  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  3.                                                         ČULJAK (Ivana) MIRKO                           1924  –  1945              Gornji Gradac  –  Galac
  4.                                                         ČULJAK (Grge) JURE                             1911  –  1942              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  5.                                                         ČULJAK (Stjepana)                                   IVAN           1912  –  1943          Gornji Gradac  –  Mostar
  6.                                                         ČULJAK (Tade) MIRKO                           1913  –  1944              Gornji Gradac  –  Jajce
  7.                                                         ČULJAK (Ivana) MARKO                         1916  –  1942              Gornji Gradac  –  Đulovac
  8.                                                         ČULJAK (Pave) VILIM                             1916  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  9.                                                         ČULJAK (Ivana) BLAŻ                             1919  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  10.                                                         ČULJAK (Ivana) MARKO                         1920  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  11.                                                         ČULJAK (Ivana) MATE                             1920  –  1944              Gornji Gradac  –  Lika
  12.                                                         ČULJAK (Jerke) MATE                             1920  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  13.                                                         ČULJAK (Pere)   IVAN                              1920  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  14.                                                         ČULJAK (Ante)   MIRKO                           1922  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  15.                                                         ČULJAK (Marka)                                       PERO         1922  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  16.                                                         ČULJAK (Nikole)                                       MIRKO       1923  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  17.                                                         ČULJAK (Grge) GOJKO                          1925  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  18.                                                         ČULJAK (Ivana) MIRKO                           1926  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  19.                                                         ČULJAK (Andrije)                                        BOŽO       1905  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  20.                                                         ČULJAK (Stipe) RUŽA                               1913  –  1942            Donji Gradac  –  Slavonija
  21.                                                         ČULJAK (Ante)   MARA                              1914  –  1942            Donji Gradac  –  Slavonija
  22.                                                         ČULJAK (Ivana) JOZO                                          1914  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  23.                                                         ČULJAK (Mate) STIPE                                         1919  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  24.                                                         ČULJAK (Mate) STIPE                                          1886  –  1942                Provo  –  Čabulja
  25.                                                         ČULJAK (Mate) IVAN                                1921  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  26.                                                         ČULJAK (Iviše)   MATO                              1896  –  1941            Donji Gradac  –  Nevesinje
  27.                                                                                            ČULJAK MIJO              –  1942 Široki Brijeg  –  Šiprage
  28.                                                                                            ČULJAK STIPE            –  1945 Široki Brijeg  –  Kriżni put
  29.                                                                                     ČULJAK BLAŻ                 1919  –  1944          Široki Brijeg  –  Koprivnica
  30.                                                         ĆAVAR (Jure)     ANĐELKO                              1915  –  1947    Gostuša  –  Gornji Gradac
  31.                                                         ĆAVAR (Mate)    IVAN                              1914  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  32.                                                         ĆAVAR (Nikole) SLAVKO                        1921  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  33.                                                         ĆAVAR (Nikole) MARKO                         1924  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  34.                                                         ĆAVAR (Mate)    BOŻO                              1899  –  1944            Donji Gradac  –  Bihać
  35.                                                         ĆAVAR (Petra)    ANDRIJA                                1905  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  36.                                                         ĆAVAR (Mate)    BOŻO                                      1917  –               Gostuša  –  Kriżni put
  37.                                                                                     ĆAVAR ŠIMUN                       1882  –  1947    Gostuša  –  Gostuša
  38.                                                         ĆAVAR (Marka) BOŻE                                      1915  –               Gostuša  –  Banja Luka
  39.                                                         ĆAVAR (Marka) ANDRIJA                                1910  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  40.                                                         ĆAVAR (Joze)     BOŽE                                      1924  –  1946    Gostuša  –  Radešice
  41.                                                         ĆAVAR (Joze)     BOŻE                                      1926  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  42.                                                         ĆAVAR (Jure)     STANKO                                 1928  –  1945    Gostuša  –  Pančevo
  43.                                                                                     ĆAVAR BOŽO                        1924  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  44.                                                         ĆAVAR (Marijana)                                               VINKO              1924  –  1945          Gostuša  –  Kriżni put
  45.                                                         ĆAVAR (Jure)     KARLO                                   1922  –  1944    Gostuša  –  Vrgorac
  46.                                                         ĆAVAR (Stjepana)                                              BOŽO               1920  –  1945          Gostuša  –  Kriżni put
  47.                                                         ĆAVAR (Marka) KARLO                                   1920  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  48.                                                         ĆAVAR (Ivana)   KARLO                                   1919  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  49.                                                         ĆAVAR (Jure)     ANĐELKO                              1915  –  1947    Gostuša  –  Gornji Gradac
  50.                                                         ĆAVAR (Jure)     MARKO                                   1915  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  51.                                                         ĆAVAR (Mate)    IVAN                                        1910  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  52.                                                         ĆAVAR (Joze)     IVAN                                        1922  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  53.                                                         ĆAVAR (Ivana)   ANICA                                     1927  –  1947    Gostuša  –  Gornji Gradac
  54.                                                                                            ĆAVAR IVAN                      –  1942            Gostuša  –  Lug
  1.                                                                                     ĆAVAR DRAGICA                 1939  –  1945    Gostuša  –  Cigansko Brdo
  2.                                                         ĆAVAR (Boże)    MIRKO                                    1921  –  1946    Gostuša  –   
  3.                                                         ĆAVAR (Tome)   ILIJA                                     1921  –  1945       Knešpolje  –  Sunja
  4.                                                         ĆAVAR (Andrije)                                               KATA   1925  –  1943          Knešpolje  –  Knešpolje
  5.                                                         ĆAVAR (Andrije)                                               IVAN    1923  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  6.                                                         ĆAVAR (Joze)     MIRKO                                 1922  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  7.                                                         ĆAVAR (Jure)     ŠIMUN                                  1926  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  8.                                                         ĆAVAR (Jure)     PERO                                   1922  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  9.                                                         ĆAVAR (Jure)     JOZO                                    1914  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  10.                                                         ĆAVAR (Jure)     KARLO                                 1916  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  11.                                                         ĆAVAR (Mate)    JOZO                                    1924  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  12.                                                         ĆAVAR (Boże)    STOJAN                               1923  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  13.                                                         ĆAVAR (Jure)     MIJO                                     1897  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  14.                                                         ĆAVAR (Ilije)       BOŻO                                            1922  –  1947              Lise  –  Gornji Crnač
  15.                                                         ĆAVAR (Ilije)       ANTE                                             1925  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  16.                                                         ĆAVAR (Jure)     BOŻO                                          1912  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  17.                                                         ĆAVAR (Nikole) IVAN                                            1918  –  1942                Oklaji  –   
  18.                                                         ĆAVAR (Nikole) STANKO                                     1927  –  1948                Oklaji  –  Mostar
  19.                                                         ĆAVAR (Nike)     ZLATKO                                      1924  –  1946                Oklaji  –  Mosor 
  20.                                                         ĆAVAR (Mate)    JOZO                                           1922  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  21.                                                         ĆAVAR (Mate)    MARKO                                       1925  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  22.                                                         ĆEŠKIĆ (Pere)    ANĐEO                         1927  –  1946               Duboko Mokro  –  Mokro
  23.                                                         ĆEŠKIĆ (Pere)    IVAN                             1922  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  24.                                                         ĆEŠKIĆ (Tome) MATE                            1926  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  25.                                                         ĆEŠKIĆ (Marijana)                                   MILKA         1935  –  1944          Duboko Mokro  –  Mokro
  26.                                                         ĆEŠKIĆ (Boże)   STANKO                       1924  –  1944               Duboko Mokro  –  Drvar
  27.                                                         ĆEŠKIĆ (Tome) STJEPAN                     1903  –  1941               Duboko Mokro  –  Gospić
  28.                                                         ĆEŠKIĆ (Pere)    STANKO                             1921  –                   Turčinovići  –   
  29.                                                         ĆEŠKIĆ (Pere)    IVAN                                    1919  –  1942        Turčinovići  –  Brod
  30.                                                         ĆORIĆ (Ivana)     MARIJAN                             1903  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  31.                                                         ĆORIĆ (Ilije)        DRAGO                                   1925  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  32.                                                         ĆORIĆ (Grge)     PERO                              1926  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  33.                                                         ĆORIĆ (Marka)   JOZO                                   1907  –  1945        Dobrkovići  –  Trn
  34.                                                         ĆORIĆ (Luke)      IVAN                                    1911  –  1941        Dobrkovići  –  Drvar
  35.                                                         ĆORIĆ (Stjepana)                                            VESELKO            1921  –  1944          Dobrkovići  –  Visoko
  36.                                                         ĆORIĆ (Mate)     FRANJO                              1922  –  1941        Dobrkovići  –  Drvar
  37.                                                         ĆORIĆ (Ludovika)                                            IVAN     1922  –  1943          Dobrkovići  –  Jasenovac
  38.                                                         ĆORIĆ (Ludovika)                                            PERO   1925  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  39.                                                         ĆORIĆ (Marka)   IVAN                                 1920  –  1945           Gornji Crnač  –  Kriżni put
  40.                                                         ĆORIĆ (Marka)   MATE                               1924  –  1945           Gornji Crnač  –  Kriżni put
  41.                                                         ĆORIĆ (Jure)      MARTIN                                        1899  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  42.                                                         ĆORIĆ (Jure)      MIRKO                                          1914  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  43.                                                         ĆORIĆ (Petra)     PETAR                                          1916  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  44.                                                         ĆORIĆ (Jure)      MILIVOJ                                        1919  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  45.                                                         ĆORIĆ (Nikole)   JURE                                             1921  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  46.                                                         ĆORIĆ (Ilije)        ŽARKO                                          1921  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  47.                                                         ĆORIĆ (Ilije)        JOZO                                             1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  48.                                                         ĆORIĆ (Marka)   MILE                                              1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  49.                                                         ĆORIĆ (Martina) JURE                                             1926  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  50.                                                         ĆORIĆ (Jure)      LJUBO                                          1927  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  51.                                                         ĆORIĆ (Stipe)     STOJAN                               1921  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  52.                                                         ĆORIĆ (Stipe)     TOMA                                   1926  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  53.                                                         ĆORIĆ (Vlade)    STANKO                              1914  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  54.                                                         ĆORIĆ (Marka)   BOŻO                                  1927  –  1946        Ljuti Dolac  –  Varażdin
  1.                                                        ĆORIĆ Frano      STOJAN                              1917  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  2.                                                         ĆORIĆ (Paške)   IVAN                                    1920  –  1945        Ljuti Dolac  –  Uzarići
  3.                                                         ĆORIĆ (Ilije)        FRANJO                           1907  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  4.                                                         ĆORIĆ (Marka)   BOŻO                                        1927  –  1946 Uzarići  –  Varażdin
  5.                                                         ĆOSIĆ (Ivana)     MARIJAN                                 1920  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  6.                                                         ĆOSIĆ (Šimuna) JOSIP                                         1914  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  7.                                                         ĆOSIĆ (Ilije)        PERO                                       1912  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  8.                                                         ĆOSIĆ (Pere)      CVITAN                                    1914  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  9.                                                         ĆOSIĆ (Miška)    MARIJAN                                 1920  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  10.                                                         ĆOSIĆ (Ivana)     MATIŠA                                   1921  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  11.                                                         ĆOSIĆ (Ivana)     IVAN                                         1921  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  12.                                                         ĆOSIĆ (Pere)      MARKO                                    1923  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  13.                                                         ĆOSIĆ (Šimuna) GRGO                                        1919  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  14.                                                         ĆOSIĆ (Šimuna) IVAN                                           1923  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  15.                                                         ĆUBELA (Grge) JOZO                                         1913  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  16.                                                         ĆUBELA (Grge) FRANJO                                    1919  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  17.                                                         ĆUBELA (Marijana)                                               MARKO         1926  –  1947          Dobrič  –   
  18.                                                         ĆUBELA (Grge) JURE                           1898  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  19.                                                         ĆUBELA (Jerke) STANKO                      1905  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  20.                                                         ĆUBELA (Stojana)                                   BLAŻ            1909  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  21.                                                         ĆUBELA (Ilije)     STJEPAN                    1911  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  22.                                                         ĆUBELA (Luke) MARIJAN                    1912  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  23.                                                         ĆUBELA (Ilije)     MARKO                       1914  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  24.                                                         ĆUBELA (Luke) PETAR                         1914  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  25.                                                         ĆUBELA (Ante)   IVAN                            1914  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  26.                                                         ĆUBELA (Nikole)                                     IVAN             1915  –  1942          Grabova Draga  –  Prozor
  27.                                                         ĆUBELA (Bože) VINKO                         1923  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  28.                                                         ĆUBELA (Stjepana)                                 MIRKO         1924  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  29.                                                         ĆUBELA (Ivana) RADE                           1925  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  30.                                                         ĆUBELA (Nikole)                                     MIRKO         1926  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  31.                                                         ĆUBELA (Mate) STANKO                      1926  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  32.                                                         ĆUBELA (Petra) STANKO                      1926  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  33.                                                         ĆUBELA (Stjepana)                                 ŽARKO        1927  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  34.                                                         ĆUBELA (Luke) BRANKO                     1932  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  35.                                                         ĆUBELA (Boże) BOŻO                                        1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  36.                                                         ĆUBELA (Boże) JURE                                         1927  –  1945 Uzarići  –  Tarčin
  37.                                                         ĆUBELA (Ivana) MARIJAN                      1873  –        Gornji Gradac  –  Doljani
  38.                                                         ĆUBELA (Stjepana)                                   MATE         1908  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  39.                                                         ĆUBELA (Stjepana)                                   BOŽO         1921  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  40.                                                         ĆUBELA (Mate) MIRKO                           1923  –  1942              Gornji Gradac  –  Sisak
  41.                                                         ĆUBELA (Pere) JURE                             1925  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  42.                                                         ĆUBELA (Mate) PAVO                             1925  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  43.                                                         ĆUBELA (Joze) IVAN                                        1910  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  44.                                                         ĆUBELA (Joze) PETAR                                    1915  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  45.                                                         ĆUK (Ivana)        ILIJA                                        1896  –  1942   Kočerin  –  Blidinje
  46.                                                         ĆUK (Stojana)     ANDRIJA                                 1917  –  1941   Kočerin  –  Glamoč
  47.                                                         ĆUK (Ivana)        MATE                                       1914  –  1945   Kočerin  –  Maribor
  48.                                                         ĆUK (Mate)         PETAR                                     1920  –  1945   Kočerin  –  Prečko
  49.                                                         ĆUK (Ilije)            JOZO                                                   1922  –  1945           –  Kutina
  50.                                                         ĆUŻE (Marijana) MARTIN                         1886  –  1942              Gornji Gradac  –  Risovac
  51.                                                         ĆUŻE (Martina)   IVAN                            1919  –  1944                Grabova Draga  –  Romanija
  52.                                                         ĆUŻIĆ (Iviše)       DRAGUTIN                   1908  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  53.                                                         ĆUŻIĆ (Iviše)       ANTE                            1914  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  54.                                                         ĆUŻIĆ (Iviše)       JOZO                            1920  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  1.                                                        ĆUŻIĆ (Iviše)       IVAN                             1924  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  2.                                                         ĆUŻIĆ (Miška)     FRANJO                       1911  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  3.                                                         ĆUŻIĆ (Miška)     IVAN                             1919  –  1945               Duboko Mokro  –  Široki Brijeg
  4.                                                         ĆUŻIĆ (Miška)     KARLO                         1926  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  5.                                                         ĆUŻIĆ (Ante)       MATE                            1921  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  6.                                                         ĆUŻIĆ (Boże)      IVAN                             1920  –  1942               Duboko Mokro  –  Ivanić Grad
  7.                                                         ĆUŻIĆ (Andrije)   STANKO                       1926  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  8.                                                         ĆUŻIĆ (Ivana)     KARLO                         1915  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  9.                                                         ĆUŻIĆ (Ivana)     ANĐEO                         1915  –  1945               Duboko Mokro  –  Garešnica
  10.                                                         ĆUŻIĆ (Franje)    MIRKO                          1914  –  1946               Duboko Mokro  –  Crne Lokve
  11.                                                         ĆUŻIĆ (Pere)      VINKO                          1923  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  12.                                                         ĆUŻIĆ (Grge)      JOZO                            1898  –  1945               Duboko Mokro  –  Široki Brijeg
  13.                                                         ĆUŻIĆ (Franje)    MIRKO                          1914  –  1946               Duboko Mokro  –  Brina
  14.                                                         ĆUŽE (Ivana)      PETAR                           1916  –        Gornji Gradac  –  Una
  15.                                                         ĆUŽE (Franje)     KARLO                          1920  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  16.                                                         ĆUŽE (Ivana)      NIKOLA                         1921  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  17.                                                         ĆUŽE (Franje)     PERO                             1922  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  18.                                                         ĆUŽE (Franje)     JOZO                             1924  –  1945              Gornji Gradac  –   
  19.                                                         ĆUŽE (Martina)   RADOSLAV                   1926  –  1946              Gornji Gradac  –   
  20.                                                         ĆUŽE (Ivana)      ŽARKO                          1928  –        Gornji Gradac  –  Pančevo
  21.                                                                                     ĆUŽE LUCA                            1891  –  1945    Biograci  –  Uzarići
  22.                                                         ĆUŽE (Nike)        FERDO                                    1917  –              Biograci  –   
  23.                                                         ĆUŽE (Miše)        MATE                                      1918  –  1945    Biograci  –  Jablanica
  24.                                                         ĆUŽE (Miše)        IVAN                                        1920  –  1945    Biograci  –   
  25.                                                         DAMJANOVIĆ (Ante)                                          ILIJA                 1911  –  1945          Biograci  –  Maribor
  26.                                                         DAMJANOVIĆ (Joze)                                          MIRKO             1914  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  27.                                                         DAMJANOVIĆ (Marka)                                       STIPE               1916  –  1944          Biograci  –  Banja Luka
  28.                                                         DAMJANOVIĆ (Ante)                                          MATE               1919  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  29.                                                         DAMJANOVIĆ (Mate)                                         MATE               1920  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  30.                                                         DAMJANOVIĆ (Ivana)                                        BOŽE                1923  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  31.                                                         DAMJANOVIĆ (Ante)                                          IVAN                 1924  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  32.                                                         DAMJANOVIĆ (Mate)                                     DRAGO                1923  –  1945          Ljuti Dolac  –  Maribor
  33.                                                         DAMJANOVIĆ (Ante)                                      IVAN     1923  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  34.                                                         DAMJANOVIĆ (Vidaka)                                  FRANJO               1921  –  1943          Ljuti Dolac  –  Kakanj
  35.                                                         DAMJANOVIĆ (Rotka)                                    JOZO    1903  –  1945          Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  36.                                                         DAMJANOVIĆ (Ivana)                                    MARTIN               1913  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  37.                                                         DAMJANOVIĆ (Rotka)                                    MARKO                1914  –  1945          Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  38.                                                         DAMJANOVIĆ (Nikole)                                   STIPE   1922  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  39.                                                         DAMJANOVIĆ (Vidaka)                                  BRANKO              1923  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  40.                                                         DAMJANOVIĆ (Jure)                                      MARKO                1925  –    Ljuti Dolac  –   
  41.                                                         DAMJANOVIĆ (Ivana)                                    JURE    1927  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  42.                                                         DAMJANOVIĆ (Joze)                                      DRAGO                1928  –  1944          Ljuti Dolac  –  Srijem
  43.                                                         DRAŠKIĆ (Ivana)                                          JAKIŠA   1888  –  1945          Široki Brijeg  –  Mostar
  44.                                                         DRAŠKIĆ (Andrije)                                        ANTE      1916  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  45.                                                         DRAŠKIĆ (Nikole)                                                 STANKO         1895  –  1946          Čerigaj  –  Zagreb
  46.                                                         DRAŠKIĆ (Tadije)                                                 PERO              1892  –  1941          Izbično  –  Mostar
  47.                                                         DŻAJKIĆ (Marka)                                                  ŠIMUN            1887  –  1948          Izbično  –  Izbično
  48.                                                         DŻAJKIĆ (Ivana)                                                   SKENDER      1920  –  1945          Izbično  –  Brod
  49.                                                         DŽAJKIĆ (Frane)                                                  VESELKO       1922  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  50.                                                         DŽALTO   (Nikole)                                                 ŠIMUN            1881  –  1942          Izbično  –  Lug
  51.                                                         DŽALTO    (Šimuna)                                             NIKOLA          1914  –  1944          Izbično  –   
  52.                                                         ĐOLO (Andrije)   PAŠKO                                     1907  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  53.                                                         ĐOLO (Josipa)    JOSIP                                       1900  –  1945   Gračac  –  Mostar
  54.                                                         ĐOLO (Mate)       MILJENKO                               1920  –  1945   Gračac  –  Kriżni put
  1.                                                        ĐOLO (Ilije)         MIRKO                                    1921  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  2.                                                         EREŠ (Pere)        IVAN                                        1923  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  3.                                                         GAGRO (Nikice) DRAGO                                   1924  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  4.                                                         GAGRO (Ivke)     GRGO                                     1924  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  5.                                                         GAGRO (Andrije)                                                   STJEPAN      1914  –  1945          Dobrič  –  Kriżni put
  6.                                                         GAGRO (Franje) ANDRIJA                                      1921  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  7.                                                         GALIĆ (Ivke)       PERO                                            1922  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  8.                                                         GALIĆ (Franje)    ILIJA                                              1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  9.                                                         GALIĆ (Ivana)     ILIJA                                              1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  10.                                                         GALIĆ (Ivana)     ANTE                                       1904  –  1945   Buhovo  –  Uzarići
  11.                                                         GALIĆ (Pere)      NIKOLA                                   1920  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  12.                                                         GALIĆ (Marka)    FRANO                                    1921  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  13.                                                         GALIĆ (Jakova) JOZO                                       1925  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  14.                                                         GALIĆ (Marka)    IVAN                                         1925  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  15.                                                         GALIĆ (Pere)      IVAN                                         1926  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  16.                                                         GALIĆ (Marka)    STJEPAN                                 1927  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  17.                                                         GALIĆ (Marijana)                                           ANDRIJA               1918  –  1945          Crne Lokve  –  Daruvar
  18.                                                         GALIĆ (Marijana)                                           PERO     1920  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  19.                                                         GALIĆ (Stjepana)                                           JURE     1920  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  20.                                                         GALIĆ (Mate)      MARKO                              1914  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  21.                                                         GALIĆ (Grge)      JOZO                                 1910  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  22.                                                         GALIĆ (Marka)    BARIŠA                             1894  –  1946         Crne Lokve  –  Crne Lokve
  23.                                                         GALIĆ (Mate)      DELFA                               1909  –  1943         Crne Lokve  –  Ceremušina
  24.                                                         GALIĆ (Ante)      DRAGO                              1924  –  1945         Crne Lokve  –  Sisak
  25.                                                         GALIĆ (Ante)      ILIJA                                  1916  –  1942         Crne Lokve  –  Velika Kladuša
  26.                                                         GALIĆ (Grge)      FRANO                              1920  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  27.                                                         GALIĆ (Grge)      IVAN                                   1913  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  28.                                                         GALIĆ (Ilije)        IVAN                                   1922  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  29.                                                         GALIĆ (Joze)      IVAN                                   1927  –  1945         Crne Lokve  –  Sisak
  30.                                                         GALIĆ (Jure)       IVAN                                   1900  –  1947         Crne Lokve  –  Rakitno
  31.                                                         GALIĆ (Marka)    IVAN                                   1909  –  1946         Crne Lokve  –  Crne Lokve
  32.                                                         GALIĆ (Ante)      MATIJA                              1910  –  1947         Crne Lokve  –  Crne Lokve
  33.                                                         GALIĆ (Grge)      JOZO                                 1925  –  1944         Crne Lokve  –  Sarajevo
  34.                                                         GALIĆ (Grge)      MARKO                              1923  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  35.                                                         GALIĆ (Ilije)        MARKO                              1920  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  36.                                                         GALIĆ (Izaka)     MARKO                              1922  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  37.                                                         GALIĆ (Bariše)    MATE                                 1920  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  38.                                                         GALIĆ (Mate)      MATE                                 1902  –  1944         Crne Lokve  –  Crne Lokve
  39.                                                         GALIĆ (Mije)       MIJO                                  1918  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  40.                                                         GALIĆ (Mate)      PERO                                 1922  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  41.                                                         GALIĆ (Marka)    PETAR                               1920  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  42.                                                         GALIĆ (Martina) SLAVKO                            1925  –  1944         Crne Lokve  –  Crikvenica
  43.                                                         GALIĆ (Andrije)   SREĆKO                            1906  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  44.                                                         GALIĆ (Ilije)        STIPE                                 1927  –  1945         Crne Lokve  –  Zagorje
  45.                                                         GALIĆ (Franje)    VINKO                                1923  –  1944         Crne Lokve  –  Kriżni put
  46.                                                         GALIĆ (Cvitana) MIJO                                        1925  –  1945   Kočerin  –  Jasenovac
  47.                                                         GALIĆ (Joze)      STANKO                                 1921  –  1946    Ljubotići  –  Crne Lokve
  48.                                                                                     GALIĆ ILIJA                           1919  –  1943    Ljubotići  –  Brod
  49.                                                         GALIĆ (Franje)    IVAN                                        1907  –  1945    Ljubotići  –  Gradac
  50.                                                         GALIĆ (Ilije)        MILE                                        1913  –  1944    Ljubotići  –  Kriżni put
  51.                                                         GALIĆ (Jakova) MIRKO                                    1908  –  1945    Ljubotići  –  Gradac
  52.                                                         GALIĆ (Joze)      ANDRIJA                                1916  –  1945    Ljubotići  –  Kriżevci
  53.                                                         GALIĆ (Marka)    ANDRIJA                                1924  –  1945    Ljubotići  –  Mostar
  54.                                                         GALIĆ (Ivana)     BOŻE                                      1919  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  1.                                                        GALIĆ (Pere)      BOŻE                                      1924  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  2.                                                         GALIĆ (Joze)      CVITAN                                   1913  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  3.                                                         GALIĆ (Mojsija)   DRAGO                                   1933  –  1945    Ljubotići  –  Ljubotići
  4.                                                         GALIĆ (Bariše)    FRANO                                   1913  –  1941    Ljubotići  –  Skradin
  5.                                                         GALIĆ (Joze)      IVAN                                        1912  –  1945    Ljubotići  –  Zidani Most
  6.                                                         GALIĆ (Marka)    IVAN                                        1911  –  1943    Ljubotići  –  Ljubotići
  7.                                                         GALIĆ (Marka)    IVAN                                        1914  –  1942    Ljubotići  –  Romanija
  8.                                                         GALIĆ (Šimuna) IVAN                                        1931  –  1947    Ljubotići  –  Ljubotići
  9.                                                         GALIĆ (Jure)       JOZO                                      1923  –  1945    Ljubotići  –  Mostar
  10.                                                         GALIĆ (Tome)     JOZO                                      1910  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  11.                                                         GALIĆ (Ivana)     KARLO                                   1926  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  12.                                                         GALIĆ (Pere)      KARLO                                   1926  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  13.                                                         GALIĆ (Ivana)     MARIJAN                                1934  –  1945    Ljubotići  –  Ljubotići
  14.                                                         GALIĆ (Šimuna) MARIJAN                                1910  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  15.                                                         GALIĆ (Ivana)     MARKO                                   1922  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  16.                                                         GALIĆ (Joze)      MARKO                                   1910  –  1945    Ljubotići  –  Zagreb
  17.                                                         GALIĆ (Jure)       MARKO                                   1923  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  18.                                                         GALIĆ Mate        MATE                                      1907  –  1945    Ljubotići  –  Zidani Most
  19.                                                         GALIĆ (Ivana)     MILAN                                     1904  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  20.                                                         GALIĆ (Joze)      PAŠKO                                   1925  –  1943    Ljubotići  –  Varażdin
  21.                                                         GALIĆ (Joze)      PERO                                      1924  –  1945    Ljubotići  –  Bleiburg
  22.                                                         GALIĆ (Ivana)     PETAR                                    1919  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  23.                                                         GALIĆ (Marka)    PETAR                                    1913  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  24.                                                         GALIĆ (Mate)      PETAR                                    1909  –  1946    Ljubotići  –  Ljubotići
  25.                                                         GALIĆ (Mate)      PETAR                                    1913  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  26.                                                         GALIĆ (Petra)     PETAR                                    1921  –  1942    Ljubotići  –  Mrkonjić Grad
  27.                                                         GALIĆ (Cvitana) STANKO                                 1914  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  28.                                                         GALIĆ (Joze)      STANKO                                 1922  –  1946    Ljubotići  –  Niš
  29.                                                         GALIĆ (Joze)      STANKO                                 1921  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  30.                                                         GALIĆ (Pere)      STANKO                                 1922  –  1943    Ljubotići  –  Ljubotići
  31.                                                         GALIĆ (Mate)      STIPE                                      1921  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  32.                                                         GALIĆ (Jure)       STOJAN                                  1905  –  1945    Ljubotići  –  Ljubotići
  33.                                                         GALIĆ (Ivana)     ŠIMUN                                     1907  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  34.                                                         GAŠPAR (Marka)                                                VINKO              1924  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  35.                                                         GAŠPAR (Pere) ZLATKO                                  1922  –  1945    Ljubotići  –  Zagreb
  36.                                                         GAŠPAR (Tome)                                                 ANTE                1908  –  1941          Ljubotići  –  Rusija
  37.                                                         GAŠPAR (Drage)                                                 BOŻE               1916  –  1945          Pripolje  –  Kriżni put
  38.                                                         GAŠPAR (Stipe) ILIJA                                         1926  –  1945   Pripolje  –  Pripolje
  39.                                                         GAŠPAR (Mate) KAŻIMIR                                  1926  –  1945   Pripolje  –  Kriżni put
  40.                                                         GILJA (Mate)      MILE                                         1924  –  1945   Pripolje  –  Kriżni put
  41.                                                         GILJA (Marka)    SLAVKO                                  1924  –  1945   Pripolje  –  Kriżni put
  42.                                                         GILJA (Matiše)    VINKO                                      1926  –  1944   Pripolje  –  Varażdin
  43.                                                         GILJA (Jure)       PERO                                            1917  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  44.                                                         GLAVINA (Ivana)                                                       MIRKO       1920  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  45.                                                         GLAVINA (Stjepana)                                                 IVAN           1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  46.                                                         GLAVINA (Bariše)                                                     IVAN           1925  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  47.                                                         GLAVINA (Ante) IVAN                                     1920  –  1946       Knešpolje  –  Knešpolje
  48.                                                         GRBEŠA (Jure)   GOJKO                                1926  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  49.                                                         GRBEŠA (Stjepana)                                         ILIJA    1868  –  1945          Knešpolje  –  Knešpolje
  50.                                                         GRBEŠA (Joze) BOŻE                                    1926  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  51.                                                         GRBEŠA (Valentina)                                      ANTE     1923  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  52.                                                         GRBEŠA (Valentina)                                      DRAGO 1921  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  53.                                                         GRBEŠIĆ (Valentina)                                     IVAN      1916  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  54.                                                         GRBEŠIĆ (Valentina)                                     MIRKO   1925  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  1.                                                        GRBEŠIĆ (Ivana)                                           SLAVKA                1924  –  1946          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  2.                                                         GRBEŠIĆ (Mate)                                             IVAN     1911  –  1944          Dobrkovići  –  Dobrič
  3.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            ANA      1925  –  1945          Dobrkovići  –  Dobrkovići
  4.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            ANĐA   1935  –  1945          Dobrkovići  –  Dobrkovići
  5.                                                         GRBEŠIĆ (Jure) MILE                                    1905  –  1945        Dobrkovići  –  Mostar
  6.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            JURE    1911  –  1945          Dobrkovići  –  Dobrkovići
  7.                                                         GRBEŠIĆ (Jure) BOŽE                                   1920  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  8.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            MIRKO 1920  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  9.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            MATE   1921  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  10.                                                         GRBEŠIĆ (Jakova)                                          ANTE    1922  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  11.                                                         GRBEŠIĆ (Jure) FABIJAN                             1922  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  12.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            MARKO                1924  –  1945          Dobrkovići  –  Petrovaradin
  13.                                                         GRBEŠIĆ (Ante) IVAN                                    1926  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  14.                                                         GRBEŠIĆ (Boże)                                                     DRAGAN      1925  –  1943          Oklaji  –  Jasenovac
  15.                                                         GRBEŠIĆ (Pere)                                                      IVAN             1926  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  16.                                                         GRBEŠIĆ (Pere)                                                      MARKO        1928  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  17.                                                         GRBEŠIĆ (Joze)                                                      MATIŠA        1924  –  1942          Oklaji  –  Jasenovac
  18.                                                         GRLE (Joze)       STANKO                                     1926  –  1944                Oklaji  –   
  19.                                                         GRLE (Mate)       VINKO                               1922  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  20.                                                         GRLE (Mate)       IVAN                                  1920  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  21.                                                         GRLE (Mate)       JOZO                                   1913  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  22.                                                         GRUBEŠIĆ (Pere)                                           IVAN     1920  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  23.                                                         GRUBEŠIĆ (Pere)                                           BLAŽ    1924  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  24.                                                         GRUBEŠIĆ (Pere)                                           MARKO                1926  –  1945          Ljuti Dolac  –  Buna 
  25.                                                         GRUBEŠIĆ (Ivana)                                              BLAGO            1926  –  1945          Kočerin  –  Kočerin
  26.                                                         GRUBEŠIĆ (Mije)                                                 IVAN                1896  –  1945          Kočerin  –  Kriżni put
  27.                                                         GUGIĆ (Ivana)    ŠIMA                                        1923  –  1945   Kočerin  –  Blajburg
  28.                                                         GUGIĆ (Ivana)    TADIJA                                    1921  –  1945   Kočerin  –  Kriżni put
  29.                                                         GUGIĆ (Vice)      ANTE                                         1925  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  30.                                                         GUGIĆ (Šimuna)                                                    IVAN               1924  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  31.                                                         GUSLIĆ (Frane) ILIJA                                          1925  –  1943 Uzarići  –  Klanci 
  32.                                                         HRKAĆ (Šimuna)                                                  MATE             1924  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  33.                                                         HRKAĆ (Josipa) ŻARKO                                      1914  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  34.                                                         HRKAĆ (Frane)   IVAN                                              1922  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  35.                                                         HRKAĆ (Mate)    IVAN                                          1912  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  36.                                                         HRKAĆ (Mate)    FRANO                                     1914  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  37.                                                         HRKAĆ (Mate)    KRSTO                                      1920  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  38.                                                         HRKAĆ (Ivana)   ANTE                                              1921  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  39.                                                         HRKAĆ (Ivana)   BOŻO                                              1924  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  40.                                                         HRKAĆ (Stanka)                                             BOŽE    1928  –  1946          Dobrkovići  –  Mosor
  41.                                                         HRKAĆ (Marijana)                                           BOŽE    1925  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  42.                                                         HRKAĆ (Marka) JURE                                   1924  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  43.                                                         HRKAĆ (Ivana)   JOZO                                              1926  –  1950            Trn  –   
  44.                                                         HRKAĆ (Ivana)   IVAN                                                1928  –  1950            Trn  –   
  45.                                                         HRKAĆ (Stjepana)                                             MARKO             1915  –  1945          Zavoznik  –  Kriżni put
  46.                                                         HRKAĆ (Marka) MARINKO                              1939  –  1945     Zavoznik  –  Zavoznik
  47.                                                         HRKAĆ (Grge)    IVAN                                       1936  –  1945     Zavoznik  –  Zavoznik
  48.                                                         HRKAĆ (Stipe)    BLAGO                                  1939  –  1945     Zavoznik  –  Zavoznik
  49.                                                         HRKAĆ (Ivana)   KREŠIMIR                            1911  –  1941       Pribinovići  –  Drvar
  50.                                                         HRKAĆ (Ivana)   FRANJO                              1914  –  1945       Pribinovići  –  Kriżni put
  51.                                                         HRKAĆ (Marijana)                                           MARKO               1925  –  1945          Pribinovići  –  Varażdin
  52.                                                         HRKAĆ (Miška)   PERO                                  1904  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  53.                                                         HRKAĆ (Nikole) STIPE                                  1922  –  1944        Dobrkovići  –   
  54.                                                         HRKAĆ (Bariše) STIPE                             1893  –  1945             Donja Britvica  –  Ljubotići
  1.                                                        HRKAĆ (Joze)    MIRKO                           1922  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  2.                                                         HRKAĆ (Stipe)    VESELKO                      1925  –  1944             Donja Britvica  –  Selo Zdenac
  3.                                                         HRKAĆ (Joze)    FILIP                              1926  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  4.                                                         HRSTO (Joze)            MARKO                         –            Široki Brijeg  –  Gornji Višnjani
  5.                                                         HRSTO (Joze)            GRGO                           –            Široki Brijeg  –  Kriżni put
  6.                                                         HRSTO (Pere)     RADICA                                     1941  –  1949 Uzarići  –  Uzarići
  7.                                                         IVANKOVIĆ (Ivana)                                          IVAN    1923  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  8.                                                         IVANKOVIĆ (Ivana)                                          JOZO   1927  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  9.                                                         IVANKOVIĆ (Ante)                                           MARIJAN            1927  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  10.                                                         IVANKOVIĆ (Mate)                                              PAVO               1925  –  1945          Buhovo  –  Uzarići
  11.                                                         IVANKOVIĆ (Mate)                                          IVAN     1921  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  12.                                                         IVANKOVIĆ (Mirka)                               MILE              1921  –  1944          vankovića Dolac  –  Zlatar
  13.                                                         IVANKOVIĆ (Jure)                                 LUKA             1900  –    vankovića Dolac  –  Banja Luka
  14.                                                         IVANKOVIĆ (Sebastijana)                     BOŻE             1921  –  1945          vankovića Dolac  –  Kriżni put
  15.                                                         IVANKOVIĆ (Ante)                                 ILIJA              1921  –  1943          vankovića Dolac  –  Dolac
  16.                                                         IVANKOVIĆ (Stojana)                            IVAN              1917  –  1943          vankovića Dolac  –  Sjetilna
  17.                                                         IVANKOVIĆ (Stojana)                            LJUBO           1914  –  1945          vankovića Dolac  –  Kriżni put
  18.                                                         IVANKOVIĆ (Mirka)                               MATE             1920  –  1945          vankovića Dolac  –  Kriżni put
  19.                                                         IVANKOVIĆ (Mate)                                               MIRKO            1889  –  1943          Potkraj  –  Čapljina
  20.                                                         IVANKOVIĆ (Mate)                                               JOZO              1908  –  1943          Potkraj  –  Čapljina
  21.                                                         IVANKOVIĆ (Stipe)                                               ANDRIJA        1925  –  1945          Potkraj  –  Kriżni put
  22.                                                         IVANKOVIĆ (Stojana)                                           ANDRIJA        1924  –  1944          Potkraj  –  Knešpolje
  23.                                                         IVANKOVIĆ (Stipana)                                           ANTE              1923  –  1945          Potkraj  –  Karlovac
  24.                                                         IVANKOVIĆ (Joze)                                                BUDIMIR        1906  –  1945          Potkraj  –   Pożega
  25.                                                         IVANKOVIĆ (Ivana)                                              ILIJA               1921  –  1945          Potkraj  –   Pożega
  26.                                                         IVANKOVIĆ (Ivana)                                              IVAN               1919  –  1945          Potkraj  –  Kriżni put
  27.                                                         IVANKOVIĆ (Jure)                                                IVAN               1884  –  1944          Potkraj  –  Tomislavgrad
  28.                                                         IVANKOVIĆ (Petra)                                               IVAN               1924  –  1945          Potkraj  –  Kriżni put
  29.                                                         JAKOVLJEVIĆ (Andrije)                                       MARKO          1917  –  1945          Potkraj  –  Dravograd
  30.                                                         JELIĆ (Andrije)    PETAR                                      1922  –  1942 Potkraj  –  Gorski Kotar
  31.                                                         JELIĆ (Joze)       ŠIMUN                                       1921  –  1945 Potkraj  –  Kriżni put
  32.                                                         JELIĆ (Šimuna)   NEDJELJKO                        1923  –  1947       Knešpolje  –  Gostuša
  33.                                                         JELIĆ (Stipe)       MATE                                              1925  –  1945            Trn  –  Ruma
  34.                                                         JELIĆ (Mate)       JOZO                                              1925  –  1945            Trn  –   
  35.                                                         JELIĆ (Stjepana)                                                         TADIJA     1916  –  1944          Trn  –  Banja Luka
  36.                                                         JELIĆ (Kriżana)   VIDAK                                             1919  –  1942            Trn  –  Badnji
  37.                                                         JELIĆ (Mate)       GOJIMIR                                         1917  –  1944            Trn  –  Zagreb
  38.                                                         JELIĆ (Kriżana)   MATE                                              1914  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  39.                                                         JELIĆ (Kriżana)   RADOSLAV                                    1923  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  40.                                                         JELIĆ (Nikole)     JOZO                                              1921  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  41.                                                         JELIĆ (Nikole)     FRANJO                                         1927  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  42.                                                         JELIĆ (Ivana)      MARIJAN                                        1922  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  43.                                                         JELIĆ (Ante)       PETAR                                            1922  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  44.                                                         JELIĆ (Tome)      MIRKO                                            1910  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  45.                                                         JELIĆ (Ivića)       KARLO                                           1912  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  46.                                                         JELIĆ (Ivana)      GOJKO                                           1922  –  1941            Trn  –  Drvar
  47.                                                         JELIĆ (Ilije)         KARLO                                           1917  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  48.                                                         JELIĆ (Ilije)         IVAN                                                1925  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  49.                                                         JELIĆ (Ilije)         ŻARKO                                           1914  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  50.                                                         JELIĆ (Mate)              ŻARKO                                       –  1945    Trn  –  Kriżni put
  51.                                                         JELIĆ (Marijana)                                                         IVKO         1923  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  52.                                                         JELIĆ (Marijana)                                                         JOZO        1921  –  1948          Trn  –   
  53.                                                         JELIĆ (Marijana)                                                         ANTE        1925  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  54.                                                         JELIĆ (Andrije)    IVAN                             1924  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  1.                                                        JELIĆ (Andrije)    DRAGO                        1926  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  2.                                                         JELIĆ (Franje)     STOJAN                                1919  –  1945      Podljuteš  –  Pożega
  3.                                                         JELIĆ (Stojana)   MIRKO                                  1926  –  1944      Podljuteš  –  Osijek
  4.                                                         JURIĆ (Stojana) FRANJO                                1922  –  1945      Podljuteš  –  Kriżni put
  5.                                                         JURIĆ (Stojana) PETAR                                  1924  –  1945      Podljuteš  –  Kriżni put
  6.                                                         JURIĆ (Boże)      BARIŠA                                    1923  –  1945 Čerigaj   –  Kriżni put
  7.                                                         JURILJ (Mate)     VINKO                                      1923  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  8.                                                         JURILJ (Martina)                                                  STANKO          1925  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  9.                                                         JURILJ (Mate)     STJEPAN                                 1927  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  10.                                                         JURILJ (Ivana)    ANDRIJA                            1915  –  1944        Turčinovići  –  Novi
  11.                                                         JURILJ (Martina)                                             BOŻE    1919  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  12.                                                         JURILJ (Martina)                                             NIKOLA                1922  –  1945          Turčinovići  –  Bileća
  13.                                                         KARAČIĆ (Martina)                                         JAGO    1925  –  1944          Turčinovići  –  Sinj
  14.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                            JAGO    1931  –  1944          Turčinovići  –  Turčinovići
  15.                                                         KARAČIĆ (Ante)                                             IVAN     1921  –  1944          Turčinovići  –  Turčinovići
  16.                                                         KARAČIĆ (Ante)                                          ŽIVKO      1896  –  1942          Gornji Crnač  –  Tribiševo
  17.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         JURE       1902  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  18.                                                         KARAČIĆ (Ante)                                          NIKOLA   1902  –  1942          Gornji Crnač  –  Rakitno
  19.                                                         KARAČIĆ (Ante)                                          MIRKO     1906  –  1942          Gornji Crnač  –  Crnač
  20.                                                         KARAČIĆ (Joze)                                          MARKO   1910  –  1946          Gornji Crnač  –  Brina 
  21.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         PERO       1913  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  22.                                                         KARAČIĆ (Pere)                                          NIKOLA   1913  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  23.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         MIRKO     1913  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  24.                                                         KARAČIĆ (Ante)                                          JOZO       1914  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  25.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         MLADEN 1915  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  26.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         ANTE       1915  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  27.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         MARIJAN                1915  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  28.                                                         KARAČIĆ (Mate)                                          PETAR     1916  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  29.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         FRANO    1919  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  30.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         BOŽE       1919  –  1948          Gornji Crnač  –  Mostar
  31.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         MIRKO     1919  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  32.                                                         KARAČIĆ (Frane)                                        IVAN        1920  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  33.                                                         KARAČIĆ (Nikole)                                        IVAN        1920  –  1941          Gornji Crnač  –  Garešnica
  34.                                                         KARAČIĆ (Nikole)                                        STJEPAN                1921  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  35.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         JOZO       1921  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  36.                                                         KARAČIĆ (Nikole)                                        MIRKO     1922  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  37.                                                         KARAČIĆ (Mate)                                          IVAN        1922  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  38.                                                         KARAČIĆ (Nikole)                                        GRGO      1922  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  39.                                                         KARAČIĆ (Grge)                                          ŠIMA        1922  –  1942          Gornji Crnač  –  Svinjača
  40.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         MATE       1923  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  41.                                                         KARAČIĆ (Bože)                                         STIPE      1923  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  42.                                                         KARAČIĆ (Petra)                                         PETAR     1923  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  43.                                                         KARAČIĆ (Joze)                                          MARKO   1925  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  44.                                                         KARAČIĆ (Nikole)                                         IVAN       1905  –  1942          Donji Crnač  –  Gornji Dabil 
  45.                                                         KARDUN (Andrije)                                         ŽARKO   1925  –  1948          Donji Crnač  –  Goranci
  46.                                                         KNEZOVIĆ (Nikole)                                                IVAN              1905  –  1942          Crnač  –  Gornji Dabil 
  47.                                                         KNEZOVIĆ (Ivana)                                                    MARKO      1911  –    Jare  –  Jare
  48.                                                         KNEZOVIĆ (Tadije)                                                MARKO         1925  –  1945          Rasno  –  Maribor
  49.                                                         KNEZOVIĆ (Stipe)                                       MARKO    1925  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  50.                                                         KNEZOVIĆ (Križana)                                       JOZO    1915  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  51.                                                         KNEZOVIĆ (Križana)                                       KRIŽAN                1924  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  52.                                                         KNEZOVIĆ (Andrije)                                               MARIJAN      1921  –  1945          Privalj  –  Kriżni put
  53.                                                         KNEZOVIĆ (Ante)                                                   STANKO       1910  –  1945          Privalj  –  Kriżni put
  54.                                                         KNEZOVIĆ (Martina)                                             IVAN               1905  –  1945          Dużice  –  Trn
  1.                                                        KNEZOVIĆ (Ivana)                                                MARKO          1903  –  1945          Dużice  –  Trn
  2.                                                         KNEZOVIĆ (Mate)                                                 STANK0         1922  –  1944          Dużice  –  Široki Brijeg
  3.                                                         KNEZOVIĆ (Ivana)                                                STANKO        1909  –  1945          Dużice  –  Trn
  4.                                                         KNEZOVIĆ (Mate)                                               IVA    1896  –  1944          Ljubotići  –  Ljubotići
  5.                                                         KNEZOVIĆ (Luke)                                               IVAN 1926  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  6.                                                         KNEZOVIĆ (Luke)                                               MARKO            1919  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  7.                                                         KNEZOVIĆ (Marka)                                             MATE                1921  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  8.                                                         KNEZOVIĆ (Joze)                                           IVAN     1922  –  1944          Turčinovići  –  Trn
  9.                                                         KNEZOVIĆ (Joze)                                           MILA     1930  –  1945          Turčinovići  –  Turčinovići
  10.                                                         KNEZOVIĆ (Mate)                                         IVAN       1907  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  11.                                                         KNEZOVIĆ (Joze)                                           STANKO               1915  –  1943          Turčinovići  –  Omarska
  12.                                                         KNEZOVIĆ (Andrije)                                              MARKO          1902  –  1945          Dużice  –  Trn
  13.                                                         KNEZOVIĆ (Mate)                                                 JOZO              1920  –  1943          Dużice  –  Bjelovar
  14.                                                         KNEZOVIĆ (Grge)                                                 STOJAN         1921  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  15.                                                         KOLOBARIĆ (Martina)                                          DRAGO          1924  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  16.                                                         KOLOBARIĆ (Marka)                                            IVAN               1926  –  1944          Dużice  –  Prozor
  17.                                                         KOLOBARIĆ (Grge)                                              JOZO              1926  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  18.                                                         KOLOBARIĆ (Mate)                                              JOZO              1908  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  19.                                                         KOLOBARIĆ (Mate)                                               IVAN              1911  –  1945          Privalj  –  Dubrovnik
  20.                                                         KOLOBARIĆ (Joze)                                   IVA             1903  –  1944          Gornji Mamići  –  Gornji Mamići
  21.                                                         KOLOBARIĆ (Mije)                                    IVAN          1920  –  1945          Gornji Mamići  –  Mostar
  22.                                                         KOLOBARIĆ (Ivana)                                  VINKO       1931  –  1944          Gornji Mamići  –  Gornji Mamići
  23.                                                         KOLOBARIĆ (Ivana)                               DRAGO        1919  –  1943          olobarića Dolac  –  Zemun
  24.                                                         KOLOBARIĆ (Mije)                                 JOZO            1919  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  25.                                                         KOLOBARIĆ (Nikole)                              JOZO            1915  –  1943          olobarića Dolac  –  Sarajevo
  26.                                                         KOLOBARIĆ (Pere)                                ADAM           1926  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  27.                                                         KOLOBARIĆ (Jure)                                 DRAGO        1924  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  28.                                                         KOLOBARIĆ (Blaża)                               IVAN             1921  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  29.                                                         KOLOBARIĆ (Blaża)                               IVAN             1916  –  1947          olobarića Dolac  –  Dolac
  30.                                                         KOLOBARIĆ (Ante)                                IVAN             1919  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  31.                                                         KOLOBARIĆ (Ivana)                               JOZO            1920  –  1945          olobarića Dolac  –  Dravograd
  32.                                                         KOLOBARIĆ (Blaża)                               MIJO             1919  –  1945          olobarića Dolac  –  Široki Brijeg
  33.                                                         KOLOBARIĆ (Ivana)                               MILE             1922  –  1942          olobarića Dolac  –  Blinjski Kut
  34.                                                         KOLOBARIĆ (Jakova)                            PETAR         1924  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  35.                                                         KOPILAŠ (Jakova)                                  STANKO      1922  –  1942          olobarića Dolac  –  Zagreb
  36.                                                         KOPILAŠ (Jure) STJEPAN                    1913  –  1945                olobarića Dolac  –  Kriżni put
  37.                                                         KOPILAŠ (Luke) KATA                                          1919  –  1943 Grude  –  Mostar
  38.                                                                                     KOPILAŠ KATA                        1875  –  1945 Rasno  –  Donji Gradac
  39.                                                         KOPILAŠ (Grge)                                          STANKO 1912  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  40.                                                         KOPILAŠ (Joze) ŠIMUN                             1915  –  1945            Donji Gradac  –  Kozara
  41.                                                         KOPILAŠ (Stojana)                                     KARLO     1916  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  42.                                                         KOPILAŠ (Ivana)                                         STIPE       1917  –  1947          Donji Gradac  –  Sovići
  43.                                                                                     KOPILAŠ IVAN               1922  –  1941            Donji Gradac  –  Drvar
  44.                                                         KOPILAŠ (Frane)                                        IVAN         1922  –  1944          Donji Gradac  –  Iv. Zelina
  45.                                                         KOPILAŠ (Ivana)                                         JURE        1923  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  46.                                                         KOPILAŠ (Ivana)                                         ŽARKO     1923  –  1945          Donji Gradac  –  Petrovaradin
  47.                                                         KOPILAŠ (Ivana)                                         STOJAN   1926  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  48.                                                         KORDUŠIĆ (Ivana)                                           MARIJAN            1922  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  49.                                                         KORDUŠIĆ (Stjepana)                                     IVAN    1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  50.                                                         KOSIR (Stjepana)                                             ŻARKO                1920  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  51.                                                         KOVAČIĆ (Ivana)                                                  ANTE              1919  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  52.                                                         KOVAČIĆ (Boże)                                                  FRANO           1925  –  1947          Čerigaj  –  Rasno
  53.                                                         KOVAČIĆ (Ivana)                                                  fra VIKTOR    1924  –  1945          Uzarići  –  Široki Brijeg
  54.                                                         KOVAČIĆ (Miše)                                             IVAN     1921  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  1.                                                        KOVAČIĆ (Miše)                                             MARIJAN             1924  –  1944          Turčinovići  –   
  2.                                                         KOVAČIĆ (Miše)                                             STANKO               1925  –  1944          Turčinovići  –   
  3.                                                         KOŻUL (Pere)     BOŽE                                  1927  –  1949        Turčinovići  –  Borongaj
  4.                                                         KOŻUL (Ivana)    NIKOLA                              1905  –  1943        Turčinovići  –  Imotski
  5.                                                         KOŻUL (Ivke)      VINKO                                 1925  –  1947        Turčinovići  –  Turčinovići
  6.                                                         KOŻUL (Jure)      GRGO                            1909  –  1943             Gornji Mamići  –  Dużice
  7.                                                         KOŻUL (Jure)      JOZO                              1919  –  1943             Gornji Mamići  –  Gornji Mamići
  8.                                                         KOŻUL (Grge)     JURE                              1940  –  1944             Gornji Mamići  –  Gornji Mamići
  9.                                                         KOŻUL (Ivana)    MARKO                          1921  –  1943             Gornji Mamići  –   
  10.                                                         KOŻUL (Kriżana)                                        MARKO     1919  –  1943          Gornji Mamići  –  Prozor
  11.                                                         KOŻUL (Ante)     PETAR                           1923  –  1943             Gornji Mamići  –  Kozara
  12.                                                         KOŻUL (Ilije)       STANKO                        1923  –  1943             Gornji Mamići  –   
  13.                                                         KOŻUL (Frane)   BARIŠA                                1909  –  1941       Knešpolje  –   
  14.                                                         KOŻUL (Ivana)    VESELKO                            1930  –  1948       Knešpolje  –   
  15.                                                         KOŻUL (Franje) JOZO                                        1915  –  1944   Pripolje  –  Babina Greda
  16.                                                         KOŻUL (Mate)     NEDJELJKO                            1905  –  1945   Pripolje  –  Pożega
  17.                                                         KOŻUL (Boże)    DANE                                  1922  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  18.                                                         KOŻUL (Karla)    FRANJO                             1921  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  19.                                                         KOŻUL (Tome)   FRANJO                             1899  –  1945        Turčinovići  –  Lise
  20.                                                         KOŻUL (Mate)     FRANJO                             1919  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  21.                                                         KOŻUL (Mate)     KARLO                               1920  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  22.                                                         KOŻUL (Miše)     GRGO                                 1926  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  23.                                                         KOŻUL (Grge)     IVA                                      1902  –  1944        Turčinovići  –  Turčinovići
  24.                                                         KOŻUL (Tome)   IVAN                                    1925  –  1945        Turčinovići  –  Pitomača
  25.                                                         KOŻUL (Nikole)   JURE                                   1912  –  1945        Turčinovići  –  Ilirska Bistrica
  26.                                                         KOŻUL (Nike)     MATE                                  1915  –  1943        Turčinovići  –  Prijedor
  27.                                                         KOŻUL (Ivana)    MARIJAN                            1923  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  28.                                                         KOŻUL (Joze)     MARIJAN                            1922  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  29.                                                         KOŻUL (Joze)     STANKO                             1919  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  30.                                                         KOŻUL (Franje) MILA                                   1924  –  1944        Turčinovići  –  Brod
  31.                                                         KOŻUL (Pere)     MILE                                    1912  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  32.                                                         KOŻUL (Pere)     STANKO                             1911  –  1944        Turčinovići  –  Pribinovići
  33.                                                         KOŻUL (Jure)      MIRKO                                1921  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  34.                                                         KOŻUL (Mije)      MIRKO                                1905  –  1945        Turčinovići  –  Lise
  35.                                                         KOŻUL (Frane)   MIŠE                                   1919  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  36.                                                         KOŻUL (Grge)     STOJAN                              1923  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  37.                                                         KOŻUL (Joze)     TOMA                                  1914  –  1943        Turčinovići  –  Banja Luka
  38.                                                         KOŻUL (Dominika)                                          ŻARKO                 1919  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  39.                                                         KOŻUL (Boże)    JURE                                   1907  –  1946        Turčinovići  –  Turčinovići
  40.                                                         KOŻUL (Boże)    fra TADIJA                         1909  –  1945        Turčinovići  –  Široki Brijeg
  41.                                                         KOŻUL (Tome)   GOJKO                               1929  –                   Turčinovići  –  Boka Kotorska
  42.                                                         KOŻUL (Šimuna)                                                   IVAN               1925  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  43.                                                         KOŻUL (Tome)   PAVAO                                      1921  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  44.                                                         KOŻUL (Miše)     ŠIMUN                                       1870  –            Uzarići  –  Uzarići
  45.                                                         KOŻUL (Marka)   STANKO                                   1919  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  46.                                                         KOŻUL (Stipe)    VINKO                                       1923  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  47.                                                         KOŻUL (Ivana)           ILIJA                                –  1945               Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  48.                                                         KOŻUL (Jure)      fra JULIJAN                        1906  –  1945        Ljuti Dolac  –  Ljubuški
  49.                                                         KOŻUL (Ilije)       GRGO                                 1914  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  50.                                                         KOŽUL (Nike)     BOŽO                                  1922  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  51.                                                         KOŽUL (Nikole)   JOZO                                   1923  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  52.                                                         KOŽUL (Ivana)    PERO                                  1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  53.                                                                                     KOŽUL MARA                          1914  –  1944 Dużice  –  Mostar
  54.                                                         KOŽUL (Tome)          GOJKO                           –  1952                Turčinovići  –  Boka Kotorska
  1.                                                        KOŽUL (Nike)     MIRKO                                1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  2.                                                         KRALJEVIĆ (Ilije)                                            STOJAN               1926  –    Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  3.                                                         KRALJEVIĆ (Frane)                                       IVAN     1940  –  1963          Turčinovići  –   
  4.                                                                                     KRALJEVIĆ MATIJA              1880  –  1944    Grljevići  –  Turčinovići
  5.                                                         KRALJEVIĆ (Ivke)                                    FERDO        1911  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  6.                                                         KRALJEVIĆ (Martina)                              MARIJAN    1925  –  1945          Duboko Mokro  –  Novi Marof
  7.                                                         KRALJEVIĆ (Stanka)                               KREŠO       1922  –  1945          Duboko Mokro  –  Sisak
  8.                                                         KRALJEVIĆ (Martina)                              VERONIKA                 1917  –  1945          Duboko Mokro  –  Buhovo
  9.                                                         KRALJEVIĆ (Marka)                                MIRKO        1930  –  1948          Duboko Mokro  –  Ilok
  10.                                                         KRALJEVIĆ (Ante)                                          STANKO              1904  –  1945          Pribinovići  –  Kriżni put
  11.                                                         KRALJEVIĆ (Stanka)                                       ZLATKO              1938  –  1945          Pribinovići  –  Široki Brijeg
  12.                                                         KRALJEVIĆ (Andrije)                                                      ANICA 1920  –  1945             –  Široki Brijeg
  13.                                                         KRALJEVIĆ (Miška)                                        JURE   1901  –  1943          Pribinovići  –   
  14.                                                         KRALJEVIĆ (Miška)                                        JOZO   1908  –  1941          Pribinovići  –  Nikšić
  15.                                                         KRALJEVIĆ (Stjepana)                                               KARLO     1911  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  16.                                                         KRALJEVIĆ (Ante)                                                     IVAN         1914  –  1945          Trn  –   
  17.                                                         KRALJEVIĆ (Marka)                                             IVAN               1925  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  18.                                                         KRALJEVIĆ (Jakova)                                           MIRKO            1922  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  19.                                                         KRALJEVIĆ (Jakova)                                           NIKOLA          1915  –  1945          Čerigaj  –  Drvar
  20.                                                         KRALJEVIĆ (Marka)                                             ANDRIJA        1902  –  1944          Čerigaj  –   
  21.                                                         KRALJEVIĆ (Grge)                                               BOŻE              1900  –  1943          Čerigaj  –   
  22.                                                         KRALJEVIĆ (Marka)                                             IVAN               1897  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  23.                                                         KRALJEVIĆ (Ivana)                                              JAKOV           1920  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  24.                                                         KRALJEVIĆ (Grge)                                               JOZO              1902  –  1945          Čerigaj  –  Široki Brijeg
  25.                                                         KRALJEVIĆ (Ivana)                                              JURE              1925  –  1944          Čerigaj  –  Cerovnik
  26.                                                         KRALJEVIĆ (Matiše)                                            STANKO         1910  –  1942          Čerigaj  –  Sarajevo
  27.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                               STANKO         1912  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  28.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                               SLAVKA         1913  –  1944          Čerigaj  –   
  29.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                               STJEPAN       1909  –  1945          Čerigaj  –   
  30.                                                         KRALJEVIĆ (Mate)                                               STANA           1890  –  1944          Dużice  –  Mokro
  31.                                                         KRALJEVIĆ (Martina)                                            fra STANKO 1871  –  1945          Mokro  –  Široki Brijeg
  32.                                                         KRALJEVIĆ (Stjepana)                                           JANJA          1880  –  1945          Oklaji  –  Oklaji
  33.                                                                                            KRALJEVIĆ SLAVKA           –  1944         Rasno  –  Čerigaj
  34.                                                         KRALJEVIĆ (Grge)                                                 CVITAN        1902  –  1947          Rujan  –  Rujan
  35.                                                         KRALJEVIĆ (Ivana)                                                DRAGO        1923  –  1945          Rujan  –  Kriżni put
  36.                                                         KRALJEVIĆ (Ivana)                                                GRGO           1921  –  1945          Rujan  –  Kriżni put
  37.                                                         KRALJEVIĆ (Cvitana)                                             MATE            1923  –  1945          Rujan  –  Kriżni put
  38.                                                         KRALJEVIĆ (Stjepana)                                 JAGO      1924  –  1943          Široki Brijeg  –  Gornje Jesenje
  39.                                                         KRALJEVIĆ (Franje)                                            JAKA              1915  –  1945          Služanj  –  Široki Brijeg
  40.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                   NEVENKA   1941  –  1944          Duboko Mokro  –  Ruma
  41.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                   NADA          1936  –  1944          Duboko Mokro  –  Ruma
  42.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                   IVA              1944  –  1944          Duboko Mokro  –  Ruma
  43.                                                         KRALJEVIĆ (Tome)                                              MARKO          1924  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  44.                                                         KRALJEVIĆ (Tome)                                              VINKO            1921  –  1943          Uzarići  –   
  45.                                                         KRALJEVIĆ (Ivana)                                              STJEPAN       1919  –  1942          Uzarići  –  Dubica
  46.                                                         KRALJEVIĆ (Marka)                                             ŻARKO           1923  –  1944          Uzarići  –  Zagreb
  47.                                                         KUTLE (Ivana)    ILIJA                                          1913  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  48.                                                         KUTLE (Nikole)   IVAN                                           1921  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  49.                                                         KUTLE (Ivana)    BLAGO                                      1922  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  50.                                                         KUTLE (Joze)     IVAN                                           1922  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  51.                                                         KUTLE (Joze)     STANKO                                    1924  –  1943 Mokro  –  Zagreb
  52.                                                         KUTLE (Bariše)   GRGO                                        1924  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  53.                                                         KVESIĆ (Marka) BOŻE                                          1915  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  54.                                                         KVESIĆ (Joze)    BOŻE                                          1928  –  1947 Mokro  –   
  1.                                                        KVESIĆ (Joze)    KATA                                   1928  –  1944       Pribinovići  –  Pribinovići
  2.                                                         KVESIĆ (Ivana)   ILIJA                                        1921  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  3.                                                         KVESIĆ (Marijana)                                              VINKO              1922  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  4.                                                         KVESIĆ (Pere)    MARKO                              1920  –  1943         Crne Lokve  –  Romanija
  5.                                                         KVESIĆ (Stipe)   MARKO                              1921  –  1942         Crne Lokve  –  Dubica
  6.                                                         KVESIĆ (Stipe)   MATE                                 1922  –  1945         Crne Lokve  –  Sisak
  7.                                                         KVESIĆ (Miška) STANA                                      1924  –  1945 Dużice  –  Arżano
  8.                                                         KVESIĆ (Mate)    GRGO                                       1926  –  1945 Dużice  –  Virovitica
  9.                                                         KVESIĆ (Joze)    IVAN                                          1902  –  1945 Dużice  –  Dužice
  10.                                                         KVESIĆ (Marijana)                                                IVAN               1924  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  11.                                                         KVESIĆ (Nikole) JOZO                                         1907  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  12.                                                         KVESIĆ (Joze)    JURE                                         1898  –  1945 Dużice  –  Imotski
  13.                                                         KVESIĆ (Josipa) PETAR                                      1915  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  14.                                                         KVESIĆ (Miška) STANKO                                   1912  –  1945 Dużice  –  Trn
  15.                                                         KVESIĆ (Joze)    STIPE                                        1924  –  1945 Dużice  –  Brod
  16.                                                         KVESIĆ (Petra)   ANTE                              1913  –  1943             Gornji Mamići  –  Kriżni put
  17.                                                         KVESIĆ (Ante)    MILE                               1939  –  1944             Gornji Mamići  –  Gornji Mamići
  18.                                                         KVESIĆ (Jure)     ILIJA                                        1912  –  1945   Kočerin  –  Pożega
  19.                                                         KVESIĆ (Mate)    BOŻE                                      1914  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  20.                                                         KVESIĆ (Ivana)   FRANO                                   1922  –  1945    Ljubotići  –  Glina
  21.                                                         KVESIĆ (Šimuna)                                                IVAN IKO          1916  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  22.                                                         KVESIĆ (Marka) IVAN                                        1916  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  23.                                                         KVESIĆ (Marka) JOZO                                      1919  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  24.                                                         KVESIĆ (Ivana)   SLAVKO                                 1924  –  1945    Ljubotići  –  Dobrkovići
  25.                                                         KVESIĆ (Marka) STANKO                                 1922  –  1942    Ljubotići  –  Svinjača
  26.                                                         KVESIĆ (Joze)    ŠIMUN                                     1919  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  27.                                                         KVESIĆ (Ivana)   MARKO                                     1916  –  1946 Potkraj  –  Kočerin
  28.                                                         KVESIĆ (Stipana)                                                  STANKO         1924  –  1944          Potkraj  –  Široki Brijeg
  29.                                                         KVESIĆ (Ante)    JOZO                                        1923  –  1945   Pripolje  –  Kriżni put
  30.                                                         KVESIĆ (Grge)    ŠIMUN                                      1926  –  1945   Pripolje  –  Mamići
  31.                                                         KVESIĆ (Ante)    IVAN                                           1920  –  1944 Rasno  –  Zagreb
  32.                                                         KVESIĆ (Nikole) JOZO                                         1925  –  1944 Rasno  –  Rasno
  33.                                                         KVESIĆ (Nikole) MARTIN                                     1922  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  34.                                                         KVESIĆ (Ivana)   BOŻE                                         1923  –  1945 Rasno  –  Dravograd
  35.                                                         KVESIĆ (Cvitana)                                                   IVAN              1921  –  1943          Rasno  –  Varażdin
  36.                                                         KVESIĆ (Cvitana)                                                   STOJAN        1923  –  1945          Rasno  –  Mostar
  37.                                                         KVESIĆ (Ante)    BOŻE                                         1926  –  1945 Rasno  –  Rasno
  38.                                                         KVESIĆ (Pere)    ANĐELKO                                 1920  –  1945 Rasno  –  Dravograd
  39.                                                         KVESIĆ (Andrije)                                                    VICE              1906  –  1944          Rasno  –  Izbično
  40.                                                         KVESIĆ (Jakova)                                                   ANTE             1928  –  1945          Rasno  –  Zagreb
  41.                                                         KVESIĆ (Joze)    STJEPAN                                   1925  –  1945 Rasno  –  Dravograd
  42.                                                         KVESIĆ (Stjepana)                                                IVAN               1917  –  1944          Potkraj  –  Fojnica
  43.                                                         KVESIĆ (Ivana)   JOZO                                        1918  –  1952 Potkraj  –  Vojnica
  44.                                                         KVESIĆ (Tome) BOŻE                                        1924  –  1944 Potkraj  –  Zagorje
  45.                                                         KVESIĆ (Mate)    DRAGO                                     1924  –  1944 Potkraj  –  Dalmacija
  46.                                                         KVESIĆ (Mate)    FRANO                                     1922  –  1943 Potkraj  –  Mostar
  47.                                                         KVESIĆ (Stjepana)                                                STIPE             1917  –  1944          Potkraj  –  Fojnica
  48.                                                         LASIĆ (Marka)    STIPAN                                     1923  –  1945 Potkraj  –  Maribor
  49.                                                         LASIĆ (Ante)       STJEPAN                                  1908  –  1942 Potkraj  –  Zagorje
  50.                                                         LASIĆ (Ante)       MIRKO                                      1912  –  1945 Potkraj  –  Kriżni put
  51.                                                         LASIĆ (Mate)      ANDRIJA                                      1913  –  1945              Jare  –  Maribor
  52.                                                         LASIĆ (Mate)      IVAN                                              1900  –  1944              Jare  –  Blato
  53.                                                         LASIĆ (Stojana) MATE                                            1913  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  54.                                                         LASIĆ (Stojana) FRANJO                                        1919  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  1.                                                        LASIĆ (Grge)      STANKO                                       1919  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  2.                                                         LASIĆ (Jure)       IVAN                                              1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  3.                                                         LASIĆ (Mate)      MARKO                                         1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  4.                                                         LASIĆ (Mate)      SLAVKO                                       1921  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  5.                                                         LASIĆ (Mate)      PERO                                            1923  –  1944              Jare  –  Kozara
  6.                                                         LASIĆ (Ivana)     ŽARKO                                          1923  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  7.                                                         LASIĆ (Mate)      PERO                                            1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  8.                                                         LASIĆ (Mate)      ŽARKO                                          1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  9.                                                         LASIĆ (Ivana)     MARTIN                                        1926  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  10.                                                         LASIĆ (Ivana)     MIRKO                                          1927  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  11.                                                         LASIĆ (Nikole)    RADE                                            1927  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  12.                                                         LASIĆ (Pere)       ILIJA                                    1913  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  13.                                                         LASIĆ (Petra)      IVAN                                  1907  –  1945          Široki Brijeg  –  Marija Bistrica
  14.                                                         LASIĆ (Petra)      BOŻE                                         1911  –  1945 Uzarići  –   
  15.                                                         LASIĆ (Joze)       DRAGO                                     1926  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  16.                                                         LASIĆ (Marijana)                                                   IVAN               1914  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  17.                                                         LASIĆ (Petra)      IVAN                                          1902  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  18.                                                         LASIĆ (Ivana)     IVAN                                          1919  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  19.                                                         LASIĆ (Tome)     IVAN                                          1925  –  1945 Uzarići  –  Knešpolje
  20.                                                         LASIĆ (Jure)       IVAN                                          1926  –  1946 Uzarići  –  Uzarići
  21.                                                         LASIĆ (Jure)       JAGO                                        1924  –  1945 Uzarići  –  Virovitica
  22.                                                         LASIĆ (Andrije)   ILIJA                                          1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  23.                                                         LASIĆ (Ante)       JAKOV                                      1927  –  1945 Uzarići  –  Mostar
  24.                                                         LASIĆ (Marijana)                                                   JURE              1910  –  1942          Uzarići  –   
  25.                                                         LASIĆ (Boże)      MILE                                          1924  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  26.                                                         LASIĆ (Jakova)   MILE                                          1910  –  1945 Uzarići  –  Uzariši
  27.                                                         LASIĆ (Filipa)      NIKOLA                                     1907  –  1941 Uzarići  –  Drvar
  28.                                                         LASIĆ (Jakova)   STOJAN                                    1907  –  1945 Uzarići  –  Široki Brijeg
  29.                                                         LASIĆ (Šimuna) STANKO                                   1921  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  30.                                                         LASIĆ (Marka)    STANKO                                   1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  31.                                                         LESKO (Joze)     STOJAN                                    1921  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  32.                                                         LESKO (Filipa)    TADIJA                                      1910  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  33.                                                         LESKO (Pere)     IVAN                                          1906  –  1943 Uzarići  –  Zagreb
  34.                                                         LETO (Joze)        MARKO                               1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Široki Brijeg
  35.                                                         LETO (Jure)        MIRKO                                1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  36.                                                         LETO (Joze)        MIRKO                                1926  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  37.                                                         LETO (Joze)        ANDRIJA                            1917  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  38.                                                         LOGARUŠIĆ (Pere)                                        IVAN     1919  –  1944          Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  39.                                                         LOGARUŠIĆ (Pere)                                        ANICA 1921  –  1945          Ljuti Dolac  –  Troskoti
  40.                                                         LONČAR (Joze) ANTE                                   1927  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  41.                                                         LONČAR (Marijana)                                              IVAN               1915  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  42.                                                         LONČAR (Marijana)                                              VESELKO       1922  –  1998          Izbično  –   
  43.                                                         LONČAR (Cvitana)                                      MIRKO     1919  –  1945          Donji Gradac  –  Knešpolje
  44.                                                         LONČAR (Šimuna)                                      BOŻO       1913  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  45.                                                         LONČAR (Ivana)                                         LJUBO     1913  –  1945          Donji Gradac  –  Vojnica
  46.                                                         LONČAR (Ivana)                                         MIRKO     1915  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  47.                                                         LONČAR (Andrije)                                       ANTE        1918  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  48.                                                         LONČAR (Jure)   ANĐELKO                       1919  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  49.                                                         LONČAR (Stjepana)                                    BOŽO       1920  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  50.                                                         LONČAR (Ante) ILIJA                                1921  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  51.                                                         LONČAR (Joze) MARKO                           1921  –  1947            Donji Gradac  –  Krehin Gradac
  52.                                                         LONČAR (Cvitana)                                      IVAN         1921  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  53.                                                         LONČAR (Ante) IVAN                                1921  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  54.                                                         LONČAR (Ilije)    MARKO                           1921  –  1942            Donji Gradac  –  Tomislavgrad
  1.                                                        LONČAR (Mate) STOJAN                          1922  –  1943            Donji Gradac  –  Kostajnica
  2.                                                         LONČAR (Stipe) MARKO                           1921  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  3.                                                         LONČAR (Ilije)    IVAN                                1922  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  4.                                                         LONČAR (Marka)                                        PAVO       1922  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  5.                                                         LONČAR (Andrije)                                       JOZO        1922  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  6.                                                         LONČAR (Ilije)    ZLATKO                          1924  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  7.                                                         LONČAR (Pere) STANKO                         1924  –  1943            Donji Gradac  –  Brod
  8.                                                         LONČAR (Ivana)                                         IVAN         1924  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  9.                                                         LONČAR (Bože) NIKOLA                           1925  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  10.                                                         LONČAR (Ivana)                                         BOŽO       1925  –  1945          Donji Gradac  –  Tetovo
  11.                                                         LONČAR (Marka)                                        BOŽO       1926  –  1946          Donji Gradac  –  Petrovaradin
  12.                                                         LONČAR (Ante) ANTE                               1926  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  13.                                                         LONČAR (Ilije)    MATE                              1927  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  14.                                                         LONČAR (Ivana)                                         JAGO       1928  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  15.                                                         LONČAR (Stipe) MARKO                           1924  –  1947            Donji Gradac  –  Polog
  16.                                                         LONČAR Mandić                                                    MILA          1894  –  1944          Lise  –  Lise
  17.                                                         LONČAR (Ivana)                                             PERO   1925  –  1944          Ljuti Dolac  –  Belec
  18.                                                         LONČAR (Grge) MARKO                               1921  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  19.                                                         LONČAR (Ilije)    ŽARKO                                1927  –  1944        Ljuti Dolac  –  Karlovac
  20.                                                         LONČAR (Stipe) NIKOLA                               1928  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  21.                                                         LOVRIĆ (Joze)    KARLO                            1935  –  1945            Donji Gradac  –  Lise
  22.                                                         LOVRIĆ (Jure)    MIRKO                                    1915  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  23.                                                         LOVRIĆ (Stipana)                                               IVAN 1921  –  1945          Gostuša  –  Kriżni put
  24.                                                         LOVRIĆ (Grge)   BOŻE                                        1928  –  1948 Čerigaj  –   
  25.                                                         LOVRIĆ (Mate)   ANTE                                        1911  –  1944 Čerigaj  –  Lipik
  26.                                                         LOVRIĆ (Joze)    FRANJO                                   1924  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  27.                                                         LOVRIĆ (Joze)    IVAN                                          1922  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  28.                                                         LOVRIĆ (Marka) MATE                                        1922  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  29.                                                         LOVRIĆ (Paške) ANTE                                         1911  –  1946 Uzarići  –   
  30.                                                         LOVRIĆ (Jure)    ANDRIJA                                  1893  –  1945 Uzarići  –  Uzarići
  31.                                                         LOVRIĆ (Jure)    IVAN                                          1899  –  1945 Uzarići  –  Uzarći
  32.                                                         LOVRIĆ (Ivke)     DRAGO                                     1922  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  33.                                                         LOVRIĆ (Ivke)     PERO                                        1918  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  34.                                                         LOVRIĆ (Ivke)     NIKOLA                                     1912  –  1945 Uzarići  –  Mostar
  35.                                                         LOVRIĆ (Pere)    FRANJO                                    1919  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  36.                                                         LOVRIĆ (Ilije)      GOJKO                                     1926  –  1945 Uzarići  –  Maribor
  37.                                                         LUGONJA (Ivana)                                                 JOZO              1921  –  1945          Uzarići  –  Bihać
  38.                                                         LUGONJA (Bariše)                                                STANKO        1897  –  1945          Uzarići  –  Uzarići
  39.                                                         LUGONJA (Ilije) STOJAN                                    1923  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  40.                                                         LJUBIĆ (Ivana)   MARKO                                         1922  –  1956              Jare  –   
  41.                                                         LJUBIĆ (Ivana)   ANDRIJA                                      1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  42.                                                         LJUBIĆ (Pere)    IVAN                                              1925  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  43.                                                         LJUBIĆ (Ilije)       IVAN                                              1915  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  44.                                                         LJUBIĆ (Nikole) MIRKO                                1920  –  1943        Ljuti Dolac  –  Ivan Planina
  45.                                                         LJUBIĆ (Nikole) IVAN                                    1923  –  1944        Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  46.                                                         LJUBIĆ (Ivana)   MARKO                                   1920  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  47.                                                         LJUBIĆ (Jure)     ILIJA                                        1914  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  48.                                                         LJUBIĆ (Ivana)   STIPE                                      1918  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  49.                                                         LJUBIĆ (Jure)     FRANO                                    1920  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  50.                                                         LJUBIĆ (Marka) IVAN                                 1920  –  1945           Gornji Crnač  –  Samobor
  51.                                                         LJUBIĆ (Karla)    MARTIN                           1909  –  1945           Gornji Crnač  –  Radišići
  52.                                                         LJUBIĆ (Grge)    JURE                                1911  –  1945           Gornji Crnač  –  Jablanica
  53.                                                         LJUBIĆ (Karla)    KARLO                            1916  –  1945           Gornji Crnač  –  Klanci
  54.                                                         LJUBIĆ (Karla)    NIKOLA                           1919  –  1945           Gornji Crnač  –  Kriżni put
  1.                                                        LJUBIĆ (Marka) IVAN                                 1920  –  1945           Gornji Crnač  –  Brod
  2.                                                         LJUBIĆ (Ante)     JOZO                               1923  –  1945           Gornji Crnač  –  Kriżni put
  3.                                                         LJUBIĆ (Andrije)                                          ANTE       1924  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  4.                                                         LJUBIĆ (Ante)     GRGO                              1928  –  1945           Gornji Crnač  –  Pitomača
  5.                                                         LJUBIĆ (Šimuna)                                         FRANO    1929  –  1947          Gornji Crnač  –  Izbično
  6.                                                         LJUBIĆ (Pere)    CIRE                                 1932  –  1947           Gornji Crnač  –  Izbično
  7.                                                         LJUBIĆ (Pere)    VINKO                              1937  –  1947           Gornji Crnač  –  Izbično
  8.                                                         LJUBIĆ (Vale)     IVAN                                     1899  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  9.                                                         LJUBIĆ (Nedjeljka)                                             ANDRIJA          1931  –  1945          Ljubotići  –  Široki Brijeg
  10.                                                         LJUBIĆ (Mate)    PETAR                                    1920  –  1948    Ljubotići  –  Ljubotići
  11.                                                         LJUBIĆ (Ilije)       ANTE                                      1889  –  1945    Ljubotići  –  Ljubotići
  12.                                                         LJUBIĆ (Joze)    BOŻE                                      1928  –  1945    Ljubotići  –  Zelengora
  13.                                                         LJUBIĆ (Ante)     CVITAN                                   1924  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  14.                                                         LJUBIĆ (Mate)    IVAN                                        1922  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  15.                                                         LJUBIĆ (Ilije)       IVAN                                        1913  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  16.                                                         LJUBIĆ (Joze)    JERKO                                    1917  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  17.                                                         LJUBIĆ (Ante)     TOMA                                      1921  –  1944    Ljubotići  –  Podravina
  18.                                                         LJUBIĆ (Joze)    MARKO                                   1920  –               Ljubotići  –  Ljubotići
  19.                                                         LJUBIĆ (Fabijana)                                              JOZO                1923  –    Ljubotići  –  Dalmacija
  20.                                                                                     LJUBIĆ FRANJO             1900  –  1944          Široki Brijeg  –  Travnik
  21.                                                         LJUBIĆ (Marijana)                                                 BOŻE              1920  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  22.                                                         LJUBIĆ (Andrije)                                                   BOŻE              1920  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  23.                                                         LJUBIĆ (Marijana)                                                 FRANJO         1901  –  1945          Uzarići  –  Travnik
  24.                                                         LJUBIĆ (Petra)   IVAN                                          1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  25.                                                         LJUBIĆ (Petra)   KARLO                                      1922  –  1951 Uzarići  –   
  26.                                                         LJUBIĆ (Jure)     IVAN                                          1920  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  27.                                                         LJUBIĆ (Mate)    ILIJA                                          1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  28.                                                         LJUBIĆ (Ivana)   JURE                                         1921  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  29.                                                         LJUBIĆ (Stjepana)                                                LJUBO           1913  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  30.                                                         LJUBIĆ (Ilije)       MATE                                        1920  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  31.                                                         LJUBIĆ (Boże)    MILE                                          1922  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  32.                                                         MABIĆ (Joze)      NIKOLA                                     1923  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  33.                                                         MABIĆ (Marka)   STOJAN                                    1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  34.                                                         MANDIĆ (Ilije)     STOJAN                                    1923  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  35.                                                         MANDIĆ (Jakova)                                                IVAN                1935  –  1945          Kočerin  –  Kočerin
  36.                                                         MANDIĆ (Silvestra)                                              MARIJA           1933  –  1945          Kočerin  –  Kočerin
  37.                                                         MANDIĆ (Andrije)                                                      BOŻE         1921  –  1947          Lise  –  Čvrsnica
  38.                                                         MANDIĆ (Andrije)                                                      JURE          1920  –  1943          Lise  –  Vrgorac
  39.                                                                                     MANDIĆ JOZO                             1926  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  40.                                                         MANDIĆ (Andrije)                                                      SLAVKO    1915  –  1943          Lise  –  Rogatica
  41.                                                         MANDIĆ (Ivana) JAGO                                             1921  –  1941              Lise  –  Drvar
  42.                                                         MANDIĆ (Ivana) ANĐEO                                          1928  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  43.                                                         MANDIĆ (Ivana) ZLATKO                                        1924  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  44.                                                         MANDIĆ (Marka)                                                       BOŻE         1900  –  1945          Lise  –  Kriżni put
  45.                                                         MANDIĆ (Marijana)                                                    KATA         1900  –  1944          Lise  –  Lise
  46.                                                         MANDIĆ (Marka)                                                       JOZO         1908  –  1941          Lise  –   
  47.                                                         MANDIĆ (Nikole)                                                        DRAGAN   1923  –  1947          Lise  –   
  48.                                                         MANDIĆ (Mate)   GRGO                                         1899  –  1945                Oklaji  –  Sajmište 
  49.                                                         MANDIĆ (Miše)   MATE                                          1902  –  1942                Oklaji  –  Konjic
  50.                                                         MANDIĆ (Miše)   fra NEVINKO                              1908  –  1945                Oklaji  –   
  51.                                                         MANDIĆ (Mate)   NIKOLA                                       1923  –  1945                Oklaji  –  Požega
  52.                                                         MANDIĆ (Dragana)                                       MARIOFIL              1924  –  1946          Široki Brijeg  –  Grabova Draga
  53.                                                         MANDIĆ (Dragana)                                       VLADIMIR              1921  –    Široki Brijeg  –   
  54.                                                         MANDIĆ (Šimuna)                                                 PERO             1895  –  1945          Uzarići  –  Uzarići
  1.                                                        MANDIĆ (Ivana) MIRKO                                           1910  –  1945              Lise  –  Lise
  2.                                                         MANDIĆ (Ilije)     MARKO                                         1900  –  1945              Lise  –  Lise
  3.                                                         MANDIĆ (Mate)   GRGO                                            1877  –  1945              Lise  –  Lise
  4.                                                         MANDIĆ (Joze)   KARLO                                          1915  –  1951              Lise  –  Split
  5.                                                         MANDIĆ (Ilije)     KARLO                                          1919  –  1945              Lise  –   
  6.                                                         MANDIĆ (Ante)   GRGO                                            1887  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  7.                                                         MANDIĆ (Ilije)     IVAN                                              1924  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  8.                                                         MANDIĆ (Ivana) IVAN                                              1927  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  9.                                                         MANDIĆ (Grge)   PETAR                                           1916  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  10.                                                         MANDIĆ (Boże) IVAN                                              1920  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  11.                                                         MANDIĆ (Boże) ZLATKO                                        1923  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  12.                                                         MANDIĆ (Boże) STANKO                                        1926  –  1942              Lise  –   
  13.                                                         MANDIĆ (Bariše)                                                       MARIJAN   1922  –  1945          Lise  –  Kriżni put
  14.                                                         MANDIĆ (Bariše)                                                       ŠIMUN        1926  –  1945          Lise  –  Kriżni put
  15.                                                         MANDIĆ (Mate)   JURE                                             1923  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  16.                                                         MANDIĆ (Mate)   IVAN                                              1920  –  1941              Lise  –  Drvar
  17.                                                         MANDIĆ (Joze)   IVAN                                              1918  –  1941              Lise  –  Drvar
  18.                                                         MANDIĆ (Joze)   MIRKO                                           1920  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  19.                                                         MANDIĆ (Marka)                                                       IVAN           1920  –  1941          Lise  –  Drvar
  20.                                                         MANDIĆ (Grge)   PERO                                             1915  –  1941              Lise  –  Drvar
  21.                                                         MANDIĆ (Boże) FRANJO                                        1921  –  1941              Lise  –  Drvar
  22.                                                         MARIĆ (Boże)     IVAN                                              1925  –  1944              Lise  –  Zagreb
  23.                                                         MARIĆ (Grge)     SILVESTAR                                   1921  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  24.                                                         MARIĆ (Mate)     ILIJA                                              1928  –  1946              Lise  –  Lise
  25.                                                         MARIĆ (Ivana)    MATE                                          1925  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  26.                                                         MARIĆ (Grge)     ILIJA                                           1923  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  27.                                                         MARIĆ (Stojana)                                                     AUGUSTIN   1920  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  28.                                                         MARIĆ (Stojana)                                                     ANTE            1920  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  29.                                                         MARIĆ (Ivana)    NIKOLA                                      1920  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  30.                                                         MARIĆ (Grge)     STIPE                                          1924  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  31.                                                         MARIĆ (Andrije) IVAN                                           1920  –  1945 Dobrič  –  Gospić
  32.                                                         MARIĆ (Nikole)   IVAN                                           1920  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  33.                                                         MARIĆ (Boże)     STOJAN                                     1921  –  1944 Dobrič  –  Kordun
  34.                                                         MARIĆ (Stojana)                                                    IVAN              1921  –  1945          Dobrič  –  Kriżni put
  35.