ŠIROKI BRIJEG POPIS 2.165 ŽRTAVA (U Širokom Brijegu 218 stratišta)

P O P I S

Široki Brijeg popis
Groblje Mira na Bilima

Žrtve Širokog Brijega iz Drugog svj. rata i poraća

Povjerenstvo za grobišta Drugog svjetskog rata i poraća  pripremilo je popis žrtava II. svjetskog rata i  poraća s prostora Širokog Brijega.  Informacije o žrtvama temelje se na prikupljenim podacima iz dosadašnje pisane građe, popisa koje su kroz prošlo vrijeme radili i objavili pojedini župni uredi. U ovom popisu objavljeni su do sada poznati podaci za svaku žrtvu a to su: ime i prezime, ime oca, godina rođenja – smrti i mjesto rođenja – smrti. Povjerenstvo  je  u  razdoblju  svibanj  2016.  –  veljača  2017.  godina,    putem  jedinstvenog Upitnika   preko predstavnika mjesnih zajednica, kao i putem  društvenih mreža i medija, prikupljalo podatke o žrtvama. Jedan dio podataka je prikupljen  i unesen u popis.  Kao temelj ovom popisu poslužio nam je širi i obimniji popis koji radi      Komisija za hrvatski  martirologij – pri Hrvatskoj Biskupskoj konferenciji i Biskupskoj konferenciji BiH.

Klikni ”sviđa mi se” podrži komunistickizlocini.net

Na području Širokog Brijega bilo je 218 stratišta na kojima su ubijene 303 osobe, a 95 posto zemnih ostataka preneseno je u groblja. Utvrđeno je da je 36 osoba bilo žrtva četničkog pokolja te da je 25 žrtava umrlo od mučenja. Žrtve su skoro pa sve ubijene od strane partizana. Ovi više nego potresni brojčani podaci govore o velikom stradanju i brutalnosti koje je doživio Široki Brijeg na kraju Drugog svjetskog rata i poraća, što je ostavilo nenadoknadive posljedice na demografsku sliku Širokog Brijega u budućnosti.

Prema popisu prije Drugog svjetskog rata, Široki Brijeg imao je 23.341 stanovnika, a 1991. godine 26.503. Da je stopa rasta u razdoblju od 1948. do 1991. godine bila kao u Bosni i Hercegovini, Široki Brijeg bi 1991. godine imao gotovo 43.000 stanovnika (za 16.500 više), danas oko 50.000! Među nevinim žrtvama je i 66 hercegovačkih franjevaca, od čega 30 njih iz širokobriješkog samostana, a 13 ubijenih fratara rođeno je u Širokom.

Slijedi tablični prikaz popisa žrtava:

Godina        Mjesto             Prezime (Ime oca) Ime   rođ.- pog.            rođenja – stradanja

  1.                                                         ALILOVIĆ (Jure) PETAR                                     1907  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  2.                                                         ALILOVIĆ (Mate) FRANO            1925  –  1945          Biograci  –  Biograci
  3.                                                         ALILOVIĆ (Šćepo)  ILIJA                1920  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  4.                                                         ALILOVIĆ (Ivan) ILIJA                                       1924  –  1945    Biograci  –  Studena Vrila
  5.                                                         ALILOVIĆ (Jure) MATE                                      1925  –  1944    Biograci  –   
  6.                                                         ALPEZA (Mate)   IVAN                                          1909  –  1945 Rasno  –  Sošice
  7.                                                         ALPEZA (Jure)    FRANO                             1922  –  1944          Široki Brijeg  –  Bugojno
  8.                                                         ANDAČIĆ (Ilija)   STIPE                                  1913  –  1943       Ljuti Dolac  –  Sokolac
  9.                                                         ANDAČIĆ (Ivan) FRANO                                1913  –  1943       Ljuti Dolac  –  Foča
  10.                                                         ANDAČIĆ (Ilija)   ANDRIJA                            1920  –  1945       Ljuti Dolac  –  Dravograd
  11.                                                         ANDAČIĆ (Jure) ANTE                                   1922  –                  Ljuti Dolac  –  Stara Pazova
  12.                                                         ANDAČIĆ (Ilija)   NIKOLA                               1923  –  1945       Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  13.                                                         ANDAČIĆ (Andrija) LUKA   1923  –  1945          Ljuti Dolac  –  Varaždin
  14.                                                         ANDAČIĆ (Mate)  LUKA   1925  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  15.                                                         ANIĆ (Mate)        NIKOLA                                         1913  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  16.                                                         ANIĆ (Mate)        IVAN                                              1919  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  17.                                                         ANIĆ (Pero)         FRANO                                          1922  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  18.                                                         ANIĆ (Marko)      JURE                                             1922  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  19.                                                         ANIĆ (Ivan)         MARKO                                         1922  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  20.                                                         ANIĆ (Marko)      VENCEL                                        1925  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  21.                                                         ANIĆ (Ivan)         MILE                                              1926  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  22.                                                         ANIĆ (Ivan)         MARKO                                         1922  –  1945             Jare  –  Kriżni put
  23.                                                         ANIĆ (Andrija)     BOŽE                                             1913  –        Jare  –  Kriżni put
  24.                                                         ANIĆ (Grgo)        BOŽE                                             1912  –        Jare  –  Kriżni put
  25.                                                         ANIĆ (Grgo)        BOŽO                                       1912  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  26.                                                         ARAPOVIĆ (Ivana) STANKO           1916  –  1945          Zavoznik  –  Kriżni put
  27.                                                         BANOŻA (Martin) MIRKO                1945  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  28.                                                         BANOŻIĆ (Tome) ANTE              1914  –  1945          Kočerin  –  Dravograd
  29.                                                        BANOŻIĆ (Paške ANTE               1920  –  1945          Kočerin  –  Koprivnica
  30.                                                         BANOŻIĆ (Paške) IVAN                1914  –  1945          Kočerin  –  Ivan Sedlo
  31.                                                         BANOŻIĆ (Ivana) BOŻE               1921  –  1945          Kočerin  –  Pożega
  32.                                                         BANOŻIĆ (Mate) CVITAN           1922  –  1945          Kočerin  –  Kriżevci
  33.                                                         BANOŻIĆ (Petra) FRANO            1910  –  1945          Kočerin  –  Pożega
  34.                                                         BANOŻIĆ (Stjepana)  FRANO            1912  –  1945          Kočerin  –  Koprivnica
  35.                                                         BANOŻIĆ (Kriżana)    GRGO              1902  –  1948          Kočerin  –  Kočerin
  36.                                                         BANOŻIĆ (Mije) IVAN                  1918  –  1945   Kočerin  –  Pożega
  37.                                                         BANOŻIĆ (Paške)     JAKOV            1919  –  1945          Kočerin  –  Dravograd
  38.                                                         BANOŻIĆ (Mate)         JAKOV            1886  –  1947          Kočerin  –  Široki Brijeg
  39.                                                         BANOŻIĆ (Ivana)    MARKO           1920  –  1945          Kočerin  –  Bugojno
  40.                                                         BANOŻIĆ (Tome)       MATE               1908  –  1943          Kočerin  –  Sarajevo
  41.                                                         BANOŻIĆ (Tome) PETAR             1912  –  1945          Kočerin  –  Kriżni put
  42.                                                         BANOŻIĆ (Mije) STANKO                  1925  –  1945   Kočerin  –  Pożega
  43.                                                         BANOŻIĆ (Tome)        STJEPAN        1911  –  1945          Kočerin  –  Sarajevo
  44.                                                         BANOŻIĆ (Ivana)       TOMO              1924  –  1945          Kočerin  –  Virovitica
  45.                                                         BANOŻIĆ (Joze)                                                  VINKO             1926  –  1945          Kočerin  –  Zagreb
  46.                                                        BANOŻIĆ (Joze)                                                  ZDRAVKO       1906  –  1945          Kočerin  –  Pożega
  47.                                                         BANOŻIĆ (Ivana)                                                IVAN 1923  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  48.                                                         BANOŻIĆ (Ivana)                                                    JOZO            1925  –  1945          Rujan  –  Dravograd
  49.                                                         BANOŻIĆ (Ivana)                                                    JURE            1915  –  1942          Rujan  –  Bradina
  50.                                                       BANOŻIĆ ŠIMA                       1902  –  1944   Kočerin  –  Slavonski Brod
  51.                                                         BARAĆ (Joze)    CVITAN                                     1911  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  52.                                                         BARAĆ (Stanka)                                                   MARKO          1924  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  53.                                                         BARAĆ (Ivana)   BOŻE                                         1910  –  1945  Mokro  –  Dobrič
  54.                                                         BARAĆ (Joze)    CVITAN                                      1911  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  55.                                                 BARAĆ (Stanka)  MARKICA      1924  –  1944          Rasno  –  Gorica
  56.                                                         BARAĆ (Ivana)   BOŽO                                         1910  –  1945 Rasno  –  Dobrič
  57.                                                         BARBARIĆ (Mate)                                           ANICA                 1896  –  1945          Knešpolje  –  Knešpolje
  58.                                                         BARBARIĆ (Ivana)                                           IVAN    1893  –  1945          Knešpolje  –  Lise
  59.                                                         BARBARIĆ (Ivana)                                           IVAN    1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  60.                                                         BARBARIĆ (Mate)                                           MATE 1914  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  61.                                                         BARBARIĆ (Mate)                                           IVAN    1918  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  62.                                                         BARBARIĆ (Mate)                                           JOZO   1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  63.                                                         BARBARIĆ (Marka)                                         DRAGO               1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  64.                                                         BARBARIĆ (Ante)                                            BOŻE   1923  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  65.                                                         BARBARIĆ (Boże)                                           JURE   1907  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  66.                                                         BARBARIĆ DANE               1921  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  67.                                                         BARBARIĆ (Ivana)                                           IVICA   1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  68.                                                         BARBARIĆ PETAR      –            Široki Brijeg  –  Kriżni put
  69.                                                         BARIŠIĆ (Franjo)                                                   ŠIMUN            1906  –  1941          Dużice  –  Dużice
  70.                                                         BAZINA (Ante)    ANDRIJA                                 1925  –  1945   Kočerin  –  Dravograd
  71.                                                         BAZINA (Stjepana)                                              MARIJAN        1907  –  1943          Kočerin  –  Prnjavor
  72.                                                         BAZINA (Martin) IVAN                                        1926  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  73.                                                         BAZINA (Ivana)   JOZO                                      1920  –  1945    Ljubotići  –  Zagreb
  74.                                                         BAZINA (Ivana)   JURE                                       1923  –  1943    Ljubotići  –  Zagreb
  75.                                                         BAZINA (Ivana)   STANKO                                 1933  –  1941    Ljubotići  –  Ljubotići
  76.                                                         BAZINA (Jure)    BLAGO                                     1921  –  1945 Potkraj  –  Kriżni put
  77.                                                         BAZINA (Jure)    MARKO                                     1916  –  1943 Potkraj  –  Posušje
  78.                                                         BAZINA (Marka) ŠIMUN                                       1926  –  1945 Potkraj  –  Kriżni put
  79.                                                         BEVANDA (Stojana)                                                  JOZO          1923  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  80.                                                         BEVANDA (Marka)                                                    BOŽE          1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  81.                                                         BEVANDA (Miše)                                                      IVAN           1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  82.                                                         BEVANDA (Marka)                                                    MILE           1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  1.                                                        BEVANDA (Marka)                                                    IVAN           1932  –  1953          Jare  –  Jare
  2.                                                         BEVANDA (Pere)                                                      IVKA           1908  –  1945          Jare  –  Mostar
  3.                                                         BEVANDA (Nikole)                                           STANKO             1919  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  4.                                                         BILAĆ (Mije)       IVAN                                    1905  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  5.                                                         BILAĆ (Nikole)    MATE                                  1926  –  1945        Turčinovići  –  Zagreb
  6.                                                         BILINOVAC (Ivana)                                              FRANO            1921  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  7.                                                         BILINOVAC (Cvjetana)                                        VICENCIJE      1914  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  8.                                                         BILINOVAC (Pere)                                               PERO               1921  –  1942          Buhovo  –  Mostar
  9.                                                         BILINOVAC (Joze)                                               MARIJAN        1924  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  10.                                                         BILINOVAC (Ivana)                                              MARIJAN        1924  –  1942          Buhovo  –  Vranić
  11.                                                         BILINOVAC (Jure)                                               MARKO           1925  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  12.                                                         BILINOVAC (Ivana)                                              ANTE               1927  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  13.                                                         BLEKO (Marka) IVAN                                           1922  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  14.                                                         BOGDAN (Ivana)                                                   FRANJO         1921  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  15.                                                         BOGDAN (Ivana)                                                   JOZO              1923  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  16.                                                         BOGDAN (Joze) IVAN                                              1909  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  17.                                                         BOGDAN (Pere) GOJKO                                         1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  18.                                                         BOKŠIĆ (Luke)   PERO                                          1924  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  19.                                                         BOKŠIĆ (Grge)   DRAGO                                1928  –  1945       Knešpolje  –  Knešpolje
  20.                                                         BOKŠIĆ (Ivana) JURE                               1906  –  1945            Donji Gradac  –  Kozara
  21.                                                         BOKŠIĆ (Ivana) SLAVKO                         1914  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  22.                                                         BOKŠIĆ (Marka)                                          PERO       1922  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  23.                                                         BOKŠIĆ (Ivana) MILE                                1925  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  24.                                                         BOKŠIĆ (Marka)                                          VINKO      1920  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  25.                                                         BONDŻA (Stjepana)                                               STJEPAN      1924  –  1945          Rasno  –  Kriżni put
  26.                                                         BORAS (Šimuna)                                                  IVAN               1922  –  1945          Dużice  –  Jasenovac
  27.                                                         BORAS (Šimuna)                                                  MARTIN         1920  –  1945          Dużice  –   
  28.                                                         BORAS (Šimuna)                                                  MATE             1915  –  1945          Dużice  –   
  29.                                                         BOŠKOVIĆ (Stanka)                                       ANTE    1920  –  1943          Ljuti Dolac  –  Dugi Rat
  30.                                                         BOŠKOVIĆ (Anđela)                                       PERO   1897  –  1945          Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  31.                                                         BOŠKOVIĆ (Pere)                                           KARLO                 1922  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  32.                                                         BOŠKOVIĆ (Pere)                                           MARKO                1924  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  33.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                          don NIKOLA        1909  –  1945          Ljuti Dolac  –  Hadžići
  34.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                            IVAN     1925  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  35.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                            DRAGO                1927  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  36.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                              NIKOLA            1909  –  1945          Biograci  –   
  37.                                                         BOŠNJAK (Andrije)                                     MATE       1890  –  1942          Gornji Crnač  –  Vran
  38.                                                         BOŠNJAK (Nikole)                                       GABRO   1892  –  1942          Gornji Crnač  –  Čabulja
  39.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                         CIRIL       1911  –  1946          Gornji Crnač  –  Risovac
  40.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                        KARLO    1920  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  41.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                        MILE        1924  –  1948          Gornji Crnač  –  Mostar
  42.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                         ĆIRIL       1911  –  1945          Gornji Crnač  –  Risovac
  43.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                         ANDRIJA                 1924  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  44.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                          BLAŽ      1901  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  45.                                                         BOŠNJAK (Andrije)                                 IVAN             1902  –  1945          Grabova Draga  –  Grabova Draga
  46.                                                         BOŠNJAK (Ilije) IVAN                            1903  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  47.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                     JURE            1906  –  1945          Grabova Draga  –  Bile
  48.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   JURE            1908  –  1945          Grabova Draga  –  Bile
  49.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                  TOMA           1909  –  1942          Grabova Draga  –  Risovac
  50.                                                         BOŠNJAK (Bože)                                    MARKO        1910  –  1945          Grabova Draga  –  Bile
  51.                                                         BOŠNJAK (Mate)                                    ILIJA            1911  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  52.                                                         BOŠNJAK (Jure)                                     GRGO          1913  –  1942          Grabova Draga  –  Romanija
  53.                                                         BOŠNJAK (Bariše)                                  STANKO      1913  –  1942          Grabova Draga  –  Rama
  54.                                                         BOŠNJAK (Stojana)                                STIPE           1908  –    Grabova Draga  –   
  1.                                                        BOŠNJAK (Joze)                                     ILIJA            1919  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  2.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   NIKOLA       1920  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  3.                                                         BOŠNJAK (Luke)                                     BLAGO        1923  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  4.                                                         BOŠNJAK (Bariše)                                  LOVRE         1923  –  1948          Grabova Draga  –  Čule
  5.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   ŽARKO        1924  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  6.                                                         BOŠNJAK (Nikole)                                  BOŽO           1924  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  7.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   ANDRIJA     1927  –  1945          Grabova Draga  –  Resnice
  8.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   GRGO          1929  –  1945          Grabova Draga  –  Bile 
  9.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                   ANTE           1931  –  1948          Grabova Draga  –   
  10.                                                         BOŠNJAK (Luke)                                     VJEKOSLAV               1904  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  11.                                                         BOŠNJAK (Lovre)                                   BARTOL      1879  –  1942          Grabova Draga  –  Risovac
  12.                                                         BOŠNJAK (Andrije)                                 TOMA           1887  –  1942          Grabova Draga  –  Prozor
  13.                                                         BOŠNJAK (Marijana)                              IVAN             1896  –  1945          Grabova Draga  –  Resnice
  14.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                     MIRKO         1919  –    Grabova Draga  –  Zenica
  15.                                                         BOŠNJAK (Šimuna)                                IVAN             1922  –  1943          Grabova Draga  –  Kriżni put
  16.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                  DRAGO        1924  –  1944          Grabova Draga  –  Varażdin Breg
  17.                                                         BOŠNJAK (Pere)                                             ILIJA    1922  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  18.                                                         BOŠNJAK (Stipe)                                             IVAN    1923  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  19.                                                         BOŠNJAK (Ante)                                              KRIŻAN               1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  20.                                                         BOŠNJAK (Nikole)                                                    IVAN           1918  –  1942          Lise  –   
  21.                                                         BOŠNJAK (Ilije) MATE                                             1921  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  22.                                                         BOŠNJAK (Ilije) MIRKO                                           1919  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  23.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                                     TOMA         1911  –  1944          Lise  –  Banja Luka
  24.                                                         BOŠNJAK (Jure)                                                       JOZO         1912  –  1945          Lise  –  Pożega
  25.                                                         BOŠNJAK (Ilije) GRGO                                         1924  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  26.                                                         BOŠNJAK (Stjepana)                                             VINKO          1923  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  27.                                                         BOŠNJAK (Marijana)                                              IVAN             1922  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  28.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                                    JOZO            1920  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  29.                                                         BOŠNJAK (Stipe)                                                   JOZO            1920  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  30.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                                    IVAN             1920  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  31.                                                         BOŠNJAK (Nikole)                                                  NIKOLA        1914  –  1942          Provo  –  Gorica
  32.                                                         BOŠNJAK (Petra)                                                   MIRKO          1924  –  1945          Provo  –  Mokro
  33.                                                         BOŠNJAK (Grge)                                                    JOZO            1925  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  34.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                                  PERO            1924  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  35.                                                         BOŠNJAK (Jure)                                           STANKO                 1901  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  36.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                                  BOŻE              1910  –  1945          Uzarići  –  Knešpolje
  37.                                                         BOŠNJAK (Joze)                                                  MARKO          1904  –  1946          Uzarići  –  Uzarići
  38.                                                         BOŠNJAK (Marka)                                                JOSIP             1906  –  1945          Uzarići  –  Uzarići
  39.                                                         BOŠNJAK (Ivana)                                                 JOZO              1925  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  40.                                                         BREKALO (Ivana)                                          JOZO     1922  –  1946          Crne Lokve  –  Posušje
  41.                                                         BREKALO (Ivana)                                          STANKO                1925  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  42.                                                         BREKALO (Marka)                                        IVAN      1928  –  1946          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  43.                                                         BREKALO (Ivana)                                          ANTE     1913  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  44.                                                         BREKALO (Pere)                                           ANTE     1927  –  1945          Crne Lokve  –  Zagreb
  45.                                                         BREKALO (Rafe)                                           ANTE     1922  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  46.                                                         BREKALO (Mate)                                          BOŻO    1912  –  1944          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  47.                                                         BREKALO (Joze)                                           BRANKA               1944  –  1945          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  48.                                                         BREKALO (Šimuna)                                      FRANO 1911  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  49.                                                         BREKALO (Marka)                                        IKO        1907  –  1942          Crne Lokve  –  Raduša
  50.                                                         BREKALO (Ante)                                           IVAN      1913  –  1940          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  51.                                                         BREKALO (Ante)                                           IVAN      1919  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  52.                                                         BREKALO (Jakova)                                       IVAN      1927  –  1946          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  53.                                                         BREKALO (Marijana)                                     IVAN      1925  –    Crne Lokve  –  Kriżni put
  54.                                                         BREKALO (Mate)                                          IVAN      1912  –  1945          Crne Lokve  –  Vlasenica
  1.                                                        BREKALO (Ante)                                           JOZO     1921  –  1945          Crne Lokve  –  Zagreb
  2.                                                         BREKALO (Ante)                                           MATE     1911  –  1942          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  3.                                                         BREKALO (Mirka)                                          MATE     1925  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  4.                                                         BREKALO (Boże)                                          MILICA 1941  –  1945          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  5.                                                         BREKALO (Boże)                                          MIRKO   1937  –  1945          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  6.                                                         BREKALO (Petra)                                          MIRKO   1925  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  7.                                                         BREKALO (Jakova)                                       NIKOLA 1919  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  8.                                                         BREKALO (Marka)                                        PERO     1916  –  1943          Crne Lokve  –  Banja Luka
  9.                                                         BREKALO (Andrije)                                       PETAR   1920  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  10.                                                         BREKALO (Mije)                                            PETAR   1920  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  11.                                                         BREKALO (Marka)                                        STANKO                1922  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  12.                                                         BREKALO (Mirka)                                          STANKO                1922  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  13.                                                         BREKALO (Ante)                                           STIPE    1920  –  1947          Crne Lokve  –  Rakitno
  14.                                                         BREKALO (Pere)                                           STIPE    1921  –    Crne Lokve  –  Posušje
  15.                                                         BREKALO (Ante)                                           VINKO   1922  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  16.                                                         BREKALO (Mate)                                          ŻARKO 1926  –  1945          Crne Lokve  –  Kovačići
  17.                                                         BREKALO (Ilije) MIJO                                       1902  –  1945    Ljubotići  –  Nova Gradiška
  18.                                                         BREKALO (Mije)                                                 STANKO           1927  –  1945          Ljubotići  –  Nova Gradiška
  19.                                                                                     BREKALO MARTA                  1904  –  1943/44              Britvica  –  Nemila
  20.                                                         BRKIĆ (Ivana)     MARIJAN                                   1912  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  21.                                                         BRKIĆ (Marka)    IVAN                                           1925  –  1945 Rasno  –  Maribor
  22.                                                         BRKIĆ (Stipe)     JURE                                          1926  –  1943 Rasno  –  Široki Brijeg
  23.                                                         BRKIĆ (Stjepana)                                                   JURE             1897  –  1945          Rasno  –  Mokro
  24.                                                         BRKIĆ (Josipa)   FRANO                                      1923  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  25.                                                         BRKIĆ (Grge)      STANKO                                    1920  –  1945 Rasno  –  Maribor
  26.                                                         BRKIĆ (Grge)      PERO                                         1927  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  27.                                                         BRKIĆ (Ivke)       ŻARKO                                      1923  –  1942 Rasno  –  Posušje
  28.                                                         BRKIĆ (Ivke)       DRAGO                                      1925  –  1945 Rasno  –  Pożega
  29.                                                         BRKIĆ (Ante)      ANTE                                         1920  –  1945 Rasno  –  Mostar
  30.                                                         BRKIĆ (Mate)      STIPE                                         1921  –  1944 Rasno  –   
  31.                                                         BRKIĆ (Mate)      SLAVKO                                    1924  –  1944 Rasno  –  Slavonija
  32.                                                         BRKIĆ (Andrije) MATE                                         1912  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  33.                                                         BUBALO (Nikole)                                            ZVONIMIR            1922  –  1942          Turčinovići  –   
  34.                                                         BUBALO (Stjepana)                                        IVAN     1908  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  35.                                                         BUBALO (Andrije)                                           ANDRIJA              1907  –  1943          Turčinovići  –  Divoš
  36.                                                         BUBALO (Andrije)                                           IVAN     1899  –  1943          Turčinovići  –  Divoš
  37.                                                         BUBALO (Ivana)                                             BOŻE    1925  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  38.                                                         BUBALO (Ivana)                                             ANTE    1927  –  1947          Turčinovići  –  Turčinovići
  39.                                                         BUBALO (Ivana)                                             MIRKO 1920  –  1945          Turčinovići  –  Bileća
  40.                                                         BUBALO (Ivana)                                             VIDAK   1923  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  41.                                                         BUBALO (Ivana)                                             BOŻE    1915  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  42.                                                         BUBALO (Ivana)                                             MIRKO 1921  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  43.                                                         BUBALO (Grge) DRAGAN                            1924  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  44.                                                         BUBALO (Andrije)                                           DUJO    1919  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  45.                                                         BUBALO (Andrije)                                           DANE    1921  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  46.                                                         BUBALO (Nikole)                                            FRANO                 1909  –  1943          Turčinovići  –  Divoš
  47.                                                         BUBALO (Bože) IVAN                                    1911  –  1944        Turčinovići  –  Turčinovići
  48.                                                         BUBALO (Marka)                                            IVAN     1926  –  1947          Turčinovići  –  Turčinovići
  49.                                                         BUBALO (Stojana)                                          JURE    1927  –  1945          Turčinovići  –  Pančevo
  50.                                                         BUBALO (Ante) STOJAN                              1913  –  1944        Turčinovići  –  Banja Luka
  51.                                                         BUBALO (Ivana)                                             STJEPAN             1897  –  1945          Turčinovići  –  Turčinovići
  52.                                                         BUBALO (Marijana)                                        TOMA   1920  –  1943          Turčinovići  –  Pakrac
  53.                                                         BUBALO (Nikole)                                            STANKO               1920  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  54.                                                         BUBALO (Stipana)                                          PETAR 1917  –  1943          Turčinovići  –  Dugo Selo
  1.                                                        BUBALO (Miše) BOŠKO                               1893  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  2.                                                         BUHAČ Anić    VIDA                                              1899  –        Jare  –   
  3.                                                         BUHAČ Anić    IVA                                                 1908  –  1944              Jare  –  Jare
  4.                                                         BUHAČ (Nikole) IVAN                                              1905  –  1942              Jare  –  Srbija
  5.                                                         BUHAČ (Pere)    MARKO                                         1910  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  6.                                                         BUHAČ (Ivana)   MARKO                                         1910  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  7.                                                         BUHAČ (Stojana)                                                      ANTE          1919  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  8.                                                         BUHAČ (Marka) ANDRIJA                                      1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  9.                                                         BUHAČ (Mate)    STANKO                                       1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  10.                                                         BUHAČ (Marka) NIKOLA                                         1922  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  11.                                                         BUHAČ (Marka) NIKOLA                                         1922  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  12.                                                         BUHAČ (Vidoje) STJEPAN                                      1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  13.                                                         BUHAČ (Andrije)                                                       STJEPAN   1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  14.                                                         BUNTIĆ                    ŠIMUN                                             –  1944                  –  Mostar
  15.                                                         CIGIĆ (Mate)       MARTIN                              1880  –  1943        Dobrkovići  –  Široki Brijeg
  16.                                                         CIGIĆ (Jakova)    FRANJO                              1900  –  1944        Dobrkovići  –  Vitez
  17.                                                         CIGIĆ (Stjepana)                                             IVAN     1921  –  1942          Dobrkovići  –  Petrovo Selo
  18.                                                         CIGIĆ (Marijana) SLAVKO                             1921  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  19.                                                         CIGIĆ (Marka)     BOŽE                                   1924  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  20.                                                         CIGIĆ (Jure)        MILE                                    1924  –  1943        Dobrkovići  –  Glina
  21.                                                         CIGIĆ (Marijana) VLADO                                1926  –  1945        Dobrkovići  –  Derventa
  22.                                                         CRNJAC (Petra) FRANO                         1922  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  23.                                                         CRNJAC (Joze) ANTE                            1923  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  24.                                                                                     CRNJAC MILE             1927  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  25.                                                         CRNJAC (Križana)                                          ANTE    1902  –  1944          Dobrkovići  –  Dobrkovići
  26.                                                         CRNJAC (Križana)                                          ŠIMUN 1912  –  1941          Dobrkovići  –  Cetinje
  27.                                                         CRNJAC (Marijana)                                   STIPAN      1899  –  1945          Donja Britvica  –  Ljubotići
  28.                                                         CRNJAC (Ilije)     ANĐELKO                     1902  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  29.                                                         CRNJAC (Ivana) MATE                             1925  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  30.                                                         CRNJAC (Anđelka)                                    FRANJO    1926  –  1945          Donja Britvica  –  Kriżni put
  31.                                                         CRNJAC (Mate) VLATKO                       1922  –  1945               Donja Britvica  –  Kriżni put
  32.                                                         CRNJAC (Mate) VESELKO                      1922  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  33.                                                         CRNJAC (Ivana) MILE                               1923  –  1942             Donja Britvica  –  Mostar
  34.                                                         CRNJAC (Jure)   MARIJAN                       1926  –  1943             Donja Britvica  –  Tribošić
  35.                                                         CRNJAC (Duje)   MARIJAN                                  1902  –  1945 Izbično  –  Izbično
  36.                                                         CRNJAC (Ivana) PERO                                        1908  –  1942 Izbično  –  Badnji
  37.                                                         CRNJAC (Ivana) BOŽE                                        1922  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  38.                                                         CRNJAC (Šimuna)                                                VESELKO       1922  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  39.                                                         CRNJAC (Ivana) ŽARKO                                     1923  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  40.                                                         CRNJAC (Joze) JAGO                                        1924  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  41.                                                         CRNJAC (Ivana) STANKO                                   1924  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  42.                                                         CVITANOVIĆ (Nikole)                                          IVAN                1912  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  43.                                                         CVITANOVIĆ (Šimuna)                                        LUKA               1916  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  44.                                                         CVITANOVIĆ (Marijana)                                      IVAN                1919  –  1946          Buhovo  –  Brina
  45.                                                         CVITANOVIĆ (Marijana)                                      PERO               1921  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  46.                                                         CVITANOVIĆ (Šimuna)                                        GOJKO            1922  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  47.                                                         ČERKEZ (Ivana) ILIJA                                          1921  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  48.                                                         ČERKEZ (Ivana) NIKOLA                                     1925  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  49.                                                         ČERKEZ (Ivana) FRANJO                                         1920  –  1941            Trn  –  Drvar
  50.                                                         ČERKEZ (Ivana) PERO                                              1900  –  1945            Trn  –  Široki Brijeg
  51.                                                         ČERKEZ (Ivana) PERO                                              1922  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  52.                                                         ČERKEZ (Ante)   IVAN                                          1911  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  53.                                                         ČERKEZ (Grge) ANTE                                        1913  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  54.                                                         ČERKEZ (Bonke)                                                  BOŻE              1919  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  1.                                                        ČERKEZ (Jure)   BOŻE                                        1912  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  2.                                                         ČERKEZ (Ivana) GOJKO                                     1924  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  3.                                                         ČERKEZ (Ivana) JOZO                                        1928  –  1952 Čerigaj  –  Kriżni put
  4.                                                         ČERKEZ (Mate) GRGO                                       1914  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  5.                                                         ČERKEZ (Mate) FRANJO                                   1919  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  6.                                                         ČERKEZ (Grge) MARKO                                     1923  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  7.                                                         ČERKEZ (Mate) MARKO                                     1925  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  8.                                                         ČERKEZ (Nikole)                                                  MIRKO            1920  –  1945          Čerigaj  –  Čerigaj
  9.                                                         ČERKEZ (Marka)                                                  NIKOLA          1923  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  10.                                                         ČERKEZ (Nikole)                                                  SLAVKO         1925  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  11.                                                         ČERKEZ (Ante)   STANKO                                   1921  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  12.                                                         ČERKEZ (Mate) ANDRIJA                                  1912  –  1944 Čerigaj  –  Mostar
  13.                                                         ČERKEZ Matiša         IVAN                                       –  1945         Rasno  –  Kriżni put
  14.                                                         ČERKEZ (Mate) ŻARKO                                     1923  –  1945 Čerigaj  –  Knešpolje
  15.                                                         ČERKEZ (Jure)   BOŠKAN                                    1914  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  16.                                                         ČERKEZ (Jure)   KARLO                                      1924  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  17.                                                         ČERKEZ (Miše)   MARKO                                     1900  –  1945 Uzarići  –  Goražde
  18.                                                         ČERKEZ (Marka)                                             GOJKO                1926  –  1945          Ljuti Dolac  –  Mostar
  19.                                                         ČOLAK (Ivana)   JURE                            1928  –  1946               Duboko Mokro  –  Mokro
  20.                                                         ČOLAK (Ivke)      MATE                                   1907  –  1945       Pribinovići  –  Kriżni put
  21.                                                         ČOLAK (Ivana)   MARKO                                     1925  –            Dużice  –  Jasenovac
  22.                                                         ČOLAK (Marka) ANTE                                         1920  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  23.                                                         ČOLAK (Marka) BARIŠA                                     1919  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  24.                                                         ČOLAK (Grge)    FRANJO                                    1921  –  1945 Dużice  –  Jasenovac
  25.                                                         ČOLAK (Joze)     IVAN                                          1924  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  26.                                                         ČOLAK (Grge)    JOZO                                         1900  –  1945 Dużice  –   
  27.                                                         ČOLAK (Joze)     MARIJAN                                  1920  –  1945 Dużice  –   
  28.                                                         ČOLAK (Joze)     MARKO                                     1925  –  1945 Dużice  –   
  29.                                                         ČOLAK (Grge)    MARTIN                                    1924  –  1945 Dużice  –   
  30.                                                         ČOLAK (Jure)     JAKOV                                      1902  –  1945 Dużice  –  Dużice
  31.                                                         ČOLAK (Joze)     SLAVKO                                   1924  –  1945 Dużice  –  Jasenovac
  32.                                                         ČOLAK (Marka) STANKO                                   1911  –  1944 Dużice  –  Kriżevci
  33.                                                         ČOLAK (Joze)     VINKO                                       1925  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  34.                                                         ČOLAK (Marka) MARTIN                                    1913  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  35.                                                         ČOLAK (Joze)     IVAN                                           1919  –            Rasno  –   
  36.                                                         ČOLAK (Ivana)   GRGO                                        1920  –  1943 Rasno  –  Turbe
  37.                                                         ČOLAK (Ivana)   JOZO                                         1907  –  1945 Rasno  –  Vran
  38.                                                         ČOLAK (Ivana)   MARIJAN                                   1915  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  39.                                                         ČOLAK (Ivke)      NIKOLA                                     1921  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  40.                                                         ČOLAK (Ivke)      IVAN                                           1925  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  41.                                                         ČOLAK (Mije)      JOZO                                         1908  –  1944 Rasno  –  Široki Brijeg
  42.                                                         ČOLAK (Jerke)   NIKOLA                                     1903  –  1945 Rasno  –  Trn
  43.                                                         ČOLAK (Marka) BARIŠA                                     1919  –  1945 Rasno  –  Požega
  44.                                                         ČOVIĆ (Pere)      MATE                                  1919  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  45.                                                         ČOVIĆ (Ivana)     MILE                                    1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  46.                                                         ČOVIĆ (Stipe)     GOJKO                               1926  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  47.                                                         ČOVIĆ (Blaža)     MARKO                               1923  –  1942        Ljuti Dolac  –  Omiš
  48.                                                         ČOVIĆ (Blaža)     IVAN                                    1925  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  49.                                                         ČOVIĆ (Marka)    ILIJA                                    1912  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  50.                                                         ČOVIĆ (Mate)      ANDRIJA                            1918  –  1942        Ljuti Dolac  –  Jablanica
  51.                                                         ČOVIĆ (Ivana)     ANTE                                   1921  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  52.                                                         ČOVIĆ (Ilije)        PERO                                  1922  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  53.                                                         ČOVIĆ (Ivana)     STOJKA                              1923  –  1943        Ljuti Dolac  –  Dubica
  54.                                                         ČOVIĆ (Stipe)     STIPE                                  1920  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  1.                                                        ČOVIĆ (Ilije)        ŠIMA                                        1900  –  1945    Blatnica   –  Goranci
  2.                                                         ČOVIĆ (Nikole)    ANTE                                   1922  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  3.                                                         ČULJAK (Ivana) MIRKO                           1924  –  1945              Gornji Gradac  –  Galac
  4.                                                         ČULJAK (Grge) JURE                             1911  –  1942              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  5.                                                         ČULJAK (Stjepana)                                   IVAN           1912  –  1943          Gornji Gradac  –  Mostar
  6.                                                         ČULJAK (Tade) MIRKO                           1913  –  1944              Gornji Gradac  –  Jajce
  7.                                                         ČULJAK (Ivana) MARKO                         1916  –  1942              Gornji Gradac  –  Đulovac
  8.                                                         ČULJAK (Pave) VILIM                             1916  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  9.                                                         ČULJAK (Ivana) BLAŻ                             1919  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  10.                                                         ČULJAK (Ivana) MARKO                         1920  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  11.                                                         ČULJAK (Ivana) MATE                             1920  –  1944              Gornji Gradac  –  Lika
  12.                                                         ČULJAK (Jerke) MATE                             1920  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  13.                                                         ČULJAK (Pere)   IVAN                              1920  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  14.                                                         ČULJAK (Ante)   MIRKO                           1922  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  15.                                                         ČULJAK (Marka)                                       PERO         1922  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  16.                                                         ČULJAK (Nikole)                                       MIRKO       1923  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  17.                                                         ČULJAK (Grge) GOJKO                          1925  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  18.                                                         ČULJAK (Ivana) MIRKO                           1926  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  19.                                                         ČULJAK (Andrije)                                        BOŽO       1905  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  20.                                                         ČULJAK (Stipe) RUŽA                               1913  –  1942            Donji Gradac  –  Slavonija
  21.                                                         ČULJAK (Ante)   MARA                              1914  –  1942            Donji Gradac  –  Slavonija
  22.                                                         ČULJAK (Ivana) JOZO                                          1914  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  23.                                                         ČULJAK (Mate) STIPE                                         1919  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  24.                                                         ČULJAK (Mate) STIPE                                          1886  –  1942                Provo  –  Čabulja
  25.                                                         ČULJAK (Mate) IVAN                                1921  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  26.                                                         ČULJAK (Iviše)   MATO                              1896  –  1941            Donji Gradac  –  Nevesinje
  27.                                                                                            ČULJAK MIJO              –  1942 Široki Brijeg  –  Šiprage
  28.                                                                                            ČULJAK STIPE            –  1945 Široki Brijeg  –  Kriżni put
  29.                                                                                     ČULJAK BLAŻ                 1919  –  1944          Široki Brijeg  –  Koprivnica
  30.                                                         ĆAVAR (Jure)     ANĐELKO                              1915  –  1947    Gostuša  –  Gornji Gradac
  31.                                                         ĆAVAR (Mate)    IVAN                              1914  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  32.                                                         ĆAVAR (Nikole) SLAVKO                        1921  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  33.                                                         ĆAVAR (Nikole) MARKO                         1924  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  34.                                                         ĆAVAR (Mate)    BOŻO                              1899  –  1944            Donji Gradac  –  Bihać
  35.                                                         ĆAVAR (Petra)    ANDRIJA                                1905  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  36.                                                         ĆAVAR (Mate)    BOŻO                                      1917  –               Gostuša  –  Kriżni put
  37.                                                                                     ĆAVAR ŠIMUN                       1882  –  1947    Gostuša  –  Gostuša
  38.                                                         ĆAVAR (Marka) BOŻE                                      1915  –               Gostuša  –  Banja Luka
  39.                                                         ĆAVAR (Marka) ANDRIJA                                1910  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  40.                                                         ĆAVAR (Joze)     BOŽE                                      1924  –  1946    Gostuša  –  Radešice
  41.                                                         ĆAVAR (Joze)     BOŻE                                      1926  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  42.                                                         ĆAVAR (Jure)     STANKO                                 1928  –  1945    Gostuša  –  Pančevo
  43.                                                                                     ĆAVAR BOŽO                        1924  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  44.                                                         ĆAVAR (Marijana)                                               VINKO              1924  –  1945          Gostuša  –  Kriżni put
  45.                                                         ĆAVAR (Jure)     KARLO                                   1922  –  1944    Gostuša  –  Vrgorac
  46.                                                         ĆAVAR (Stjepana)                                              BOŽO               1920  –  1945          Gostuša  –  Kriżni put
  47.                                                         ĆAVAR (Marka) KARLO                                   1920  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  48.                                                         ĆAVAR (Ivana)   KARLO                                   1919  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  49.                                                         ĆAVAR (Jure)     ANĐELKO                              1915  –  1947    Gostuša  –  Gornji Gradac
  50.                                                         ĆAVAR (Jure)     MARKO                                   1915  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  51.                                                         ĆAVAR (Mate)    IVAN                                        1910  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  52.                                                         ĆAVAR (Joze)     IVAN                                        1922  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  53.                                                         ĆAVAR (Ivana)   ANICA                                     1927  –  1947    Gostuša  –  Gornji Gradac
  54.                                                                                            ĆAVAR IVAN                      –  1942            Gostuša  –  Lug
  1.                                                                                     ĆAVAR DRAGICA                 1939  –  1945    Gostuša  –  Cigansko Brdo
  2.                                                         ĆAVAR (Boże)    MIRKO                                    1921  –  1946    Gostuša  –   
  3.                                                         ĆAVAR (Tome)   ILIJA                                     1921  –  1945       Knešpolje  –  Sunja
  4.                                                         ĆAVAR (Andrije)                                               KATA   1925  –  1943          Knešpolje  –  Knešpolje
  5.                                                         ĆAVAR (Andrije)                                               IVAN    1923  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  6.                                                         ĆAVAR (Joze)     MIRKO                                 1922  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  7.                                                         ĆAVAR (Jure)     ŠIMUN                                  1926  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  8.                                                         ĆAVAR (Jure)     PERO                                   1922  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  9.                                                         ĆAVAR (Jure)     JOZO                                    1914  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  10.                                                         ĆAVAR (Jure)     KARLO                                 1916  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  11.                                                         ĆAVAR (Mate)    JOZO                                    1924  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  12.                                                         ĆAVAR (Boże)    STOJAN                               1923  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  13.                                                         ĆAVAR (Jure)     MIJO                                     1897  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  14.                                                         ĆAVAR (Ilije)       BOŻO                                            1922  –  1947              Lise  –  Gornji Crnač
  15.                                                         ĆAVAR (Ilije)       ANTE                                             1925  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  16.                                                         ĆAVAR (Jure)     BOŻO                                          1912  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  17.                                                         ĆAVAR (Nikole) IVAN                                            1918  –  1942                Oklaji  –   
  18.                                                         ĆAVAR (Nikole) STANKO                                     1927  –  1948                Oklaji  –  Mostar
  19.                                                         ĆAVAR (Nike)     ZLATKO                                      1924  –  1946                Oklaji  –  Mosor 
  20.                                                         ĆAVAR (Mate)    JOZO                                           1922  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  21.                                                         ĆAVAR (Mate)    MARKO                                       1925  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  22.                                                         ĆEŠKIĆ (Pere)    ANĐEO                         1927  –  1946               Duboko Mokro  –  Mokro
  23.                                                         ĆEŠKIĆ (Pere)    IVAN                             1922  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  24.                                                         ĆEŠKIĆ (Tome) MATE                            1926  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  25.                                                         ĆEŠKIĆ (Marijana)                                   MILKA         1935  –  1944          Duboko Mokro  –  Mokro
  26.                                                         ĆEŠKIĆ (Boże)   STANKO                       1924  –  1944               Duboko Mokro  –  Drvar
  27.                                                         ĆEŠKIĆ (Tome) STJEPAN                     1903  –  1941               Duboko Mokro  –  Gospić
  28.                                                         ĆEŠKIĆ (Pere)    STANKO                             1921  –                   Turčinovići  –   
  29.                                                         ĆEŠKIĆ (Pere)    IVAN                                    1919  –  1942        Turčinovići  –  Brod
  30.                                                         ĆORIĆ (Ivana)     MARIJAN                             1903  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  31.                                                         ĆORIĆ (Ilije)        DRAGO                                   1925  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  32.                                                         ĆORIĆ (Grge)     PERO                              1926  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  33.                                                         ĆORIĆ (Marka)   JOZO                                   1907  –  1945        Dobrkovići  –  Trn
  34.                                                         ĆORIĆ (Luke)      IVAN                                    1911  –  1941        Dobrkovići  –  Drvar
  35.                                                         ĆORIĆ (Stjepana)                                            VESELKO            1921  –  1944          Dobrkovići  –  Visoko
  36.                                                         ĆORIĆ (Mate)     FRANJO                              1922  –  1941        Dobrkovići  –  Drvar
  37.                                                         ĆORIĆ (Ludovika)                                            IVAN     1922  –  1943          Dobrkovići  –  Jasenovac
  38.                                                         ĆORIĆ (Ludovika)                                            PERO   1925  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  39.                                                         ĆORIĆ (Marka)   IVAN                                 1920  –  1945           Gornji Crnač  –  Kriżni put
  40.                                                         ĆORIĆ (Marka)   MATE                               1924  –  1945           Gornji Crnač  –  Kriżni put
  41.                                                         ĆORIĆ (Jure)      MARTIN                                        1899  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  42.                                                         ĆORIĆ (Jure)      MIRKO                                          1914  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  43.                                                         ĆORIĆ (Petra)     PETAR                                          1916  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  44.                                                         ĆORIĆ (Jure)      MILIVOJ                                        1919  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  45.                                                         ĆORIĆ (Nikole)   JURE                                             1921  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  46.                                                         ĆORIĆ (Ilije)        ŽARKO                                          1921  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  47.                                                         ĆORIĆ (Ilije)        JOZO                                             1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  48.                                                         ĆORIĆ (Marka)   MILE                                              1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  49.                                                         ĆORIĆ (Martina) JURE                                             1926  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  50.                                                         ĆORIĆ (Jure)      LJUBO                                          1927  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  51.                                                         ĆORIĆ (Stipe)     STOJAN                               1921  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  52.                                                         ĆORIĆ (Stipe)     TOMA                                   1926  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  53.                                                         ĆORIĆ (Vlade)    STANKO                              1914  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  54.                                                         ĆORIĆ (Marka)   BOŻO                                  1927  –  1946        Ljuti Dolac  –  Varażdin
  1.                                                        ĆORIĆ Frano      STOJAN                              1917  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  2.                                                         ĆORIĆ (Paške)   IVAN                                    1920  –  1945        Ljuti Dolac  –  Uzarići
  3.                                                         ĆORIĆ (Ilije)        FRANJO                           1907  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  4.                                                         ĆORIĆ (Marka)   BOŻO                                        1927  –  1946 Uzarići  –  Varażdin
  5.                                                         ĆOSIĆ (Ivana)     MARIJAN                                 1920  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  6.                                                         ĆOSIĆ (Šimuna) JOSIP                                         1914  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  7.                                                         ĆOSIĆ (Ilije)        PERO                                       1912  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  8.                                                         ĆOSIĆ (Pere)      CVITAN                                    1914  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  9.                                                         ĆOSIĆ (Miška)    MARIJAN                                 1920  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  10.                                                         ĆOSIĆ (Ivana)     MATIŠA                                   1921  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  11.                                                         ĆOSIĆ (Ivana)     IVAN                                         1921  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  12.                                                         ĆOSIĆ (Pere)      MARKO                                    1923  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  13.                                                         ĆOSIĆ (Šimuna) GRGO                                        1919  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  14.                                                         ĆOSIĆ (Šimuna) IVAN                                           1923  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  15.                                                         ĆUBELA (Grge) JOZO                                         1913  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  16.                                                         ĆUBELA (Grge) FRANJO                                    1919  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  17.                                                         ĆUBELA (Marijana)                                               MARKO         1926  –  1947          Dobrič  –   
  18.                                                         ĆUBELA (Grge) JURE                           1898  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  19.                                                         ĆUBELA (Jerke) STANKO                      1905  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  20.                                                         ĆUBELA (Stojana)                                   BLAŻ            1909  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  21.                                                         ĆUBELA (Ilije)     STJEPAN                    1911  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  22.                                                         ĆUBELA (Luke) MARIJAN                    1912  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  23.                                                         ĆUBELA (Ilije)     MARKO                       1914  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  24.                                                         ĆUBELA (Luke) PETAR                         1914  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  25.                                                         ĆUBELA (Ante)   IVAN                            1914  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  26.                                                         ĆUBELA (Nikole)                                     IVAN             1915  –  1942          Grabova Draga  –  Prozor
  27.                                                         ĆUBELA (Bože) VINKO                         1923  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  28.                                                         ĆUBELA (Stjepana)                                 MIRKO         1924  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  29.                                                         ĆUBELA (Ivana) RADE                           1925  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  30.                                                         ĆUBELA (Nikole)                                     MIRKO         1926  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  31.                                                         ĆUBELA (Mate) STANKO                      1926  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  32.                                                         ĆUBELA (Petra) STANKO                      1926  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  33.                                                         ĆUBELA (Stjepana)                                 ŽARKO        1927  –  1945          Grabova Draga  –  Kriżni put
  34.                                                         ĆUBELA (Luke) BRANKO                     1932  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  35.                                                         ĆUBELA (Boże) BOŻO                                        1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  36.                                                         ĆUBELA (Boże) JURE                                         1927  –  1945 Uzarići  –  Tarčin
  37.                                                         ĆUBELA (Ivana) MARIJAN                      1873  –        Gornji Gradac  –  Doljani
  38.                                                         ĆUBELA (Stjepana)                                   MATE         1908  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  39.                                                         ĆUBELA (Stjepana)                                   BOŽO         1921  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  40.                                                         ĆUBELA (Mate) MIRKO                           1923  –  1942              Gornji Gradac  –  Sisak
  41.                                                         ĆUBELA (Pere) JURE                             1925  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  42.                                                         ĆUBELA (Mate) PAVO                             1925  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  43.                                                         ĆUBELA (Joze) IVAN                                        1910  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  44.                                                         ĆUBELA (Joze) PETAR                                    1915  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  45.                                                         ĆUK (Ivana)        ILIJA                                        1896  –  1942   Kočerin  –  Blidinje
  46.                                                         ĆUK (Stojana)     ANDRIJA                                 1917  –  1941   Kočerin  –  Glamoč
  47.                                                         ĆUK (Ivana)        MATE                                       1914  –  1945   Kočerin  –  Maribor
  48.                                                         ĆUK (Mate)         PETAR                                     1920  –  1945   Kočerin  –  Prečko
  49.                                                         ĆUK (Ilije)            JOZO                                                   1922  –  1945           –  Kutina
  50.                                                         ĆUŻE (Marijana) MARTIN                         1886  –  1942              Gornji Gradac  –  Risovac
  51.                                                         ĆUŻE (Martina)   IVAN                            1919  –  1944                Grabova Draga  –  Romanija
  52.                                                         ĆUŻIĆ (Iviše)       DRAGUTIN                   1908  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  53.                                                         ĆUŻIĆ (Iviše)       ANTE                            1914  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  54.                                                         ĆUŻIĆ (Iviše)       JOZO                            1920  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  1.                                                        ĆUŻIĆ (Iviše)       IVAN                             1924  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  2.                                                         ĆUŻIĆ (Miška)     FRANJO                       1911  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  3.                                                         ĆUŻIĆ (Miška)     IVAN                             1919  –  1945               Duboko Mokro  –  Široki Brijeg
  4.                                                         ĆUŻIĆ (Miška)     KARLO                         1926  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  5.                                                         ĆUŻIĆ (Ante)       MATE                            1921  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  6.                                                         ĆUŻIĆ (Boże)      IVAN                             1920  –  1942               Duboko Mokro  –  Ivanić Grad
  7.                                                         ĆUŻIĆ (Andrije)   STANKO                       1926  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  8.                                                         ĆUŻIĆ (Ivana)     KARLO                         1915  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  9.                                                         ĆUŻIĆ (Ivana)     ANĐEO                         1915  –  1945               Duboko Mokro  –  Garešnica
  10.                                                         ĆUŻIĆ (Franje)    MIRKO                          1914  –  1946               Duboko Mokro  –  Crne Lokve
  11.                                                         ĆUŻIĆ (Pere)      VINKO                          1923  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  12.                                                         ĆUŻIĆ (Grge)      JOZO                            1898  –  1945               Duboko Mokro  –  Široki Brijeg
  13.                                                         ĆUŻIĆ (Franje)    MIRKO                          1914  –  1946               Duboko Mokro  –  Brina
  14.                                                         ĆUŽE (Ivana)      PETAR                           1916  –        Gornji Gradac  –  Una
  15.                                                         ĆUŽE (Franje)     KARLO                          1920  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  16.                                                         ĆUŽE (Ivana)      NIKOLA                         1921  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  17.                                                         ĆUŽE (Franje)     PERO                             1922  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  18.                                                         ĆUŽE (Franje)     JOZO                             1924  –  1945              Gornji Gradac  –   
  19.                                                         ĆUŽE (Martina)   RADOSLAV                   1926  –  1946              Gornji Gradac  –   
  20.                                                         ĆUŽE (Ivana)      ŽARKO                          1928  –        Gornji Gradac  –  Pančevo
  21.                                                                                     ĆUŽE LUCA                            1891  –  1945    Biograci  –  Uzarići
  22.                                                         ĆUŽE (Nike)        FERDO                                    1917  –              Biograci  –   
  23.                                                         ĆUŽE (Miše)        MATE                                      1918  –  1945    Biograci  –  Jablanica
  24.                                                         ĆUŽE (Miše)        IVAN                                        1920  –  1945    Biograci  –   
  25.                                                         DAMJANOVIĆ (Ante)                                          ILIJA                 1911  –  1945          Biograci  –  Maribor
  26.                                                         DAMJANOVIĆ (Joze)                                          MIRKO             1914  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  27.                                                         DAMJANOVIĆ (Marka)                                       STIPE               1916  –  1944          Biograci  –  Banja Luka
  28.                                                         DAMJANOVIĆ (Ante)                                          MATE               1919  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  29.                                                         DAMJANOVIĆ (Mate)                                         MATE               1920  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  30.                                                         DAMJANOVIĆ (Ivana)                                        BOŽE                1923  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  31.                                                         DAMJANOVIĆ (Ante)                                          IVAN                 1924  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  32.                                                         DAMJANOVIĆ (Mate)                                     DRAGO                1923  –  1945          Ljuti Dolac  –  Maribor
  33.                                                         DAMJANOVIĆ (Ante)                                      IVAN     1923  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  34.                                                         DAMJANOVIĆ (Vidaka)                                  FRANJO               1921  –  1943          Ljuti Dolac  –  Kakanj
  35.                                                         DAMJANOVIĆ (Rotka)                                    JOZO    1903  –  1945          Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  36.                                                         DAMJANOVIĆ (Ivana)                                    MARTIN               1913  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  37.                                                         DAMJANOVIĆ (Rotka)                                    MARKO                1914  –  1945          Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  38.                                                         DAMJANOVIĆ (Nikole)                                   STIPE   1922  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  39.                                                         DAMJANOVIĆ (Vidaka)                                  BRANKO              1923  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  40.                                                         DAMJANOVIĆ (Jure)                                      MARKO                1925  –    Ljuti Dolac  –   
  41.                                                         DAMJANOVIĆ (Ivana)                                    JURE    1927  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  42.                                                         DAMJANOVIĆ (Joze)                                      DRAGO                1928  –  1944          Ljuti Dolac  –  Srijem
  43.                                                         DRAŠKIĆ (Ivana)                                          JAKIŠA   1888  –  1945          Široki Brijeg  –  Mostar
  44.                                                         DRAŠKIĆ (Andrije)                                        ANTE      1916  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  45.                                                         DRAŠKIĆ (Nikole)                                                 STANKO         1895  –  1946          Čerigaj  –  Zagreb
  46.                                                         DRAŠKIĆ (Tadije)                                                 PERO              1892  –  1941          Izbično  –  Mostar
  47.                                                         DŻAJKIĆ (Marka)                                                  ŠIMUN            1887  –  1948          Izbično  –  Izbično
  48.                                                         DŻAJKIĆ (Ivana)                                                   SKENDER      1920  –  1945          Izbično  –  Brod
  49.                                                         DŽAJKIĆ (Frane)                                                  VESELKO       1922  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  50.                                                         DŽALTO   (Nikole)                                                 ŠIMUN            1881  –  1942          Izbično  –  Lug
  51.                                                         DŽALTO    (Šimuna)                                             NIKOLA          1914  –  1944          Izbično  –   
  52.                                                         ĐOLO (Andrije)   PAŠKO                                     1907  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  53.                                                         ĐOLO (Josipa)    JOSIP                                       1900  –  1945   Gračac  –  Mostar
  54.                                                         ĐOLO (Mate)       MILJENKO                               1920  –  1945   Gračac  –  Kriżni put
  1.                                                        ĐOLO (Ilije)         MIRKO                                    1921  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  2.                                                         EREŠ (Pere)        IVAN                                        1923  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  3.                                                         GAGRO (Nikice) DRAGO                                   1924  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  4.                                                         GAGRO (Ivke)     GRGO                                     1924  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  5.                                                         GAGRO (Andrije)                                                   STJEPAN      1914  –  1945          Dobrič  –  Kriżni put
  6.                                                         GAGRO (Franje) ANDRIJA                                      1921  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  7.                                                         GALIĆ (Ivke)       PERO                                            1922  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  8.                                                         GALIĆ (Franje)    ILIJA                                              1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  9.                                                         GALIĆ (Ivana)     ILIJA                                              1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  10.                                                         GALIĆ (Ivana)     ANTE                                       1904  –  1945   Buhovo  –  Uzarići
  11.                                                         GALIĆ (Pere)      NIKOLA                                   1920  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  12.                                                         GALIĆ (Marka)    FRANO                                    1921  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  13.                                                         GALIĆ (Jakova) JOZO                                       1925  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  14.                                                         GALIĆ (Marka)    IVAN                                         1925  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  15.                                                         GALIĆ (Pere)      IVAN                                         1926  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  16.                                                         GALIĆ (Marka)    STJEPAN                                 1927  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  17.                                                         GALIĆ (Marijana)                                           ANDRIJA               1918  –  1945          Crne Lokve  –  Daruvar
  18.                                                         GALIĆ (Marijana)                                           PERO     1920  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  19.                                                         GALIĆ (Stjepana)                                           JURE     1920  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  20.                                                         GALIĆ (Mate)      MARKO                              1914  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  21.                                                         GALIĆ (Grge)      JOZO                                 1910  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  22.                                                         GALIĆ (Marka)    BARIŠA                             1894  –  1946         Crne Lokve  –  Crne Lokve
  23.                                                         GALIĆ (Mate)      DELFA                               1909  –  1943         Crne Lokve  –  Ceremušina
  24.                                                         GALIĆ (Ante)      DRAGO                              1924  –  1945         Crne Lokve  –  Sisak
  25.                                                         GALIĆ (Ante)      ILIJA                                  1916  –  1942         Crne Lokve  –  Velika Kladuša
  26.                                                         GALIĆ (Grge)      FRANO                              1920  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  27.                                                         GALIĆ (Grge)      IVAN                                   1913  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  28.                                                         GALIĆ (Ilije)        IVAN                                   1922  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  29.                                                         GALIĆ (Joze)      IVAN                                   1927  –  1945         Crne Lokve  –  Sisak
  30.                                                         GALIĆ (Jure)       IVAN                                   1900  –  1947         Crne Lokve  –  Rakitno
  31.                                                         GALIĆ (Marka)    IVAN                                   1909  –  1946         Crne Lokve  –  Crne Lokve
  32.                                                         GALIĆ (Ante)      MATIJA                              1910  –  1947         Crne Lokve  –  Crne Lokve
  33.                                                         GALIĆ (Grge)      JOZO                                 1925  –  1944         Crne Lokve  –  Sarajevo
  34.                                                         GALIĆ (Grge)      MARKO                              1923  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  35.                                                         GALIĆ (Ilije)        MARKO                              1920  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  36.                                                         GALIĆ (Izaka)     MARKO                              1922  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  37.                                                         GALIĆ (Bariše)    MATE                                 1920  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  38.                                                         GALIĆ (Mate)      MATE                                 1902  –  1944         Crne Lokve  –  Crne Lokve
  39.                                                         GALIĆ (Mije)       MIJO                                  1918  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  40.                                                         GALIĆ (Mate)      PERO                                 1922  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  41.                                                         GALIĆ (Marka)    PETAR                               1920  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  42.                                                         GALIĆ (Martina) SLAVKO                            1925  –  1944         Crne Lokve  –  Crikvenica
  43.                                                         GALIĆ (Andrije)   SREĆKO                            1906  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  44.                                                         GALIĆ (Ilije)        STIPE                                 1927  –  1945         Crne Lokve  –  Zagorje
  45.                                                         GALIĆ (Franje)    VINKO                                1923  –  1944         Crne Lokve  –  Kriżni put
  46.                                                         GALIĆ (Cvitana) MIJO                                        1925  –  1945   Kočerin  –  Jasenovac
  47.                                                         GALIĆ (Joze)      STANKO                                 1921  –  1946    Ljubotići  –  Crne Lokve
  48.                                                                                     GALIĆ ILIJA                           1919  –  1943    Ljubotići  –  Brod
  49.                                                         GALIĆ (Franje)    IVAN                                        1907  –  1945    Ljubotići  –  Gradac
  50.                                                         GALIĆ (Ilije)        MILE                                        1913  –  1944    Ljubotići  –  Kriżni put
  51.                                                         GALIĆ (Jakova) MIRKO                                    1908  –  1945    Ljubotići  –  Gradac
  52.                                                         GALIĆ (Joze)      ANDRIJA                                1916  –  1945    Ljubotići  –  Kriżevci
  53.                                                         GALIĆ (Marka)    ANDRIJA                                1924  –  1945    Ljubotići  –  Mostar
  54.                                                         GALIĆ (Ivana)     BOŻE                                      1919  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  1.                                                        GALIĆ (Pere)      BOŻE                                      1924  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  2.                                                         GALIĆ (Joze)      CVITAN                                   1913  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  3.                                                         GALIĆ (Mojsija)   DRAGO                                   1933  –  1945    Ljubotići  –  Ljubotići
  4.                                                         GALIĆ (Bariše)    FRANO                                   1913  –  1941    Ljubotići  –  Skradin
  5.                                                         GALIĆ (Joze)      IVAN                                        1912  –  1945    Ljubotići  –  Zidani Most
  6.                                                         GALIĆ (Marka)    IVAN                                        1911  –  1943    Ljubotići  –  Ljubotići
  7.                                                         GALIĆ (Marka)    IVAN                                        1914  –  1942    Ljubotići  –  Romanija
  8.                                                         GALIĆ (Šimuna) IVAN                                        1931  –  1947    Ljubotići  –  Ljubotići
  9.                                                         GALIĆ (Jure)       JOZO                                      1923  –  1945    Ljubotići  –  Mostar
  10.                                                         GALIĆ (Tome)     JOZO                                      1910  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  11.                                                         GALIĆ (Ivana)     KARLO                                   1926  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  12.                                                         GALIĆ (Pere)      KARLO                                   1926  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  13.                                                         GALIĆ (Ivana)     MARIJAN                                1934  –  1945    Ljubotići  –  Ljubotići
  14.                                                         GALIĆ (Šimuna) MARIJAN                                1910  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  15.                                                         GALIĆ (Ivana)     MARKO                                   1922  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  16.                                                         GALIĆ (Joze)      MARKO                                   1910  –  1945    Ljubotići  –  Zagreb
  17.                                                         GALIĆ (Jure)       MARKO                                   1923  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  18.                                                         GALIĆ Mate        MATE                                      1907  –  1945    Ljubotići  –  Zidani Most
  19.                                                         GALIĆ (Ivana)     MILAN                                     1904  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  20.                                                         GALIĆ (Joze)      PAŠKO                                   1925  –  1943    Ljubotići  –  Varażdin
  21.                                                         GALIĆ (Joze)      PERO                                      1924  –  1945    Ljubotići  –  Bleiburg
  22.                                                         GALIĆ (Ivana)     PETAR                                    1919  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  23.                                                         GALIĆ (Marka)    PETAR                                    1913  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  24.                                                         GALIĆ (Mate)      PETAR                                    1909  –  1946    Ljubotići  –  Ljubotići
  25.                                                         GALIĆ (Mate)      PETAR                                    1913  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  26.                                                         GALIĆ (Petra)     PETAR                                    1921  –  1942    Ljubotići  –  Mrkonjić Grad
  27.                                                         GALIĆ (Cvitana) STANKO                                 1914  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  28.                                                         GALIĆ (Joze)      STANKO                                 1922  –  1946    Ljubotići  –  Niš
  29.                                                         GALIĆ (Joze)      STANKO                                 1921  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  30.                                                         GALIĆ (Pere)      STANKO                                 1922  –  1943    Ljubotići  –  Ljubotići
  31.                                                         GALIĆ (Mate)      STIPE                                      1921  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  32.                                                         GALIĆ (Jure)       STOJAN                                  1905  –  1945    Ljubotići  –  Ljubotići
  33.                                                         GALIĆ (Ivana)     ŠIMUN                                     1907  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  34.                                                         GAŠPAR (Marka)                                                VINKO              1924  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  35.                                                         GAŠPAR (Pere) ZLATKO                                  1922  –  1945    Ljubotići  –  Zagreb
  36.                                                         GAŠPAR (Tome)                                                 ANTE                1908  –  1941          Ljubotići  –  Rusija
  37.                                                         GAŠPAR (Drage)                                                 BOŻE               1916  –  1945          Pripolje  –  Kriżni put
  38.                                                         GAŠPAR (Stipe) ILIJA                                         1926  –  1945   Pripolje  –  Pripolje
  39.                                                         GAŠPAR (Mate) KAŻIMIR                                  1926  –  1945   Pripolje  –  Kriżni put
  40.                                                         GILJA (Mate)      MILE                                         1924  –  1945   Pripolje  –  Kriżni put
  41.                                                         GILJA (Marka)    SLAVKO                                  1924  –  1945   Pripolje  –  Kriżni put
  42.                                                         GILJA (Matiše)    VINKO                                      1926  –  1944   Pripolje  –  Varażdin
  43.                                                         GILJA (Jure)       PERO                                            1917  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  44.                                                         GLAVINA (Ivana)                                                       MIRKO       1920  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  45.                                                         GLAVINA (Stjepana)                                                 IVAN           1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  46.                                                         GLAVINA (Bariše)                                                     IVAN           1925  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  47.                                                         GLAVINA (Ante) IVAN                                     1920  –  1946       Knešpolje  –  Knešpolje
  48.                                                         GRBEŠA (Jure)   GOJKO                                1926  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  49.                                                         GRBEŠA (Stjepana)                                         ILIJA    1868  –  1945          Knešpolje  –  Knešpolje
  50.                                                         GRBEŠA (Joze) BOŻE                                    1926  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  51.                                                         GRBEŠA (Valentina)                                      ANTE     1923  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  52.                                                         GRBEŠA (Valentina)                                      DRAGO 1921  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  53.                                                         GRBEŠIĆ (Valentina)                                     IVAN      1916  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  54.                                                         GRBEŠIĆ (Valentina)                                     MIRKO   1925  –  1945          Crne Lokve  –  Sisak
  1.                                                        GRBEŠIĆ (Ivana)                                           SLAVKA                1924  –  1946          Crne Lokve  –  Crne Lokve
  2.                                                         GRBEŠIĆ (Mate)                                             IVAN     1911  –  1944          Dobrkovići  –  Dobrič
  3.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            ANA      1925  –  1945          Dobrkovići  –  Dobrkovići
  4.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            ANĐA   1935  –  1945          Dobrkovići  –  Dobrkovići
  5.                                                         GRBEŠIĆ (Jure) MILE                                    1905  –  1945        Dobrkovići  –  Mostar
  6.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            JURE    1911  –  1945          Dobrkovići  –  Dobrkovići
  7.                                                         GRBEŠIĆ (Jure) BOŽE                                   1920  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  8.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            MIRKO 1920  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  9.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            MATE   1921  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  10.                                                         GRBEŠIĆ (Jakova)                                          ANTE    1922  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  11.                                                         GRBEŠIĆ (Jure) FABIJAN                             1922  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  12.                                                         GRBEŠIĆ (Ivana)                                            MARKO                1924  –  1945          Dobrkovići  –  Petrovaradin
  13.                                                         GRBEŠIĆ (Ante) IVAN                                    1926  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  14.                                                         GRBEŠIĆ (Boże)                                                     DRAGAN      1925  –  1943          Oklaji  –  Jasenovac
  15.                                                         GRBEŠIĆ (Pere)                                                      IVAN             1926  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  16.                                                         GRBEŠIĆ (Pere)                                                      MARKO        1928  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  17.                                                         GRBEŠIĆ (Joze)                                                      MATIŠA        1924  –  1942          Oklaji  –  Jasenovac
  18.                                                         GRLE (Joze)       STANKO                                     1926  –  1944                Oklaji  –   
  19.                                                         GRLE (Mate)       VINKO                               1922  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  20.                                                         GRLE (Mate)       IVAN                                  1920  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  21.                                                         GRLE (Mate)       JOZO                                   1913  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  22.                                                         GRUBEŠIĆ (Pere)                                           IVAN     1920  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  23.                                                         GRUBEŠIĆ (Pere)                                           BLAŽ    1924  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  24.                                                         GRUBEŠIĆ (Pere)                                           MARKO                1926  –  1945          Ljuti Dolac  –  Buna 
  25.                                                         GRUBEŠIĆ (Ivana)                                              BLAGO            1926  –  1945          Kočerin  –  Kočerin
  26.                                                         GRUBEŠIĆ (Mije)                                                 IVAN                1896  –  1945          Kočerin  –  Kriżni put
  27.                                                         GUGIĆ (Ivana)    ŠIMA                                        1923  –  1945   Kočerin  –  Blajburg
  28.                                                         GUGIĆ (Ivana)    TADIJA                                    1921  –  1945   Kočerin  –  Kriżni put
  29.                                                         GUGIĆ (Vice)      ANTE                                         1925  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  30.                                                         GUGIĆ (Šimuna)                                                    IVAN               1924  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  31.                                                         GUSLIĆ (Frane) ILIJA                                          1925  –  1943 Uzarići  –  Klanci 
  32.                                                         HRKAĆ (Šimuna)                                                  MATE             1924  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  33.                                                         HRKAĆ (Josipa) ŻARKO                                      1914  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  34.                                                         HRKAĆ (Frane)   IVAN                                              1922  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  35.                                                         HRKAĆ (Mate)    IVAN                                          1912  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  36.                                                         HRKAĆ (Mate)    FRANO                                     1914  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  37.                                                         HRKAĆ (Mate)    KRSTO                                      1920  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  38.                                                         HRKAĆ (Ivana)   ANTE                                              1921  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  39.                                                         HRKAĆ (Ivana)   BOŻO                                              1924  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  40.                                                         HRKAĆ (Stanka)                                             BOŽE    1928  –  1946          Dobrkovići  –  Mosor
  41.                                                         HRKAĆ (Marijana)                                           BOŽE    1925  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  42.                                                         HRKAĆ (Marka) JURE                                   1924  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  43.                                                         HRKAĆ (Ivana)   JOZO                                              1926  –  1950            Trn  –   
  44.                                                         HRKAĆ (Ivana)   IVAN                                                1928  –  1950            Trn  –   
  45.                                                         HRKAĆ (Stjepana)                                             MARKO             1915  –  1945          Zavoznik  –  Kriżni put
  46.                                                         HRKAĆ (Marka) MARINKO                              1939  –  1945     Zavoznik  –  Zavoznik
  47.                                                         HRKAĆ (Grge)    IVAN                                       1936  –  1945     Zavoznik  –  Zavoznik
  48.                                                         HRKAĆ (Stipe)    BLAGO                                  1939  –  1945     Zavoznik  –  Zavoznik
  49.                                                         HRKAĆ (Ivana)   KREŠIMIR                            1911  –  1941       Pribinovići  –  Drvar
  50.                                                         HRKAĆ (Ivana)   FRANJO                              1914  –  1945       Pribinovići  –  Kriżni put
  51.                                                         HRKAĆ (Marijana)                                           MARKO               1925  –  1945          Pribinovići  –  Varażdin
  52.                                                         HRKAĆ (Miška)   PERO                                  1904  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  53.                                                         HRKAĆ (Nikole) STIPE                                  1922  –  1944        Dobrkovići  –   
  54.                                                         HRKAĆ (Bariše) STIPE                             1893  –  1945             Donja Britvica  –  Ljubotići
  1.                                                        HRKAĆ (Joze)    MIRKO                           1922  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  2.                                                         HRKAĆ (Stipe)    VESELKO                      1925  –  1944             Donja Britvica  –  Selo Zdenac
  3.                                                         HRKAĆ (Joze)    FILIP                              1926  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  4.                                                         HRSTO (Joze)            MARKO                         –            Široki Brijeg  –  Gornji Višnjani
  5.                                                         HRSTO (Joze)            GRGO                           –            Široki Brijeg  –  Kriżni put
  6.                                                         HRSTO (Pere)     RADICA                                     1941  –  1949 Uzarići  –  Uzarići
  7.                                                         IVANKOVIĆ (Ivana)                                          IVAN    1923  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  8.                                                         IVANKOVIĆ (Ivana)                                          JOZO   1927  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  9.                                                         IVANKOVIĆ (Ante)                                           MARIJAN            1927  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  10.                                                         IVANKOVIĆ (Mate)                                              PAVO               1925  –  1945          Buhovo  –  Uzarići
  11.                                                         IVANKOVIĆ (Mate)                                          IVAN     1921  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  12.                                                         IVANKOVIĆ (Mirka)                               MILE              1921  –  1944          vankovića Dolac  –  Zlatar
  13.                                                         IVANKOVIĆ (Jure)                                 LUKA             1900  –    vankovića Dolac  –  Banja Luka
  14.                                                         IVANKOVIĆ (Sebastijana)                     BOŻE             1921  –  1945          vankovića Dolac  –  Kriżni put
  15.                                                         IVANKOVIĆ (Ante)                                 ILIJA              1921  –  1943          vankovića Dolac  –  Dolac
  16.                                                         IVANKOVIĆ (Stojana)                            IVAN              1917  –  1943          vankovića Dolac  –  Sjetilna
  17.                                                         IVANKOVIĆ (Stojana)                            LJUBO           1914  –  1945          vankovića Dolac  –  Kriżni put
  18.                                                         IVANKOVIĆ (Mirka)                               MATE             1920  –  1945          vankovića Dolac  –  Kriżni put
  19.                                                         IVANKOVIĆ (Mate)                                               MIRKO            1889  –  1943          Potkraj  –  Čapljina
  20.                                                         IVANKOVIĆ (Mate)                                               JOZO              1908  –  1943          Potkraj  –  Čapljina
  21.                                                         IVANKOVIĆ (Stipe)                                               ANDRIJA        1925  –  1945          Potkraj  –  Kriżni put
  22.                                                         IVANKOVIĆ (Stojana)                                           ANDRIJA        1924  –  1944          Potkraj  –  Knešpolje
  23.                                                         IVANKOVIĆ (Stipana)                                           ANTE              1923  –  1945          Potkraj  –  Karlovac
  24.                                                         IVANKOVIĆ (Joze)                                                BUDIMIR        1906  –  1945          Potkraj  –   Pożega
  25.                                                         IVANKOVIĆ (Ivana)                                              ILIJA               1921  –  1945          Potkraj  –   Pożega
  26.                                                         IVANKOVIĆ (Ivana)                                              IVAN               1919  –  1945          Potkraj  –  Kriżni put
  27.                                                         IVANKOVIĆ (Jure)                                                IVAN               1884  –  1944          Potkraj  –  Tomislavgrad
  28.                                                         IVANKOVIĆ (Petra)                                               IVAN               1924  –  1945          Potkraj  –  Kriżni put
  29.                                                         JAKOVLJEVIĆ (Andrije)                                       MARKO          1917  –  1945          Potkraj  –  Dravograd
  30.                                                         JELIĆ (Andrije)    PETAR                                      1922  –  1942 Potkraj  –  Gorski Kotar
  31.                                                         JELIĆ (Joze)       ŠIMUN                                       1921  –  1945 Potkraj  –  Kriżni put
  32.                                                         JELIĆ (Šimuna)   NEDJELJKO                        1923  –  1947       Knešpolje  –  Gostuša
  33.                                                         JELIĆ (Stipe)       MATE                                              1925  –  1945            Trn  –  Ruma
  34.                                                         JELIĆ (Mate)       JOZO                                              1925  –  1945            Trn  –   
  35.                                                         JELIĆ (Stjepana)                                                         TADIJA     1916  –  1944          Trn  –  Banja Luka
  36.                                                         JELIĆ (Kriżana)   VIDAK                                             1919  –  1942            Trn  –  Badnji
  37.                                                         JELIĆ (Mate)       GOJIMIR                                         1917  –  1944            Trn  –  Zagreb
  38.                                                         JELIĆ (Kriżana)   MATE                                              1914  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  39.                                                         JELIĆ (Kriżana)   RADOSLAV                                    1923  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  40.                                                         JELIĆ (Nikole)     JOZO                                              1921  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  41.                                                         JELIĆ (Nikole)     FRANJO                                         1927  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  42.                                                         JELIĆ (Ivana)      MARIJAN                                        1922  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  43.                                                         JELIĆ (Ante)       PETAR                                            1922  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  44.                                                         JELIĆ (Tome)      MIRKO                                            1910  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  45.                                                         JELIĆ (Ivića)       KARLO                                           1912  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  46.                                                         JELIĆ (Ivana)      GOJKO                                           1922  –  1941            Trn  –  Drvar
  47.                                                         JELIĆ (Ilije)         KARLO                                           1917  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  48.                                                         JELIĆ (Ilije)         IVAN                                                1925  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  49.                                                         JELIĆ (Ilije)         ŻARKO                                           1914  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  50.                                                         JELIĆ (Mate)              ŻARKO                                       –  1945    Trn  –  Kriżni put
  51.                                                         JELIĆ (Marijana)                                                         IVKO         1923  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  52.                                                         JELIĆ (Marijana)                                                         JOZO        1921  –  1948          Trn  –   
  53.                                                         JELIĆ (Marijana)                                                         ANTE        1925  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  54.                                                         JELIĆ (Andrije)    IVAN                             1924  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  1.                                                        JELIĆ (Andrije)    DRAGO                        1926  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  2.                                                         JELIĆ (Franje)     STOJAN                                1919  –  1945      Podljuteš  –  Pożega
  3.                                                         JELIĆ (Stojana)   MIRKO                                  1926  –  1944      Podljuteš  –  Osijek
  4.                                                         JURIĆ (Stojana) FRANJO                                1922  –  1945      Podljuteš  –  Kriżni put
  5.                                                         JURIĆ (Stojana) PETAR                                  1924  –  1945      Podljuteš  –  Kriżni put
  6.                                                         JURIĆ (Boże)      BARIŠA                                    1923  –  1945 Čerigaj   –  Kriżni put
  7.                                                         JURILJ (Mate)     VINKO                                      1923  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  8.                                                         JURILJ (Martina)                                                  STANKO          1925  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  9.                                                         JURILJ (Mate)     STJEPAN                                 1927  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  10.                                                         JURILJ (Ivana)    ANDRIJA                            1915  –  1944        Turčinovići  –  Novi
  11.                                                         JURILJ (Martina)                                             BOŻE    1919  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  12.                                                         JURILJ (Martina)                                             NIKOLA                1922  –  1945          Turčinovići  –  Bileća
  13.                                                         KARAČIĆ (Martina)                                         JAGO    1925  –  1944          Turčinovići  –  Sinj
  14.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                            JAGO    1931  –  1944          Turčinovići  –  Turčinovići
  15.                                                         KARAČIĆ (Ante)                                             IVAN     1921  –  1944          Turčinovići  –  Turčinovići
  16.                                                         KARAČIĆ (Ante)                                          ŽIVKO      1896  –  1942          Gornji Crnač  –  Tribiševo
  17.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         JURE       1902  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  18.                                                         KARAČIĆ (Ante)                                          NIKOLA   1902  –  1942          Gornji Crnač  –  Rakitno
  19.                                                         KARAČIĆ (Ante)                                          MIRKO     1906  –  1942          Gornji Crnač  –  Crnač
  20.                                                         KARAČIĆ (Joze)                                          MARKO   1910  –  1946          Gornji Crnač  –  Brina 
  21.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         PERO       1913  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  22.                                                         KARAČIĆ (Pere)                                          NIKOLA   1913  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  23.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         MIRKO     1913  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  24.                                                         KARAČIĆ (Ante)                                          JOZO       1914  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  25.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         MLADEN 1915  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  26.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         ANTE       1915  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  27.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         MARIJAN                1915  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  28.                                                         KARAČIĆ (Mate)                                          PETAR     1916  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  29.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         FRANO    1919  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  30.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         BOŽE       1919  –  1948          Gornji Crnač  –  Mostar
  31.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         MIRKO     1919  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  32.                                                         KARAČIĆ (Frane)                                        IVAN        1920  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  33.                                                         KARAČIĆ (Nikole)                                        IVAN        1920  –  1941          Gornji Crnač  –  Garešnica
  34.                                                         KARAČIĆ (Nikole)                                        STJEPAN                1921  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  35.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         JOZO       1921  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  36.                                                         KARAČIĆ (Nikole)                                        MIRKO     1922  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  37.                                                         KARAČIĆ (Mate)                                          IVAN        1922  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  38.                                                         KARAČIĆ (Nikole)                                        GRGO      1922  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  39.                                                         KARAČIĆ (Grge)                                          ŠIMA        1922  –  1942          Gornji Crnač  –  Svinjača
  40.                                                         KARAČIĆ (Ivana)                                         MATE       1923  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  41.                                                         KARAČIĆ (Bože)                                         STIPE      1923  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  42.                                                         KARAČIĆ (Petra)                                         PETAR     1923  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  43.                                                         KARAČIĆ (Joze)                                          MARKO   1925  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  44.                                                         KARAČIĆ (Nikole)                                         IVAN       1905  –  1942          Donji Crnač  –  Gornji Dabil 
  45.                                                         KARDUN (Andrije)                                         ŽARKO   1925  –  1948          Donji Crnač  –  Goranci
  46.                                                         KNEZOVIĆ (Nikole)                                                IVAN              1905  –  1942          Crnač  –  Gornji Dabil 
  47.                                                         KNEZOVIĆ (Ivana)                                                    MARKO      1911  –    Jare  –  Jare
  48.                                                         KNEZOVIĆ (Tadije)                                                MARKO         1925  –  1945          Rasno  –  Maribor
  49.                                                         KNEZOVIĆ (Stipe)                                       MARKO    1925  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  50.                                                         KNEZOVIĆ (Križana)                                       JOZO    1915  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  51.                                                         KNEZOVIĆ (Križana)                                       KRIŽAN                1924  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  52.                                                         KNEZOVIĆ (Andrije)                                               MARIJAN      1921  –  1945          Privalj  –  Kriżni put
  53.                                                         KNEZOVIĆ (Ante)                                                   STANKO       1910  –  1945          Privalj  –  Kriżni put
  54.                                                         KNEZOVIĆ (Martina)                                             IVAN               1905  –  1945          Dużice  –  Trn
  1.                                                        KNEZOVIĆ (Ivana)                                                MARKO          1903  –  1945          Dużice  –  Trn
  2.                                                         KNEZOVIĆ (Mate)                                                 STANK0         1922  –  1944          Dużice  –  Široki Brijeg
  3.                                                         KNEZOVIĆ (Ivana)                                                STANKO        1909  –  1945          Dużice  –  Trn
  4.                                                         KNEZOVIĆ (Mate)                                               IVA    1896  –  1944          Ljubotići  –  Ljubotići
  5.                                                         KNEZOVIĆ (Luke)                                               IVAN 1926  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  6.                                                         KNEZOVIĆ (Luke)                                               MARKO            1919  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  7.                                                         KNEZOVIĆ (Marka)                                             MATE                1921  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  8.                                                         KNEZOVIĆ (Joze)                                           IVAN     1922  –  1944          Turčinovići  –  Trn
  9.                                                         KNEZOVIĆ (Joze)                                           MILA     1930  –  1945          Turčinovići  –  Turčinovići
  10.                                                         KNEZOVIĆ (Mate)                                         IVAN       1907  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  11.                                                         KNEZOVIĆ (Joze)                                           STANKO               1915  –  1943          Turčinovići  –  Omarska
  12.                                                         KNEZOVIĆ (Andrije)                                              MARKO          1902  –  1945          Dużice  –  Trn
  13.                                                         KNEZOVIĆ (Mate)                                                 JOZO              1920  –  1943          Dużice  –  Bjelovar
  14.                                                         KNEZOVIĆ (Grge)                                                 STOJAN         1921  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  15.                                                         KOLOBARIĆ (Martina)                                          DRAGO          1924  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  16.                                                         KOLOBARIĆ (Marka)                                            IVAN               1926  –  1944          Dużice  –  Prozor
  17.                                                         KOLOBARIĆ (Grge)                                              JOZO              1926  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  18.                                                         KOLOBARIĆ (Mate)                                              JOZO              1908  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  19.                                                         KOLOBARIĆ (Mate)                                               IVAN              1911  –  1945          Privalj  –  Dubrovnik
  20.                                                         KOLOBARIĆ (Joze)                                   IVA             1903  –  1944          Gornji Mamići  –  Gornji Mamići
  21.                                                         KOLOBARIĆ (Mije)                                    IVAN          1920  –  1945          Gornji Mamići  –  Mostar
  22.                                                         KOLOBARIĆ (Ivana)                                  VINKO       1931  –  1944          Gornji Mamići  –  Gornji Mamići
  23.                                                         KOLOBARIĆ (Ivana)                               DRAGO        1919  –  1943          olobarića Dolac  –  Zemun
  24.                                                         KOLOBARIĆ (Mije)                                 JOZO            1919  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  25.                                                         KOLOBARIĆ (Nikole)                              JOZO            1915  –  1943          olobarića Dolac  –  Sarajevo
  26.                                                         KOLOBARIĆ (Pere)                                ADAM           1926  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  27.                                                         KOLOBARIĆ (Jure)                                 DRAGO        1924  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  28.                                                         KOLOBARIĆ (Blaża)                               IVAN             1921  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  29.                                                         KOLOBARIĆ (Blaża)                               IVAN             1916  –  1947          olobarića Dolac  –  Dolac
  30.                                                         KOLOBARIĆ (Ante)                                IVAN             1919  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  31.                                                         KOLOBARIĆ (Ivana)                               JOZO            1920  –  1945          olobarića Dolac  –  Dravograd
  32.                                                         KOLOBARIĆ (Blaża)                               MIJO             1919  –  1945          olobarića Dolac  –  Široki Brijeg
  33.                                                         KOLOBARIĆ (Ivana)                               MILE             1922  –  1942          olobarića Dolac  –  Blinjski Kut
  34.                                                         KOLOBARIĆ (Jakova)                            PETAR         1924  –  1945          olobarića Dolac  –  Kriżni put
  35.                                                         KOPILAŠ (Jakova)                                  STANKO      1922  –  1942          olobarića Dolac  –  Zagreb
  36.                                                         KOPILAŠ (Jure) STJEPAN                    1913  –  1945                olobarića Dolac  –  Kriżni put
  37.                                                         KOPILAŠ (Luke) KATA                                          1919  –  1943 Grude  –  Mostar
  38.                                                                                     KOPILAŠ KATA                        1875  –  1945 Rasno  –  Donji Gradac
  39.                                                         KOPILAŠ (Grge)                                          STANKO 1912  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  40.                                                         KOPILAŠ (Joze) ŠIMUN                             1915  –  1945            Donji Gradac  –  Kozara
  41.                                                         KOPILAŠ (Stojana)                                     KARLO     1916  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  42.                                                         KOPILAŠ (Ivana)                                         STIPE       1917  –  1947          Donji Gradac  –  Sovići
  43.                                                                                     KOPILAŠ IVAN               1922  –  1941            Donji Gradac  –  Drvar
  44.                                                         KOPILAŠ (Frane)                                        IVAN         1922  –  1944          Donji Gradac  –  Iv. Zelina
  45.                                                         KOPILAŠ (Ivana)                                         JURE        1923  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  46.                                                         KOPILAŠ (Ivana)                                         ŽARKO     1923  –  1945          Donji Gradac  –  Petrovaradin
  47.                                                         KOPILAŠ (Ivana)                                         STOJAN   1926  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  48.                                                         KORDUŠIĆ (Ivana)                                           MARIJAN            1922  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  49.                                                         KORDUŠIĆ (Stjepana)                                     IVAN    1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  50.                                                         KOSIR (Stjepana)                                             ŻARKO                1920  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  51.                                                         KOVAČIĆ (Ivana)                                                  ANTE              1919  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  52.                                                         KOVAČIĆ (Boże)                                                  FRANO           1925  –  1947          Čerigaj  –  Rasno
  53.                                                         KOVAČIĆ (Ivana)                                                  fra VIKTOR    1924  –  1945          Uzarići  –  Široki Brijeg
  54.                                                         KOVAČIĆ (Miše)                                             IVAN     1921  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  1.                                                        KOVAČIĆ (Miše)                                             MARIJAN             1924  –  1944          Turčinovići  –   
  2.                                                         KOVAČIĆ (Miše)                                             STANKO               1925  –  1944          Turčinovići  –   
  3.                                                         KOŻUL (Pere)     BOŽE                                  1927  –  1949        Turčinovići  –  Borongaj
  4.                                                         KOŻUL (Ivana)    NIKOLA                              1905  –  1943        Turčinovići  –  Imotski
  5.                                                         KOŻUL (Ivke)      VINKO                                 1925  –  1947        Turčinovići  –  Turčinovići
  6.                                                         KOŻUL (Jure)      GRGO                            1909  –  1943             Gornji Mamići  –  Dużice
  7.                                                         KOŻUL (Jure)      JOZO                              1919  –  1943             Gornji Mamići  –  Gornji Mamići
  8.                                                         KOŻUL (Grge)     JURE                              1940  –  1944             Gornji Mamići  –  Gornji Mamići
  9.                                                         KOŻUL (Ivana)    MARKO                          1921  –  1943             Gornji Mamići  –   
  10.                                                         KOŻUL (Kriżana)                                        MARKO     1919  –  1943          Gornji Mamići  –  Prozor
  11.                                                         KOŻUL (Ante)     PETAR                           1923  –  1943             Gornji Mamići  –  Kozara
  12.                                                         KOŻUL (Ilije)       STANKO                        1923  –  1943             Gornji Mamići  –   
  13.                                                         KOŻUL (Frane)   BARIŠA                                1909  –  1941       Knešpolje  –   
  14.                                                         KOŻUL (Ivana)    VESELKO                            1930  –  1948       Knešpolje  –   
  15.                                                         KOŻUL (Franje) JOZO                                        1915  –  1944   Pripolje  –  Babina Greda
  16.                                                         KOŻUL (Mate)     NEDJELJKO                            1905  –  1945   Pripolje  –  Pożega
  17.                                                         KOŻUL (Boże)    DANE                                  1922  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  18.                                                         KOŻUL (Karla)    FRANJO                             1921  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  19.                                                         KOŻUL (Tome)   FRANJO                             1899  –  1945        Turčinovići  –  Lise
  20.                                                         KOŻUL (Mate)     FRANJO                             1919  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  21.                                                         KOŻUL (Mate)     KARLO                               1920  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  22.                                                         KOŻUL (Miše)     GRGO                                 1926  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  23.                                                         KOŻUL (Grge)     IVA                                      1902  –  1944        Turčinovići  –  Turčinovići
  24.                                                         KOŻUL (Tome)   IVAN                                    1925  –  1945        Turčinovići  –  Pitomača
  25.                                                         KOŻUL (Nikole)   JURE                                   1912  –  1945        Turčinovići  –  Ilirska Bistrica
  26.                                                         KOŻUL (Nike)     MATE                                  1915  –  1943        Turčinovići  –  Prijedor
  27.                                                         KOŻUL (Ivana)    MARIJAN                            1923  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  28.                                                         KOŻUL (Joze)     MARIJAN                            1922  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  29.                                                         KOŻUL (Joze)     STANKO                             1919  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  30.                                                         KOŻUL (Franje) MILA                                   1924  –  1944        Turčinovići  –  Brod
  31.                                                         KOŻUL (Pere)     MILE                                    1912  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  32.                                                         KOŻUL (Pere)     STANKO                             1911  –  1944        Turčinovići  –  Pribinovići
  33.                                                         KOŻUL (Jure)      MIRKO                                1921  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  34.                                                         KOŻUL (Mije)      MIRKO                                1905  –  1945        Turčinovići  –  Lise
  35.                                                         KOŻUL (Frane)   MIŠE                                   1919  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  36.                                                         KOŻUL (Grge)     STOJAN                              1923  –  1945        Turčinovići  –  Kriżni put
  37.                                                         KOŻUL (Joze)     TOMA                                  1914  –  1943        Turčinovići  –  Banja Luka
  38.                                                         KOŻUL (Dominika)                                          ŻARKO                 1919  –  1945          Turčinovići  –  Kriżni put
  39.                                                         KOŻUL (Boże)    JURE                                   1907  –  1946        Turčinovići  –  Turčinovići
  40.                                                         KOŻUL (Boże)    fra TADIJA                         1909  –  1945        Turčinovići  –  Široki Brijeg
  41.                                                         KOŻUL (Tome)   GOJKO                               1929  –                   Turčinovići  –  Boka Kotorska
  42.                                                         KOŻUL (Šimuna)                                                   IVAN               1925  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  43.                                                         KOŻUL (Tome)   PAVAO                                      1921  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  44.                                                         KOŻUL (Miše)     ŠIMUN                                       1870  –            Uzarići  –  Uzarići
  45.                                                         KOŻUL (Marka)   STANKO                                   1919  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  46.                                                         KOŻUL (Stipe)    VINKO                                       1923  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  47.                                                         KOŻUL (Ivana)           ILIJA                                –  1945               Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  48.                                                         KOŻUL (Jure)      fra JULIJAN                        1906  –  1945        Ljuti Dolac  –  Ljubuški
  49.                                                         KOŻUL (Ilije)       GRGO                                 1914  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  50.                                                         KOŽUL (Nike)     BOŽO                                  1922  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  51.                                                         KOŽUL (Nikole)   JOZO                                   1923  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  52.                                                         KOŽUL (Ivana)    PERO                                  1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  53.                                                                                     KOŽUL MARA                          1914  –  1944 Dużice  –  Mostar
  54.                                                         KOŽUL (Tome)          GOJKO                           –  1952                Turčinovići  –  Boka Kotorska
  1.                                                        KOŽUL (Nike)     MIRKO                                1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  2.                                                         KRALJEVIĆ (Ilije)                                            STOJAN               1926  –    Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  3.                                                         KRALJEVIĆ (Frane)                                       IVAN     1940  –  1963          Turčinovići  –   
  4.                                                                                     KRALJEVIĆ MATIJA              1880  –  1944    Grljevići  –  Turčinovići
  5.                                                         KRALJEVIĆ (Ivke)                                    FERDO        1911  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  6.                                                         KRALJEVIĆ (Martina)                              MARIJAN    1925  –  1945          Duboko Mokro  –  Novi Marof
  7.                                                         KRALJEVIĆ (Stanka)                               KREŠO       1922  –  1945          Duboko Mokro  –  Sisak
  8.                                                         KRALJEVIĆ (Martina)                              VERONIKA                 1917  –  1945          Duboko Mokro  –  Buhovo
  9.                                                         KRALJEVIĆ (Marka)                                MIRKO        1930  –  1948          Duboko Mokro  –  Ilok
  10.                                                         KRALJEVIĆ (Ante)                                          STANKO              1904  –  1945          Pribinovići  –  Kriżni put
  11.                                                         KRALJEVIĆ (Stanka)                                       ZLATKO              1938  –  1945          Pribinovići  –  Široki Brijeg
  12.                                                         KRALJEVIĆ (Andrije)                                                      ANICA 1920  –  1945             –  Široki Brijeg
  13.                                                         KRALJEVIĆ (Miška)                                        JURE   1901  –  1943          Pribinovići  –   
  14.                                                         KRALJEVIĆ (Miška)                                        JOZO   1908  –  1941          Pribinovići  –  Nikšić
  15.                                                         KRALJEVIĆ (Stjepana)                                               KARLO     1911  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  16.                                                         KRALJEVIĆ (Ante)                                                     IVAN         1914  –  1945          Trn  –   
  17.                                                         KRALJEVIĆ (Marka)                                             IVAN               1925  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  18.                                                         KRALJEVIĆ (Jakova)                                           MIRKO            1922  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  19.                                                         KRALJEVIĆ (Jakova)                                           NIKOLA          1915  –  1945          Čerigaj  –  Drvar
  20.                                                         KRALJEVIĆ (Marka)                                             ANDRIJA        1902  –  1944          Čerigaj  –   
  21.                                                         KRALJEVIĆ (Grge)                                               BOŻE              1900  –  1943          Čerigaj  –   
  22.                                                         KRALJEVIĆ (Marka)                                             IVAN               1897  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  23.                                                         KRALJEVIĆ (Ivana)                                              JAKOV           1920  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  24.                                                         KRALJEVIĆ (Grge)                                               JOZO              1902  –  1945          Čerigaj  –  Široki Brijeg
  25.                                                         KRALJEVIĆ (Ivana)                                              JURE              1925  –  1944          Čerigaj  –  Cerovnik
  26.                                                         KRALJEVIĆ (Matiše)                                            STANKO         1910  –  1942          Čerigaj  –  Sarajevo
  27.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                               STANKO         1912  –  1945          Čerigaj  –  Kriżni put
  28.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                               SLAVKA         1913  –  1944          Čerigaj  –   
  29.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                               STJEPAN       1909  –  1945          Čerigaj  –   
  30.                                                         KRALJEVIĆ (Mate)                                               STANA           1890  –  1944          Dużice  –  Mokro
  31.                                                         KRALJEVIĆ (Martina)                                            fra STANKO 1871  –  1945          Mokro  –  Široki Brijeg
  32.                                                         KRALJEVIĆ (Stjepana)                                           JANJA          1880  –  1945          Oklaji  –  Oklaji
  33.                                                                                            KRALJEVIĆ SLAVKA           –  1944         Rasno  –  Čerigaj
  34.                                                         KRALJEVIĆ (Grge)                                                 CVITAN        1902  –  1947          Rujan  –  Rujan
  35.                                                         KRALJEVIĆ (Ivana)                                                DRAGO        1923  –  1945          Rujan  –  Kriżni put
  36.                                                         KRALJEVIĆ (Ivana)                                                GRGO           1921  –  1945          Rujan  –  Kriżni put
  37.                                                         KRALJEVIĆ (Cvitana)                                             MATE            1923  –  1945          Rujan  –  Kriżni put
  38.                                                         KRALJEVIĆ (Stjepana)                                 JAGO      1924  –  1943          Široki Brijeg  –  Gornje Jesenje
  39.                                                         KRALJEVIĆ (Franje)                                            JAKA              1915  –  1945          Služanj  –  Široki Brijeg
  40.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                   NEVENKA   1941  –  1944          Duboko Mokro  –  Ruma
  41.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                   NADA          1936  –  1944          Duboko Mokro  –  Ruma
  42.                                                         KRALJEVIĆ (Joze)                                   IVA              1944  –  1944          Duboko Mokro  –  Ruma
  43.                                                         KRALJEVIĆ (Tome)                                              MARKO          1924  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  44.                                                         KRALJEVIĆ (Tome)                                              VINKO            1921  –  1943          Uzarići  –   
  45.                                                         KRALJEVIĆ (Ivana)                                              STJEPAN       1919  –  1942          Uzarići  –  Dubica
  46.                                                         KRALJEVIĆ (Marka)                                             ŻARKO           1923  –  1944          Uzarići  –  Zagreb
  47.                                                         KUTLE (Ivana)    ILIJA                                          1913  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  48.                                                         KUTLE (Nikole)   IVAN                                           1921  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  49.                                                         KUTLE (Ivana)    BLAGO                                      1922  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  50.                                                         KUTLE (Joze)     IVAN                                           1922  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  51.                                                         KUTLE (Joze)     STANKO                                    1924  –  1943 Mokro  –  Zagreb
  52.                                                         KUTLE (Bariše)   GRGO                                        1924  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  53.                                                         KVESIĆ (Marka) BOŻE                                          1915  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  54.                                                         KVESIĆ (Joze)    BOŻE                                          1928  –  1947 Mokro  –   
  1.                                                        KVESIĆ (Joze)    KATA                                   1928  –  1944       Pribinovići  –  Pribinovići
  2.                                                         KVESIĆ (Ivana)   ILIJA                                        1921  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  3.                                                         KVESIĆ (Marijana)                                              VINKO              1922  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  4.                                                         KVESIĆ (Pere)    MARKO                              1920  –  1943         Crne Lokve  –  Romanija
  5.                                                         KVESIĆ (Stipe)   MARKO                              1921  –  1942         Crne Lokve  –  Dubica
  6.                                                         KVESIĆ (Stipe)   MATE                                 1922  –  1945         Crne Lokve  –  Sisak
  7.                                                         KVESIĆ (Miška) STANA                                      1924  –  1945 Dużice  –  Arżano
  8.                                                         KVESIĆ (Mate)    GRGO                                       1926  –  1945 Dużice  –  Virovitica
  9.                                                         KVESIĆ (Joze)    IVAN                                          1902  –  1945 Dużice  –  Dužice
  10.                                                         KVESIĆ (Marijana)                                                IVAN               1924  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  11.                                                         KVESIĆ (Nikole) JOZO                                         1907  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  12.                                                         KVESIĆ (Joze)    JURE                                         1898  –  1945 Dużice  –  Imotski
  13.                                                         KVESIĆ (Josipa) PETAR                                      1915  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  14.                                                         KVESIĆ (Miška) STANKO                                   1912  –  1945 Dużice  –  Trn
  15.                                                         KVESIĆ (Joze)    STIPE                                        1924  –  1945 Dużice  –  Brod
  16.                                                         KVESIĆ (Petra)   ANTE                              1913  –  1943             Gornji Mamići  –  Kriżni put
  17.                                                         KVESIĆ (Ante)    MILE                               1939  –  1944             Gornji Mamići  –  Gornji Mamići
  18.                                                         KVESIĆ (Jure)     ILIJA                                        1912  –  1945   Kočerin  –  Pożega
  19.                                                         KVESIĆ (Mate)    BOŻE                                      1914  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  20.                                                         KVESIĆ (Ivana)   FRANO                                   1922  –  1945    Ljubotići  –  Glina
  21.                                                         KVESIĆ (Šimuna)                                                IVAN IKO          1916  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  22.                                                         KVESIĆ (Marka) IVAN                                        1916  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  23.                                                         KVESIĆ (Marka) JOZO                                      1919  –  1945    Ljubotići  –  Pożega
  24.                                                         KVESIĆ (Ivana)   SLAVKO                                 1924  –  1945    Ljubotići  –  Dobrkovići
  25.                                                         KVESIĆ (Marka) STANKO                                 1922  –  1942    Ljubotići  –  Svinjača
  26.                                                         KVESIĆ (Joze)    ŠIMUN                                     1919  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  27.                                                         KVESIĆ (Ivana)   MARKO                                     1916  –  1946 Potkraj  –  Kočerin
  28.                                                         KVESIĆ (Stipana)                                                  STANKO         1924  –  1944          Potkraj  –  Široki Brijeg
  29.                                                         KVESIĆ (Ante)    JOZO                                        1923  –  1945   Pripolje  –  Kriżni put
  30.                                                         KVESIĆ (Grge)    ŠIMUN                                      1926  –  1945   Pripolje  –  Mamići
  31.                                                         KVESIĆ (Ante)    IVAN                                           1920  –  1944 Rasno  –  Zagreb
  32.                                                         KVESIĆ (Nikole) JOZO                                         1925  –  1944 Rasno  –  Rasno
  33.                                                         KVESIĆ (Nikole) MARTIN                                     1922  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  34.                                                         KVESIĆ (Ivana)   BOŻE                                         1923  –  1945 Rasno  –  Dravograd
  35.                                                         KVESIĆ (Cvitana)                                                   IVAN              1921  –  1943          Rasno  –  Varażdin
  36.                                                         KVESIĆ (Cvitana)                                                   STOJAN        1923  –  1945          Rasno  –  Mostar
  37.                                                         KVESIĆ (Ante)    BOŻE                                         1926  –  1945 Rasno  –  Rasno
  38.                                                         KVESIĆ (Pere)    ANĐELKO                                 1920  –  1945 Rasno  –  Dravograd
  39.                                                         KVESIĆ (Andrije)                                                    VICE              1906  –  1944          Rasno  –  Izbično
  40.                                                         KVESIĆ (Jakova)                                                   ANTE             1928  –  1945          Rasno  –  Zagreb
  41.                                                         KVESIĆ (Joze)    STJEPAN                                   1925  –  1945 Rasno  –  Dravograd
  42.                                                         KVESIĆ (Stjepana)                                                IVAN               1917  –  1944          Potkraj  –  Fojnica
  43.                                                         KVESIĆ (Ivana)   JOZO                                        1918  –  1952 Potkraj  –  Vojnica
  44.                                                         KVESIĆ (Tome) BOŻE                                        1924  –  1944 Potkraj  –  Zagorje
  45.                                                         KVESIĆ (Mate)    DRAGO                                     1924  –  1944 Potkraj  –  Dalmacija
  46.                                                         KVESIĆ (Mate)    FRANO                                     1922  –  1943 Potkraj  –  Mostar
  47.                                                         KVESIĆ (Stjepana)                                                STIPE             1917  –  1944          Potkraj  –  Fojnica
  48.                                                         LASIĆ (Marka)    STIPAN                                     1923  –  1945 Potkraj  –  Maribor
  49.                                                         LASIĆ (Ante)       STJEPAN                                  1908  –  1942 Potkraj  –  Zagorje
  50.                                                         LASIĆ (Ante)       MIRKO                                      1912  –  1945 Potkraj  –  Kriżni put
  51.                                                         LASIĆ (Mate)      ANDRIJA                                      1913  –  1945              Jare  –  Maribor
  52.                                                         LASIĆ (Mate)      IVAN                                              1900  –  1944              Jare  –  Blato
  53.                                                         LASIĆ (Stojana) MATE                                            1913  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  54.                                                         LASIĆ (Stojana) FRANJO                                        1919  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  1.                                                        LASIĆ (Grge)      STANKO                                       1919  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  2.                                                         LASIĆ (Jure)       IVAN                                              1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  3.                                                         LASIĆ (Mate)      MARKO                                         1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  4.                                                         LASIĆ (Mate)      SLAVKO                                       1921  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  5.                                                         LASIĆ (Mate)      PERO                                            1923  –  1944              Jare  –  Kozara
  6.                                                         LASIĆ (Ivana)     ŽARKO                                          1923  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  7.                                                         LASIĆ (Mate)      PERO                                            1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  8.                                                         LASIĆ (Mate)      ŽARKO                                          1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  9.                                                         LASIĆ (Ivana)     MARTIN                                        1926  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  10.                                                         LASIĆ (Ivana)     MIRKO                                          1927  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  11.                                                         LASIĆ (Nikole)    RADE                                            1927  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  12.                                                         LASIĆ (Pere)       ILIJA                                    1913  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  13.                                                         LASIĆ (Petra)      IVAN                                  1907  –  1945          Široki Brijeg  –  Marija Bistrica
  14.                                                         LASIĆ (Petra)      BOŻE                                         1911  –  1945 Uzarići  –   
  15.                                                         LASIĆ (Joze)       DRAGO                                     1926  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  16.                                                         LASIĆ (Marijana)                                                   IVAN               1914  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  17.                                                         LASIĆ (Petra)      IVAN                                          1902  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  18.                                                         LASIĆ (Ivana)     IVAN                                          1919  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  19.                                                         LASIĆ (Tome)     IVAN                                          1925  –  1945 Uzarići  –  Knešpolje
  20.                                                         LASIĆ (Jure)       IVAN                                          1926  –  1946 Uzarići  –  Uzarići
  21.                                                         LASIĆ (Jure)       JAGO                                        1924  –  1945 Uzarići  –  Virovitica
  22.                                                         LASIĆ (Andrije)   ILIJA                                          1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  23.                                                         LASIĆ (Ante)       JAKOV                                      1927  –  1945 Uzarići  –  Mostar
  24.                                                         LASIĆ (Marijana)                                                   JURE              1910  –  1942          Uzarići  –   
  25.                                                         LASIĆ (Boże)      MILE                                          1924  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  26.                                                         LASIĆ (Jakova)   MILE                                          1910  –  1945 Uzarići  –  Uzariši
  27.                                                         LASIĆ (Filipa)      NIKOLA                                     1907  –  1941 Uzarići  –  Drvar
  28.                                                         LASIĆ (Jakova)   STOJAN                                    1907  –  1945 Uzarići  –  Široki Brijeg
  29.                                                         LASIĆ (Šimuna) STANKO                                   1921  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  30.                                                         LASIĆ (Marka)    STANKO                                   1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  31.                                                         LESKO (Joze)     STOJAN                                    1921  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  32.                                                         LESKO (Filipa)    TADIJA                                      1910  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  33.                                                         LESKO (Pere)     IVAN                                          1906  –  1943 Uzarići  –  Zagreb
  34.                                                         LETO (Joze)        MARKO                               1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Široki Brijeg
  35.                                                         LETO (Jure)        MIRKO                                1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  36.                                                         LETO (Joze)        MIRKO                                1926  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  37.                                                         LETO (Joze)        ANDRIJA                            1917  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  38.                                                         LOGARUŠIĆ (Pere)                                        IVAN     1919  –  1944          Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  39.                                                         LOGARUŠIĆ (Pere)                                        ANICA 1921  –  1945          Ljuti Dolac  –  Troskoti
  40.                                                         LONČAR (Joze) ANTE                                   1927  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  41.                                                         LONČAR (Marijana)                                              IVAN               1915  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  42.                                                         LONČAR (Marijana)                                              VESELKO       1922  –  1998          Izbično  –   
  43.                                                         LONČAR (Cvitana)                                      MIRKO     1919  –  1945          Donji Gradac  –  Knešpolje
  44.                                                         LONČAR (Šimuna)                                      BOŻO       1913  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  45.                                                         LONČAR (Ivana)                                         LJUBO     1913  –  1945          Donji Gradac  –  Vojnica
  46.                                                         LONČAR (Ivana)                                         MIRKO     1915  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  47.                                                         LONČAR (Andrije)                                       ANTE        1918  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  48.                                                         LONČAR (Jure)   ANĐELKO                       1919  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  49.                                                         LONČAR (Stjepana)                                    BOŽO       1920  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  50.                                                         LONČAR (Ante) ILIJA                                1921  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  51.                                                         LONČAR (Joze) MARKO                           1921  –  1947            Donji Gradac  –  Krehin Gradac
  52.                                                         LONČAR (Cvitana)                                      IVAN         1921  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  53.                                                         LONČAR (Ante) IVAN                                1921  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  54.                                                         LONČAR (Ilije)    MARKO                           1921  –  1942            Donji Gradac  –  Tomislavgrad
  1.                                                        LONČAR (Mate) STOJAN                          1922  –  1943            Donji Gradac  –  Kostajnica
  2.                                                         LONČAR (Stipe) MARKO                           1921  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  3.                                                         LONČAR (Ilije)    IVAN                                1922  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  4.                                                         LONČAR (Marka)                                        PAVO       1922  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  5.                                                         LONČAR (Andrije)                                       JOZO        1922  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  6.                                                         LONČAR (Ilije)    ZLATKO                          1924  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  7.                                                         LONČAR (Pere) STANKO                         1924  –  1943            Donji Gradac  –  Brod
  8.                                                         LONČAR (Ivana)                                         IVAN         1924  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  9.                                                         LONČAR (Bože) NIKOLA                           1925  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  10.                                                         LONČAR (Ivana)                                         BOŽO       1925  –  1945          Donji Gradac  –  Tetovo
  11.                                                         LONČAR (Marka)                                        BOŽO       1926  –  1946          Donji Gradac  –  Petrovaradin
  12.                                                         LONČAR (Ante) ANTE                               1926  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  13.                                                         LONČAR (Ilije)    MATE                              1927  –  1945            Donji Gradac  –  Kriżni put
  14.                                                         LONČAR (Ivana)                                         JAGO       1928  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  15.                                                         LONČAR (Stipe) MARKO                           1924  –  1947            Donji Gradac  –  Polog
  16.                                                         LONČAR Mandić                                                    MILA          1894  –  1944          Lise  –  Lise
  17.                                                         LONČAR (Ivana)                                             PERO   1925  –  1944          Ljuti Dolac  –  Belec
  18.                                                         LONČAR (Grge) MARKO                               1921  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  19.                                                         LONČAR (Ilije)    ŽARKO                                1927  –  1944        Ljuti Dolac  –  Karlovac
  20.                                                         LONČAR (Stipe) NIKOLA                               1928  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  21.                                                         LOVRIĆ (Joze)    KARLO                            1935  –  1945            Donji Gradac  –  Lise
  22.                                                         LOVRIĆ (Jure)    MIRKO                                    1915  –  1945    Gostuša  –  Kriżni put
  23.                                                         LOVRIĆ (Stipana)                                               IVAN 1921  –  1945          Gostuša  –  Kriżni put
  24.                                                         LOVRIĆ (Grge)   BOŻE                                        1928  –  1948 Čerigaj  –   
  25.                                                         LOVRIĆ (Mate)   ANTE                                        1911  –  1944 Čerigaj  –  Lipik
  26.                                                         LOVRIĆ (Joze)    FRANJO                                   1924  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  27.                                                         LOVRIĆ (Joze)    IVAN                                          1922  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  28.                                                         LOVRIĆ (Marka) MATE                                        1922  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  29.                                                         LOVRIĆ (Paške) ANTE                                         1911  –  1946 Uzarići  –   
  30.                                                         LOVRIĆ (Jure)    ANDRIJA                                  1893  –  1945 Uzarići  –  Uzarići
  31.                                                         LOVRIĆ (Jure)    IVAN                                          1899  –  1945 Uzarići  –  Uzarći
  32.                                                         LOVRIĆ (Ivke)     DRAGO                                     1922  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  33.                                                         LOVRIĆ (Ivke)     PERO                                        1918  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  34.                                                         LOVRIĆ (Ivke)     NIKOLA                                     1912  –  1945 Uzarići  –  Mostar
  35.                                                         LOVRIĆ (Pere)    FRANJO                                    1919  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  36.                                                         LOVRIĆ (Ilije)      GOJKO                                     1926  –  1945 Uzarići  –  Maribor
  37.                                                         LUGONJA (Ivana)                                                 JOZO              1921  –  1945          Uzarići  –  Bihać
  38.                                                         LUGONJA (Bariše)                                                STANKO        1897  –  1945          Uzarići  –  Uzarići
  39.                                                         LUGONJA (Ilije) STOJAN                                    1923  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  40.                                                         LJUBIĆ (Ivana)   MARKO                                         1922  –  1956              Jare  –   
  41.                                                         LJUBIĆ (Ivana)   ANDRIJA                                      1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  42.                                                         LJUBIĆ (Pere)    IVAN                                              1925  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  43.                                                         LJUBIĆ (Ilije)       IVAN                                              1915  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  44.                                                         LJUBIĆ (Nikole) MIRKO                                1920  –  1943        Ljuti Dolac  –  Ivan Planina
  45.                                                         LJUBIĆ (Nikole) IVAN                                    1923  –  1944        Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  46.                                                         LJUBIĆ (Ivana)   MARKO                                   1920  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  47.                                                         LJUBIĆ (Jure)     ILIJA                                        1914  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  48.                                                         LJUBIĆ (Ivana)   STIPE                                      1918  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  49.                                                         LJUBIĆ (Jure)     FRANO                                    1920  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  50.                                                         LJUBIĆ (Marka) IVAN                                 1920  –  1945           Gornji Crnač  –  Samobor
  51.                                                         LJUBIĆ (Karla)    MARTIN                           1909  –  1945           Gornji Crnač  –  Radišići
  52.                                                         LJUBIĆ (Grge)    JURE                                1911  –  1945           Gornji Crnač  –  Jablanica
  53.                                                         LJUBIĆ (Karla)    KARLO                            1916  –  1945           Gornji Crnač  –  Klanci
  54.                                                         LJUBIĆ (Karla)    NIKOLA                           1919  –  1945           Gornji Crnač  –  Kriżni put
  1.                                                        LJUBIĆ (Marka) IVAN                                 1920  –  1945           Gornji Crnač  –  Brod
  2.                                                         LJUBIĆ (Ante)     JOZO                               1923  –  1945           Gornji Crnač  –  Kriżni put
  3.                                                         LJUBIĆ (Andrije)                                          ANTE       1924  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  4.                                                         LJUBIĆ (Ante)     GRGO                              1928  –  1945           Gornji Crnač  –  Pitomača
  5.                                                         LJUBIĆ (Šimuna)                                         FRANO    1929  –  1947          Gornji Crnač  –  Izbično
  6.                                                         LJUBIĆ (Pere)    CIRE                                 1932  –  1947           Gornji Crnač  –  Izbično
  7.                                                         LJUBIĆ (Pere)    VINKO                              1937  –  1947           Gornji Crnač  –  Izbično
  8.                                                         LJUBIĆ (Vale)     IVAN                                     1899  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  9.                                                         LJUBIĆ (Nedjeljka)                                             ANDRIJA          1931  –  1945          Ljubotići  –  Široki Brijeg
  10.                                                         LJUBIĆ (Mate)    PETAR                                    1920  –  1948    Ljubotići  –  Ljubotići
  11.                                                         LJUBIĆ (Ilije)       ANTE                                      1889  –  1945    Ljubotići  –  Ljubotići
  12.                                                         LJUBIĆ (Joze)    BOŻE                                      1928  –  1945    Ljubotići  –  Zelengora
  13.                                                         LJUBIĆ (Ante)     CVITAN                                   1924  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  14.                                                         LJUBIĆ (Mate)    IVAN                                        1922  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  15.                                                         LJUBIĆ (Ilije)       IVAN                                        1913  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  16.                                                         LJUBIĆ (Joze)    JERKO                                    1917  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  17.                                                         LJUBIĆ (Ante)     TOMA                                      1921  –  1944    Ljubotići  –  Podravina
  18.                                                         LJUBIĆ (Joze)    MARKO                                   1920  –               Ljubotići  –  Ljubotići
  19.                                                         LJUBIĆ (Fabijana)                                              JOZO                1923  –    Ljubotići  –  Dalmacija
  20.                                                                                     LJUBIĆ FRANJO             1900  –  1944          Široki Brijeg  –  Travnik
  21.                                                         LJUBIĆ (Marijana)                                                 BOŻE              1920  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  22.                                                         LJUBIĆ (Andrije)                                                   BOŻE              1920  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  23.                                                         LJUBIĆ (Marijana)                                                 FRANJO         1901  –  1945          Uzarići  –  Travnik
  24.                                                         LJUBIĆ (Petra)   IVAN                                          1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  25.                                                         LJUBIĆ (Petra)   KARLO                                      1922  –  1951 Uzarići  –   
  26.                                                         LJUBIĆ (Jure)     IVAN                                          1920  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  27.                                                         LJUBIĆ (Mate)    ILIJA                                          1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  28.                                                         LJUBIĆ (Ivana)   JURE                                         1921  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  29.                                                         LJUBIĆ (Stjepana)                                                LJUBO           1913  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  30.                                                         LJUBIĆ (Ilije)       MATE                                        1920  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  31.                                                         LJUBIĆ (Boże)    MILE                                          1922  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  32.                                                         MABIĆ (Joze)      NIKOLA                                     1923  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  33.                                                         MABIĆ (Marka)   STOJAN                                    1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  34.                                                         MANDIĆ (Ilije)     STOJAN                                    1923  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  35.                                                         MANDIĆ (Jakova)                                                IVAN                1935  –  1945          Kočerin  –  Kočerin
  36.                                                         MANDIĆ (Silvestra)                                              MARIJA           1933  –  1945          Kočerin  –  Kočerin
  37.                                                         MANDIĆ (Andrije)                                                      BOŻE         1921  –  1947          Lise  –  Čvrsnica
  38.                                                         MANDIĆ (Andrije)                                                      JURE          1920  –  1943          Lise  –  Vrgorac
  39.                                                                                     MANDIĆ JOZO                             1926  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  40.                                                         MANDIĆ (Andrije)                                                      SLAVKO    1915  –  1943          Lise  –  Rogatica
  41.                                                         MANDIĆ (Ivana) JAGO                                             1921  –  1941              Lise  –  Drvar
  42.                                                         MANDIĆ (Ivana) ANĐEO                                          1928  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  43.                                                         MANDIĆ (Ivana) ZLATKO                                        1924  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  44.                                                         MANDIĆ (Marka)                                                       BOŻE         1900  –  1945          Lise  –  Kriżni put
  45.                                                         MANDIĆ (Marijana)                                                    KATA         1900  –  1944          Lise  –  Lise
  46.                                                         MANDIĆ (Marka)                                                       JOZO         1908  –  1941          Lise  –   
  47.                                                         MANDIĆ (Nikole)                                                        DRAGAN   1923  –  1947          Lise  –   
  48.                                                         MANDIĆ (Mate)   GRGO                                         1899  –  1945                Oklaji  –  Sajmište 
  49.                                                         MANDIĆ (Miše)   MATE                                          1902  –  1942                Oklaji  –  Konjic
  50.                                                         MANDIĆ (Miše)   fra NEVINKO                              1908  –  1945                Oklaji  –   
  51.                                                         MANDIĆ (Mate)   NIKOLA                                       1923  –  1945                Oklaji  –  Požega
  52.                                                         MANDIĆ (Dragana)                                       MARIOFIL              1924  –  1946          Široki Brijeg  –  Grabova Draga
  53.                                                         MANDIĆ (Dragana)                                       VLADIMIR              1921  –    Široki Brijeg  –   
  54.                                                         MANDIĆ (Šimuna)                                                 PERO             1895  –  1945          Uzarići  –  Uzarići
  1.                                                        MANDIĆ (Ivana) MIRKO                                           1910  –  1945              Lise  –  Lise
  2.                                                         MANDIĆ (Ilije)     MARKO                                         1900  –  1945              Lise  –  Lise
  3.                                                         MANDIĆ (Mate)   GRGO                                            1877  –  1945              Lise  –  Lise
  4.                                                         MANDIĆ (Joze)   KARLO                                          1915  –  1951              Lise  –  Split
  5.                                                         MANDIĆ (Ilije)     KARLO                                          1919  –  1945              Lise  –   
  6.                                                         MANDIĆ (Ante)   GRGO                                            1887  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  7.                                                         MANDIĆ (Ilije)     IVAN                                              1924  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  8.                                                         MANDIĆ (Ivana) IVAN                                              1927  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  9.                                                         MANDIĆ (Grge)   PETAR                                           1916  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  10.                                                         MANDIĆ (Boże) IVAN                                              1920  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  11.                                                         MANDIĆ (Boże) ZLATKO                                        1923  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  12.                                                         MANDIĆ (Boże) STANKO                                        1926  –  1942              Lise  –   
  13.                                                         MANDIĆ (Bariše)                                                       MARIJAN   1922  –  1945          Lise  –  Kriżni put
  14.                                                         MANDIĆ (Bariše)                                                       ŠIMUN        1926  –  1945          Lise  –  Kriżni put
  15.                                                         MANDIĆ (Mate)   JURE                                             1923  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  16.                                                         MANDIĆ (Mate)   IVAN                                              1920  –  1941              Lise  –  Drvar
  17.                                                         MANDIĆ (Joze)   IVAN                                              1918  –  1941              Lise  –  Drvar
  18.                                                         MANDIĆ (Joze)   MIRKO                                           1920  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  19.                                                         MANDIĆ (Marka)                                                       IVAN           1920  –  1941          Lise  –  Drvar
  20.                                                         MANDIĆ (Grge)   PERO                                             1915  –  1941              Lise  –  Drvar
  21.                                                         MANDIĆ (Boże) FRANJO                                        1921  –  1941              Lise  –  Drvar
  22.                                                         MARIĆ (Boże)     IVAN                                              1925  –  1944              Lise  –  Zagreb
  23.                                                         MARIĆ (Grge)     SILVESTAR                                   1921  –  1945              Lise  –  Kriżni put
  24.                                                         MARIĆ (Mate)     ILIJA                                              1928  –  1946              Lise  –  Lise
  25.                                                         MARIĆ (Ivana)    MATE                                          1925  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  26.                                                         MARIĆ (Grge)     ILIJA                                           1923  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  27.                                                         MARIĆ (Stojana)                                                     AUGUSTIN   1920  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  28.                                                         MARIĆ (Stojana)                                                     ANTE            1920  –  1945          Provo  –  Kriżni put
  29.                                                         MARIĆ (Ivana)    NIKOLA                                      1920  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  30.                                                         MARIĆ (Grge)     STIPE                                          1924  –  1945                Provo  –  Kriżni put
  31.                                                         MARIĆ (Andrije) IVAN                                           1920  –  1945 Dobrič  –  Gospić
  32.                                                         MARIĆ (Nikole)   IVAN                                           1920  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  33.                                                         MARIĆ (Boże)     STOJAN                                     1921  –  1944 Dobrič  –  Kordun
  34.                                                         MARIĆ (Stojana)                                                    IVAN              1921  –  1945          Dobrič  –  Kriżni put
  35.                                                         MARIĆ (Andrije) PERO                                         1922  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  36.                                                         MARIĆ (Ilije)        PETAR                                       1923  –  1944 Dobrič  –  Zagorje
  37.                                                         MARIĆ (Nikole)   MARKO                                      1923  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  38.                                                         MARIĆ (Andrije) LUKA                                         1924  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  39.                                                         MARIĆ (Nikole)   STANKO                                    1924  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  40.                                                         MARIĆ (Marka)   JOZO                                         1925  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  41.                                                         MARIĆ (Nikole)   MIRKO                                       1928  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  42.                                                                                            MARIĆ BOŻO         –  1942       Grabova Draga  –  Borovnica
  43.                                                         MARIĆ (Šimuna)                                      BOŻO           1905  –  1942          Grabova Draga  –  Borovnica
  44.                                                                                            MARIĆ JAGO          –  1942       Grabova Draga  –  Borovnica
  45.                                                         MARIĆ (Ivana)    STOJAN                      1894  –  1945                Grabova Draga  –  Bile
  46.                                                         MARIĆ (Pere)      IVAN                            1904  –  1945                Grabova Draga  –  Kriżni put
  47.                                                         MARIĆ (Petra)     MARKO                       1919  –  1945                Grabova Draga  –  Gornji Gradac
  48.                                                         MARIĆ (Ivana)    ŽARKO                         1926  –  1945               Gornja Britvica  –  Crne Lokve
  49.                                                         MARIĆ (Mate)     IVAN                             1911  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  50.                                                         MARIJANOVIĆ (Ivana)                             DARINKO   1923  –  1945          Gornja Britvica  –  Kriżni put
  51.                                                         MARIJANOVIĆ (Mate)                                MILA         1925  –  1945          Donji Gradac  –  Donji Gradac
  52.                                                         MARIJANOVIĆ (Mate)                                IVAN         1923  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  53.                                                         MARKIĆ (Ivke)    JOZO                                       1921  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  54.                                                         MARKIĆ (Ivke)    BLAŽ                                       1922  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  1.                                                        MARKIĆ (Ivke)    JURE                                       1925  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  2.                                                         MARKIĆ (Mate)   JAKOV                                1909  –  1942        Ljuti Dolac  –  Bosna
  3.                                                         MARKIĆ (Jure)    MIRKO                                    1914  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  4.                                                         MARKIĆ (Pere)   FRANO                                    1923  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  5.                                                         MARTIĆ (Andrije)                                                      MATE         1920  –  1943          Jare  –  Karlovac
  6.                                                         MARTIĆ (Abrama)                                                BOŻE               1925  –  1945          Kočerin  –  Kriżni put
  7.                                                         MARTIĆ (Mate)   MARKO                                    1921  –  1944   Kočerin  –  Daruvar
  8.                                                         MARTIĆ (Pere)   STANKO                                    1914  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  9.                                                         MARTIĆ (Stojana)                                                  BOŽO            1919  –  1945          Dobrič  –  Kriżni put
  10.                                                         MARTIĆ (Pere)   JURE                                          1920  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  11.                                                         MARTINOVIĆ (Stojana)                                         ŽARKO          1921  –  1945          Dobrič  –  Kriżni put
  12.                                                         MARTINOVIĆ (Stojana)                                         JOZO             1925  –  1945          Dobrič  –  Kriżni put
  13.                                                         MARTINOVIĆ (Stojana)                                         VLADO          1928  –  1945          Dobrič  –  Pančevo
  14.                                                         MARTINOVIĆ (Jure)                                   IVAN          1911  –  1945          Gornji Mamići  –  Kriżni put
  15.                                                         MARTINOVIĆ (Jure)                                   GRGO       1921  –  1945          Gornji Mamići  –  Zagreb
  16.                                                         MARTINOVIĆ (Ante)                                  TOMO        1913  –  1945          Gornji Mamići  –  Pożega
  17.                                                         MARTINOVIĆ (Joze)                                  ANDRIJA 1913  –  1945          Gornji Mamići  –  Kriżni put
  18.                                                         MARTINOVIĆ (Martina)                                       MATE               1920  –  1945          Kočerin  –  Kriżni put
  19.                                                         MARTINOVIĆ (Marka)                                        DRAGO            1923  –  1945          Ljubotići  –  Sarajevo
  20.                                                         MARTINOVIĆ (Stipana)                                      JOZO                1914  –  1943          Ljubotići  –  Prijedor
  21.                                                         MARTINOVIĆ (Stipana)                                      MARKO            1898  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  22.                                                         MARTINOVIĆ (Nike)                                           MILA                 1902  –  1945          Ljubotići  –  Ljubotići
  23.                                                         MARTINOVIĆ (Mate)                             IVAN               1915  –  1945          Martinović Dolac  –  Kriżni put
  24.                                                         MARTINOVIĆ (Mate)                             JOZO             1919  –  1945          Martinović Dolac  –  Kriżni put
  25.                                                         MARTINOVIĆ (Jakova)                          MATE             1904  –  1945          Martinović Dolac  –  Mostar
  26.                                                         MARTINOVIĆ (Mate)                             STJEPAN       1914  –  1945          Martinović Dolac  –  Kriżni put
  27.                                                         MARTINOVIĆ (Ivana)                                           ILIJA                1909  –  1944          Pripolje  –   
  28.                                                         MARTINOVIĆ (Mate)                                            IVAN                1914  –  1944          Pripolje  –   
  29.                                                         MARUŠIĆ (Ilije)   ANTE                                          1910  –  1945                Rujan  –  Mostar
  30.                                                         MARUŠIĆ (Ivana)                                                    FRANO         1930  –  1948          Rujan  –  Rujan
  31.                                                         MARUŠIĆ (Ivana)                                                    JOZO            1901  –  1944          Rujan  –  Rujan
  32.                                                         MARUŠIĆ (Ivana)                                                STOJAN           1913  –  1945          Biograci  –  Zidani Most
  33.                                                         MARUŠIĆ (Mate)                                                 ILIJA                 1921  –    Biograci  –  Sarajevo
  34.                                                         MARUŠIĆ (Mate)                                                 IVAN                 1924  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  35.                                                         MARUŠIĆ (Jure) MIŠKO                                       1920  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  36.                                                         MARUŠIĆ (Jure) VINKO                                        1922  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  37.                                                         MARUŠIĆ (Jure) GRGO                                        1925  –  1945 Dobrič  –  Kriżni put
  38.                                                         MARUŠIĆ (Ivana)                                            BOŽE    1900  –  1945          Dobrkovići  –  Pakrac
  39.                                                         MARUŠIĆ (Martina)                                         JOZO    1919  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  40.                                                         MARUŠIĆ (Martina)                                         IVAN     1921  –  1945          Dobrkovići  –  Zagreb
  41.                                                         MARUŠIĆ (Pere)                                             MIŠE     1923  –  1945          Dobrkovići  –  Mostar
  42.                                                         MARUŠIĆ (Martina)                                         BOŽE    1923  –  1945          Dobrkovići  –  Virovitica
  43.                                                         MARUŠIĆ (Martina)                                         STOJAN               1926  –  1945          Dobrkovići  –  Maribor
  44.                                                         MARUŠIĆ (Franje)                                           STIPE 1929  –  1948          Pribinovići  –  Pribinovići
  45.                                                         MARUŠIĆ (Petra)                                                   IVAN              1909  –  1941          Mokro  –   
  46.                                                         MARUŠIĆ (Ivana)                                                   STANKO       1919  –  1941          Mokro  –  Titov Drvar
  47.                                                         MARUŠIĆ (Mate)                                             ILIJA    1876  –  1945          Pribinovići  –  Pribinovići
  48.                                                                                     MARUŠIĆ ANICA                1885  –  1945       Pribinovići  –  Pribinovići
  49.                                                         MARUŠIĆ (Boże)                                                    PETAR          1914  –  1945          Mokro  –  Kriżni put
  50.                                                         MARUŠIĆ (Martina)                                         KRIŻAN               1883  –  1945          Pribinovići  –  Pribinovići
  51.                                                         MARUŠIĆ (Anđela)                                                 ANĐEO          1911  –  1945          Mokro  –  Široki Brijeg
  52.                                                         MARUŠIĆ (Nikole)                                                  MATE            1919  –  1943          Mokro  –  Našice
  53.                                                         MARUŠIĆ (Ivana)                                              STIPE                 1921  –  1945          Podljuteš  –  Kriżni put
  54.                                                         MARUŠIĆ (Joze)                                              ŠIMA    1912  –  1944          Pribinovići  –  Pribinovići
  1.                                                        MARUŠIĆ (Joze)                                                    IVAN              1904  –  1941          Mokro  –  Drvar
  2.                                                         MARUŠIĆ (Ivana)                                                   ŻARKO          1925  –  1946          Mokro  –  Sarajevo
  3.                                                         MARUŠIĆ (Petra)                                                   MARKO         1925  –  1945          Mokro  –  Kriżni put
  4.                                                         MARUŠIĆ (Mate)                                                    MARKO         1907  –  1941          Mokro  –   
  5.                                                         MATIJEVIĆ (Mate)                                               ANDRIJA         1923  –  1945          Kočerin  –  Mostar
  6.                                                         MATIJEVIĆ (Mije)                                                TOMA              2013  –  1945          Kočerin  –  Pożega
  7.                                                         MATIJEVIĆ (Jure)                                                  MILE              1908  –  1945          Mokro  –  Mostar
  8.                                                         MATIJEVIĆ (Pere)                                    MARKO       1907  –  1943          Duboko Mokro  –  Pożega
  9.                                                         MATIJEVIĆ (Jure)                                     MIRKO        1910  –  1945          Duboko Mokro  –  Zagreb
  10.                                                         MATIJEVIĆ (Ivana)                                   MATE          1912  –  1946          Duboko Mokro  –  Trn
  11.                                                         MATIJEVIĆ (Ivana)                                               GOJKO           1921  –  1945          Čerigaj  –  Čapljina
  12.                                                         MATIJEVIĆ (Franje)                                               LJUBOMIR    1923  –  1945          Mokro  –  Široki Brijeg
  13.                                                         MATKOVIĆ (Joze)                                                 IVAN               1908  –  1942          Uzarići  –   
  14.                                                         MATKOVIĆ (Joze)                                                 JURE              1915  –  1945          Uzarići  –   
  15.                                                         MATKOVIĆ (Mirka)                                                VENCEL         1940  –  1944          Uzarići  –   
  16.                                                         MEDIĆ (Cvitana) CVITAN                              1917  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  17.                                                         MEDIĆ (Ivana)     MATE                                 1915  –  1945         Crne Lokve  –  Brod
  18.                                                         MEDIĆ (Ivana)     RADE                                 1922  –  1945         Crne Lokve  –  Knešpolje
  19.                                                         MEDIĆ (Mate)     GRGO                                        1912  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  20.                                                         MEDIĆ (Ante)      MARKO                                      1926  –  1945 Rasno  –  Vrsovine
  21.                                                         MEDIĆ (Stipana) STANKO                                    1910  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  22.                                                         MIKULIĆ (Stipana)                                                 IVAN              1911  –  1945          Rasno  –  Kriżni put
  23.                                                         MIKULIĆ (Stipana)                                                 JOZO             1933  –  1945          Rasno  –  Rasno
  24.                                                         MIKULIĆ (Stipana)                                                 BOŽO            1917  –  1954          Rasno  –   
  25.                                                         MIKULIĆ (Tome)                                                   GRGO            1897  –  1943          Dużice  –  Slavonija
  26.                                                         MIKULIĆ (Ivana) PERO                                        1928  –  1945 Dużice  –  Dužice
  27.                                                         MIKULIĆ (Tome)                                                   JOZO              1906  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  28.                                                         MIKULIĆ (Mate) JURE                                         1910  –  1942 Dużice  –  Vojno
  29.                                                         MIKULIĆ (Nikole)                                                   MIRKO           1924  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  30.                                                         MIKULIĆ (Frane)                                                   RAFAEL         1914  –  1947          Dużice  –  Dużice
  31.                                                         MIKULIĆ (Mate) IVAN                                          1913  –  1945 Dużice  –  Zagreb
  32.                                                         MIKULIĆ (Joze) VINKO                        1914  –  1945 vankovića Dolac  –  Jasenovac
  33.                                                         MIKULIĆ (Jure)   STOJAN                     1911  –  1944 vankovića Dolac  –  Banja Luka
  34.                                                         MIKULIĆ (Jure)   CVITAN                      1904  –  1945 vankovića Dolac  –  Kriżni put
  35.                                                         MIKULIĆ (Stipana)                                                IVAN               1910  –  1945          Potkraj  –  Knešpolje
  36.                                                         MIKULIĆ (Stipana)                                                IVAN               1925  –  1945          Potkraj  –  Dravograd
  37.                                                         MIKULIĆ (Grge) ANDRIJA                                  1922  –  1945 Potkraj  –  Zagreb
  38.                                                         MIKULIĆ (Ivana) ANDRIJA                                  1898  –  1943 Potkraj  –  Rujan
  39.                                                         MIKULIĆ (Lazara)                                                 ANDRIJA        1924  –  1945          Potkraj  –  Dravograd
  40.                                                         MIKULIĆ (Ivana) ANTE                                        1920  –  1945 Potkraj  –  Kriżni put
  41.                                                         MIKULIĆ (Marka)                                                  ANTE              1921  –  1945          Potkraj  –  Kriżni put
  42.                                                         MIKULIĆ (Ilije)     BOŻE                                        1923  –  1945 Potkraj  –  Gornji Miholjec
  43.                                                         MIKULIĆ (Joze) BOŻE                                        1914  –  1945 Potkraj  –  Sisak
  44.                                                         MIKULIĆ (Marka)                                                  CVITAN          1923  –  1945          Potkraj  –  Široki Brijeg
  45.                                                         MIKULIĆ (Grge) fra DARINKO                            1919  –  1945 Potkraj  –  Macelj
  46.                                                         MIKULIĆ (Stipana)                                                GRGO             1923  –  1945          Potkraj  –  Mostar
  47.                                                         MIKULIĆ (Ante)   JOZO                                        1916  –  1943 Potkraj  –  Arżan
  48.                                                         MIKULIĆ (Ilije)     JURE                                         1923  –  1945 Potkraj  –  Zagreb
  49.                                                         MIKULIĆ (Mate) JURE                                         1919  –  1943 Potkraj  –  Arżano
  50.                                                         MIKULIĆ (Lazara)                                                 MARKO          1920  –  1945          Potkraj  –  Dravograd
  51.                                                         MIKULIĆ (Mate) MARKO                                     1923  –  1944 Potkraj  –  Kočerin
  52.                                                         MIKULIĆ (Ante)   MATE                                        1896  –  1943 Potkraj  –  Rujan
  53.                                                         MIKULIĆ (Marka)                                                  MATE              1920  –  1945          Potkraj  –  Njemačka
  54.                                                         MIKULIĆ (Grge) MIJO                                         1925  –  1945 Potkraj  –  Bleiburg
  1.                                                        MIKULIĆ (Mate) PETAR                                      1909  –  1945 Potkraj  –  Pożega
  2.                                                         MIKULIĆ (Stipana)                                                STANKO         1926  –  1945          Potkraj  –  Kriżni put
  3.                                                         MILIČEVIĆ (Ivana)                                                STIPAN           1923  –  1945          Potkraj  –  Sisak
  4.                                                         MILIĆEVIĆ (Ivana)                                                  FRANO         1920  –  1944          Rujan  –  Rusija
  5.                                                         MILIĆEVIĆ (Ivana)                                                  GRGO           1924  –  1943          Rujan  –  Đakovo
  6.                                                         MILKOVIĆ (Mate)                                            ILIJA     1921  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  7.                                                         MISIR (Ivana)      ILIJA                                        1922  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  8.                                                         MISIR (Ivana)      PERO                                      1924  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  9.                                                         MISIR (Ivana)      KARLO                                 1909  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  10.                                                         MIŠIĆ (Ivana)      VINKO                                  1945  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  11.                                                         MIŠIĆ (Martina)   IVAN                                    1922  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  12.                                                         MIŠIĆ (Grge)       PERO                                  1921  –  1942        Ljuti Dolac  –  Karlovac
  13.                                                         MIŠIĆ (Marka)     VIDAK                                 1920  –  1944        Ljuti Dolac  –  Brotnjo
  14.                                                         MIŠIĆ (Stojana)   NIKOLA                               1920  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  15.                                                         MIŠIĆ (Martina)   STIPE                                  1920  –  1945        Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  16.                                                         MIŠIĆ (Jure)        IVAN                                    1923  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  17.                                                         MIŠIĆ (Andrije)    IVAN                                    1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  18.                                                         MIŠIĆ (Andrije)    MARKO                               1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  19.                                                         MUSA (Stojana) ANTE                                   1925  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  20.                                                         MUSA (Ilije)         AUGUSTIN                          1925  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  21.                                                         MUSA (Marka)    LAZAR                                       1911  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  22.                                                         MUSA (Bože)      JOZO                                 1923  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  23.                                                         MUSA (Joze)       BOŻE                                        1909  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  24.                                                         MUSA (Mate)      BOŻE                                        1899  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  25.                                                         MUSA (Joze)       IVAN                                          1896  –  1944 Čerigaj  –  Goražde
  26.                                                         MUSA (Joze)       IVAN                                          1921  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  27.                                                         MUSA (Joze)       FRANJO                                   1920  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  28.                                                         MUSA (Ivana)      KARLO                                     1925  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  29.                                                         MUSA (Ivana)      MIRKO                                      1923  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  30.                                                         MUSA (Ivana)      STANKO                                   1920  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  31.                                                         MUSA (Joze)       MARKO                                     1912  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  32.                                                         MUSA (Jakova)   PERO                                        1923  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  33.                                                         MUSA (Marka)    ŻARKO                                     1928  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  34.                                                         MUSA (Mate)      DRAGO                                     1919  –  1945 Čerigaj   –  Kriżni put
  35.                                                         MUSA (Joze)       IVAN                                          1917  –  1944 Čerigaj   –  Sarajevo
  36.                                                         MUSA (Ivana)      JANJA                                        1901  –  1943                 Privalj  –  Dużice
  37.                                                         MUSA (Ivana)      MIŠE                                           1893  –  1943                 Privalj  –  Privalj
  38.                                                         MUSA (Bariše)    JOZO                                        1907  –  1945 Čerigaj   –  Mostar
  39.                                                         MUSA (Ante)       JURE                                         1913  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  40.                                                         MUSA (Ante)       LUKA                                        1908  –  1942 Čerigaj  –  Grubišno Polje
  41.                                                         MUSA (Ante)              VESELKO                             –  1942          Čerigaj  –   
  42.                                                         MUSA (Martina) FRANO                                     1912  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  43.                                                         MUSA (Martina) MARKO                                     1904  –  1944 Čerigaj  –  Dobrkovići
  44.                                                         MUSA (Ante)       MARTIN                                    1920  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  45.                                                         MUSA (Jure)       STANKO                                   1923  –  1942 Čerigaj   –  Zagreb
  46.                                                         MUSA (Marka)    JOZO                                       1926  –  1944   Kočerin  –  Kloštar 
  47.                                                         MUSA (Jakova)   IVAN                                           1919  –  1945 Rasno  –  Arżano
  48.                                                         MUSA (Jakova)   MARIJAN                                   1922  –  1945 Rasno  –  Arżano
  49.                                                                                     MUSA FRANJO                         1912  –  1945 Rasno  –  Maribor
  50.                                                         MUSA (Jakova)   BOŻE                                         1918  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  51.                                                         MUSA (Mate)      BOŻE                                         1921  –  1945 Rasno  –  Mostar
  52.                                                                                     MUSA BOŻO                             1899  –  1944 Rasno  –  Grubišno Polje
  53.                                                         MUSTAPIĆ (Boże)     JOZO                                     –  1944         Rasno  –  Grubišno Polje
  54.                                                                                            MUSTAPIĆ MARA                –  1944         Rasno  –  Peratovica
  1.                                                        MUSTAPIĆ (Mate)                                           MARKO                1898  –  1945          Ljuti Dolac  –  Ljuti Dolac
  2.                                                         MUSTAPIĆ (Jure)                                            STIPE   1921  –  1943          Ljuti Dolac  –  Omiš
  3.                                                         NAKIĆ (Ivana)     ILIJA                                    1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  4.                                                         NAKIĆ (Jure)       MATE                                  1927  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  5.                                                         NAKIĆ (Joze)      FRANJO                       1922  –  1945               Duboko Mokro  –   
  6.                                                         NAKIĆ (Mate)      ANDRIJA                      1926  –  1945               Duboko Mokro  –  Pančevo
  7.                                                         NAKIĆ (Franje)   BOŻE                            1923  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  8.                                                         NAKIĆ (Šimuna) IKAN                             1884  –  1944               Duboko Mokro  –  Duboko Mokro
  9.                                                         NAKIĆ (Ante)      ŽARKO                              1921  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  10.                                                         NAKIĆ (Pere)      BRANKO                                   1924  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  11.                                                         NAKIĆ (Boże)     IVAN                                          1922  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  12.                                                         NAKIĆ (Ivana)     MARTIN                                    1924  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  13.                                                         NAKIĆ (Ivana)     MILE                                          1922  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  14.                                                         NAKIĆ (Pere)      MILE                                          1916  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  15.                                                         NAKIĆ (Ivana)     NIKOLA                                     1914  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  16.                                                         NALETILIĆ (Marka)                                               STANKO        1925  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  17.                                                         NALETILIĆ (Ivana)                                                STOJAN         1912  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  18.                                                         NALETILIĆ (Ivana)                                                    PERO         1924  –  1945          Lise  –  Kriżni put
  19.                                                         NALETILIĆ (Nikole)                                                   IVAN           1923  –  1945          Lise  –  Maribor
  20.                                                         NALETILIĆ (Grge)                                                   BOŻE            1906  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  21.                                                         NALETILIĆ (Matiše)                                      BOŻE      1896  –  1945          Donji Crnač  –  Crnač
  22.                                                         NALETILIĆ (Nikole)                                     MIRKO     1913  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  23.                                                         NALETILIĆ (Tome)                                      MILE        1919  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  24.                                                         NALETILIĆ (Nikole)                                     JOZO       1921  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  25.                                                         NALETILIĆ (Lovre)                                      PERO       1923  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  26.                                                         NALETILIĆ (Tome)                                      CIRIL       1925  –  1946          Gornji Crnač  –  Čvrsnica
  27.                                                         NALETILIĆ (Nikole)                                                 DRAGAN      1924  –  1944          Oklaji  –  Turčinovići
  28.                                                         NALETILIĆ (Nikole)                                                 IVAN             1922  –  1941          Oklaji  –  Drvar
  29.                                                         NALETILIĆ (Nikole)                                                 SILVESTAR 1920  –  1944          Oklaji  –  Grđevac
  30.                                                         NALETILIĆ (Mate)                                                   IVAN             1885  –  1945          Oklaji  –  Oklaji
  31.                                                         NALETILIĆ (Ivana)                                                  STIPE           1914  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  32.                                                         NALETILIĆ (Ivana)                                                  VESELKO    1923  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  33.                                                         NALETILIĆ (Ivke)                                                    FRANJO       1909  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  34.                                                         NALETILIĆ (Ivke)                                                    ILIJA             1914  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  35.                                                         NALETILIĆ (Ivke)                                                    MIRKO         1916  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  36.                                                         NALETILIĆ (Ivke)                                                    MATE           1926  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  37.                                                         NALETILIĆ (Jure)                                                    JOZO            1925  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  38.                                                         NALETILIĆ (Andrije)                                                JURE            1912  –  1945          Oklaji  –  Mostar
  39.                                                         NALETILIĆ (Jure)                                                    MARIJAN     1910  –  1942          Oklaji  –   
  40.                                                         NALETILIĆ (Jure)                                                    fra STJEPAN               1907  –  1942          Oklaji  –   
  41.                                                         NALETILIĆ (Cvitana)                                               FRANJO       1901  –  1945          Oklaji  –  Lise
  42.                                                         NALETILIĆ (Ivana)                                                  MATE           1914  –  1945          Oklaji  –   
  43.                                                         NALETILIĆ (Marijana)                                             MIRKO         1914  –  1945          Oklaji  –   
  44.                                                         NALETILIĆ (Boże)                                                   MARIJAN     1929  –  1947          Oklaji  –  Oklaji
  45.                                                         NALETILIĆ (Jure)                                                    SLAVKO      1925  –  1948          Oklaji  –  Mostar
  46.                                                         NALETILIĆ (Ivana)                                                  TOMA           1899  –  1945          Oklaji  –  Oklaji
  47.                                                         NALETILIĆ (Jure)                                                    LJUBICA      1940  –  1943          Oklaji  –  Široki Brijeg
  48.                                                         NALETILIĆ (Miše)                                                   JURE            1904  –  1945          Oklaji  –  Mostar
  49.                                                                                     NALETLIĆ LUCIJA          1876  –  1944          Široki Brijeg  –  Brod
  50.                                                         PAPKOVIĆ (Kriżana)                                                 NIKOLA     1896  –  1945          Lise  –  Mostar
  51.                                                         PAPKOVIĆ (Nikole)                                                   MARKO      1925  –  1945          Lise  –  Maribor
  52.                                                         PAPKOVIĆ (Marijana)                                   IVAN       1868  –  1942          Široki Brijeg  –  Lug
  53.                                                         PAVKOVIČ (Tadije)                                       ANICA    1878  –  1942          Široki Brijeg  –  Lug
  54.                                                         PAVKOVIĆ (Ivana)                                        ILIJA       1907  –  1942          Široki Brijeg  –  Lug
  1.                                                        PAVKOVIĆ (Petra)                                                BOŻE              1922  –  1945          Čerigaj   –  Kriżni put
  2.                                                         PAVKOVIĆ (Pere)                                                 JOZO              1895  –  1945          Izbično  –  Izbično
  3.                                                         PAVKOVIĆ (Jure)                                                 JOZO              1910  –  1946          Izbično  –  Izbično
  4.                                                         PAVKOVIĆ (Pere)                                                 NIKOLA          1910  –  1944          Izbično  –  Badnji
  5.                                                         PAVKOVIĆ (Stipana)                                            MILE               1914  –  1947          Izbično  –  Rujan
  6.                                                         PAVKOVIĆ (Joze)                                                 PERO              1914  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  7.                                                                                     PAVKOVIĆ VILIM                     1922  –             Izbično  –   
  8.                                                         PAVKOVIĆ (Ivke)                                                  BOŽE              1923  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  9.                                                         PAVKOVIĆ (Tome)                                               FRANO           1923  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  10.                                                         PAVKOVIĆ (Matiše)                                              LJUPKO         1923  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  11.                                                         PAVKOVIĆ (Ilije)                                                   VINKO            1924  –  1948          Izbično  –  Mostar
  12.                                                         PAVKOVIĆ (Stojana)                                            IVAN               1926  –  1945          Izbično  –  Kriżni put
  13.                                                         PAVKOVIĆ (Joze)                                              MARKO             1914  –  1945          Zavoznik  –  Sisak
  14.                                                         PAVKOVIĆ (Joze)                                              MIŠE 1931  –  1950          Zavoznik  –   
  15.                                                         PAVKOVIĆ (Mihovila)                                        MARKO             1891  –  1941          Zavoznik  –   Drvar
  16.                                                         PAVKOVIĆ (Franje)                                           PAVAO              1927  –  1952          Zavoznik  –   
  17.                                                         PAVKOVIĆ (Mate)                                             IVA     1887  –  1948          Zavoznik  –   
  18.                                                         PAVKOVIĆ (Pere)                                                 DRAGICA       1922  –  1947          Izbično  –  Izbično
  19.                                                         PAVKOVIĆ (Ilije)                                                   DRAGICA       1921  –  1947          Izbično  –  Izbično
  20.                                                         PEHAR (Stojana)                                                  JAGO              1923  –  1948          Izbično  –  Masna Luka
  21.                                                         PEHAR (Pere)     IVAN                                          1910  –  1948 Izbično  –  Mostar
  22.                                                         PEHAR (Ivana)    STJEPAN                      1910  –  1942              Gornji Gradac  –  Gospić
  23.                                                         PEHAR (Ivana)    IVAN                              1913  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  24.                                                         PEHAR (Andrije) MARKO                         1920  –  1942              Gornji Gradac  –  Glamoč
  25.                                                         PEHAR (Andrije) BLAGO                          1921  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  26.                                                         PEKO (Mate)       MATE                             1921  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  27.                                                         PENAVIĆ (Andrije)                                     ŽARKO      1925  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  28.                                                         PENAVIĆ (Stipe)                                             ANDRIJA             1923  –  1945          Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  29.                                                         PENAVIĆ (Tadije)                                              FRANJO             1914  –  1945          Podljuteš  –  Kriżni put
  30.                                                         PENAVIĆ (Pere) ZLATKO                                1919  –  1945      Podljuteš  –  Kriżni put
  31.                                                         PENAVIĆ (Pere) KONSTANTIN                       1919  –                Podljuteš  –  Široki Brijeg
  32.                                                         PENAVIĆ (Franje)                                             BOŻE 1911  –  1945          Podljuteš  –  Kriżni put
  33.                                                         PENAVIĆ (Tome)                                              IVAN   1905  –  1945          Podljuteš  –  Kriżni put
  34.                                                         PENAVIĆ (Tome)                                              ANDRIJA           1907  –  1945          Podljuteš  –  Kriżni put
  35.                                                         PENAVIĆ (Marijana)                                          TOMICA             1921  –  1945          Podljuteš  –  Kriżni put
  36.                                                         PENAVIĆ (Marijana)                                          MATE 1918  –  1945          Podljuteš  –  Kriżni put
  37.                                                         PENAVIĆ (Mate)                                                MILE   1912  –  1945          Podljuteš  –  Kriżni put
  38.                                                         PENAVIĆ (Joze) MATIŠA                                 1897  –  1942      Podljuteš  –  Tomislagrad
  39.                                                         PENAVIĆ (Mije) KATA                                         1905  –  1946 Dužice   –  Podljuteš
  40.                                                         PERKO (Marka) TOMA                                    1900  –  1945      Podljuteš  –  Kriżni put
  41.                                                         PERKO (Stanka BENEDIKT                            1926  –  1947      Podljuteš  –  Bogodol
  42.                                                         PERKO (Mate)    MATE                                  1872  –  1942        Dobrkovići  –  Rakitno
  43.                                                         PERKO (Bože)    GRGO                                 1911  –  1942        Dobrkovići  –  Rakitno
  44.                                                         PERKUŠIĆ (Ivana)                                          STJEPAN             1911  –  1942          Dobrkovići  –  Rakitno
  45.                                                         PINJUH (Ante)    GABRO                               1921  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  46.                                                         PINJUH (Marijana)                                        ANTE      1926  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  47.                                                         PINJUH (Andrije)                                       ANĐEL        1916  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  48.                                                         PINJUH (Andrije)                                       AUGUSTIN 1924  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  49.                                                         PINJUH (Andrije)                                       ANDRIJA    1915  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  50.                                                         PINJUH (Mate)    SLAVKO                       1925  –  1945               Duboko Mokro  –  Kriżni put
  51.                                                         PINJUH (Marijana)                                    IVAN            1908  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  52.                                                         PINJUH (Mate)    BOŻE                                        1923  –  1943 Čerigaj  –  Pożega
  53.                                                         PINJUH Matko    BOŻE                                        1910  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  54.                                                         PINJUH (Mate)    IVAN                                          1922  –  1944 Čerigaj  –  Privalj
  1.                                                        PINJUH (Joze)    IVAN                                          1913  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  2.                                                         PINJUH (Joze)    STANKO                                   1919  –  1945 Čerigaj  –  Zagreb
  3.                                                         PINJUH (Joze)    MIRKO                                      1924  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  4.                                                         PINJUH (Joze)    MARKO                                     1922  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  5.                                                         PINJUH (Ivana)   STANKO                                   1919  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  6.                                                         PINJUH (Mate)    IVAN                                          1911  –  1942 Čerigaj  –   
  7.                                                         PINJUH (Ante)    JOZO                                         1920  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  8.                                                         PINJUH (Joze)    STOJAN                                    1922  –  1945 Dużice  –  Jasenovac
  9.                                                         PINJUH (Andrije)                                       STJEPAN    1912  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  10.                                                         PLANINIĆ (Franje)                                                 IVAN              1921  –  1945          Rasno  –  Maribor
  11.                                                         PRIMORAC (Joze)                                          STANKO              1913  –  1944          Ljuti Dolac  –  Srijem
  12.                                                         PRIMORAC (Ivana)                                                   LJUBO       1921  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  13.                                                         PRIMORAC (Joze)                                                    IVAN           1922  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  14.                                                         PRIMORAC (Nikole)                                                  VESELKO 1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  15.                                                         PRIMORAC (Franje)                                                  MARKO      1925  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  16.                                                         PRIMORAC (Joze)                                                    MARKO      1926  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  17.                                                         PRIMORAC (Marka)                                                  MARKO      1893  –  1942          Jare  –   
  18.                                                         PRIMORAC (Ivana)                                               FRANJO         1909  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  19.                                                         PRIMORAC (Ivke)                                                 STANKO        1914  –  1943          Uzarići  –   
  20.                                                         PRIMORAC (Pere)                                                IVAN               1893  –  1944          Uzarići  –  Uzarići
  21.                                                         PRIMORAC (Nikole)                                              IVAN               1902  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  22.                                                         PRIMORAC (Ivše)                                                 ILIJA               1909  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  23.                                                         PRIMORAC (Frane)                                              MARIJAN       1905  –  1945          Uzarići  –  Uzarići
  24.                                                         PRIMORAC (Ivše)                                                 STOJAN         1923  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  25.                                                         PRKAČIN (Ivana)                                                  VESELKO      1922  –  1943          Uzarići  –  Rakitno
  26.                                                         PRKAČIN (Đure)                                                   NIKO               1913  –  1945          Dużice  –  Lepoglava
  27.                                                         PRKAČIN (Đure)                                                   BOŠKO          1928  –  1944          Dużice  –  Trnovo
  28.                                                         PRKAČIN (Đure)                                                   ILIJA               1925  –  1943          Dużice  –  Han Pijesak
  29.                                                         PRKAČIN (Ilije)   MIHO                                         1913  –  1949 Dużice  –  Sarajevo
  30.                                                         PRKAČIN (Đure)                                                   NIKO               1913  –    Dużice  –  Kriżni put
  31.                                                         PRSKALO (Ilije) VIDO                                          1910  –  1943 Dużice  –  Dubrovnik
  32.                                                         PRSKALO (Ante)                                               NIKOLA              1885  –  1942          Podljuteš  –  Boričevac
  33.                                                         PRSKALO (Nikole)                                            VIDAK                1927  –  1946          Podljuteš  –  Mosor 
  34.                                                         PRSKALO (Nikole)                                            DOBROSLAV    1920  –  1945          Podljuteš  –   
  35.                                                         PRSKALO (Anđela)                                           TOMA                 1921  –  1945          Podljuteš  –  Uzarići
  36.                                                         PRSKALO (Ivana)                                             IVA      1890  –  1942          Podljuteš  –  Boričevac
  37.                                                         PRSKALO (Jure)                                               IVAN   1913  –  1945          Podljuteš  –  Kriżni put
  38.                                                         PRSKALO (Slavka)                                          PAVAO                1927  –  1945          Knešpolje  –  Duga Resa
  39.                                                         PRSKALO (Ante)                                              JURE   1924  –  1944          Knešpolje  –  Varażdin
  40.                                                         PRSKALO (Slavka)                                          DANA 1934  –  1945          Knešpolje  –  Knešpolje
  41.                                                         PRSKALO (Joze)                                             MATE 1922  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  42.                                                         PRSKALO (Pere)                                             BOŻE   1924  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  43.                                                         PRSKALO (Ante)                                              IVAN    1929  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  44.                                                                                     PUŠIĆ JURE                    1925  –  1945          Široki Brijeg  –   
  45.                                                         PUŠIĆ (Marka)    IVAN                                    1911  –  1945        Ljuti Dolac  –  Maribor
  46.                                                         PUŠIĆ (Andrije)   IVAN                                    1921  –  1945        Ljuti Dolac  –  Maribor
  47.                                                         PUŠIĆ (Ilije)         FRANO                                1912  –  1943        Ljuti Dolac  –  Foča
  48.                                                         PUŠIĆ (Stipe)      ANDRIJA                            1920  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  49.                                                         PUTICA (Mije)     ILIJA                                    1922  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  50.                                                         PUTICA (Franje) JOZO                                       1913  –  1945    Biograci  –  Zenica
  51.                                                         PUTICA (Ivana)   FRANO                                    1907  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  52.                                                         PUTICA (Bože)   MIRKO                                    1914  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  53.                                                         PUTICA (Martina)                                                ILIJA                 1921  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  54.                                                         PUTICA (Martina)                                                ANTE                1923  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  1.                                                        PUTICA (Ilije)      FRANO                                    1924  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  2.                                                         RAKIĆ (Joze)      DRAGO                             1919  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  3.                                                         RAKIĆ (Tome)    IVAN                              1910  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  4.                                                         REZIĆ (Tome)     BRANIMIR                     1920  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  5.                                                         REZIĆ (Ivana)     NIKOLA                                       1915  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  6.                                                         REZIĆ (Ivana)     BOŽE                                 1906  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  7.                                                         REZIĆ (Martina) MARIJAN                          1924  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  8.                                                         REZIĆ (Ivana)     ŠIMUN                               1920  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  9.                                                         REZIĆ (Šimuna) MARKO                             1920  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  10.                                                         REZIĆ (Joze)       VESELKO                         1922  –  1945          Donji Crnač  –  Kutina
  11.                                                         REZIĆ (Joze)       BLAGO                             1924  –  1945          Donji Crnač  –  Ludbreg
  12.                                                         REZIĆ (Mate)      IVAN                                  1914  –  1942          Donji Crnač  –  Crnač
  13.                                                         ROGALO (Šimuna)                                        VESELKO              1922  –  1946          Donji Crnač  –  Mosor
  14.                                                         ROSIĆ (Ivana)     IVAN                                  1910  –  1941          Široki Brijeg  –  Drvar
  15.                                                                                     ROTIM ANDRIJA                1920  –  1942        Ljuti Dolac  –   
  16.                                                         ROTIM (Stjepana)                                      IVAN           1900  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  17.                                                         ROTIM (Stjepana)                                      MARKO      1905  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  18.                                                         ROTIM (Cvitana) MIRKO                           1901  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  19.                                                         ROTIM (Ilije)        IVAN                              1898  –  1942              Gornji Gradac  –  Risovac
  20.                                                         ROTIM (Ivana)     PERO                             1901  –  1945              Gornji Gradac  –  Gornji Gradac
  21.                                                         ROTIM (Ivana)     ANDRIJA                       1912  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  22.                                                         ROTIM (Stjepana)                                      MATE         1913  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  23.                                                         ROTIM (Marka)   MARIJAN                      1914  –        Gornji Gradac  –  Kriżni put
  24.                                                         ROTIM (Pave)     IVAN                              1921  –  1945              Gornji Gradac  –  Jasenica
  25.                                                         ROTIM (Stjepana)                                      BLAŽ          1921  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  26.                                                         ROTIM (Ivana)     BOŽO                            1922  –  1945              Gornji Gradac  –  Grabova Draga
  27.                                                         ROTIM  (Mije)      ŽARKO                          1924  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  28.                                                         ROTIM  (Pere)     ANDRIJA                       1889  –        Gornji Gradac  –  Blažuj
  29.                                                         ROTIM  (Ivana)   RUŽA                             1915  –  1943              Gornji Gradac  –  Bišina
  30.                                                         SABLJIĆ (Pere) ANTE                             1920  –  1945              Gornji Gradac  –  Kriżni put
  31.                                                         SABLJIĆ (Mate) ANDRIJA                                 1907  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  32.                                                         SABLJIĆ (Mate) MARIJAN                                 1923  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  33.                                                         SABLJIĆ (Ivana)                                                    JANKO          1916  –  1945          Dobrič  –  Kriżni put
  34.                                                         SABLJIĆ (Filipa)                                                  JOZO               1917  –  1945          Kočerin  –  Sarajevo
  35.                                                         SABLJIĆ (Mije)   MATE                                       1923  –  1945   Kočerin  –  Kriżni put
  36.                                                         SABLJIĆ (Ante) MIRKO                                     1914  –  1945   Kočerin  –  Kriżni put
  37.                                                         SABLJIĆ (Ivana)                                                  AMBROŻA      1892  –  1942          Kočerin  –  Nemila
  38.                                                         SABLJIĆ (Marka)                                                 ANDRIJA         1920  –  1946          Kočerin  –  Vran
  39.                                                         SABLJIĆ (Ante) CVITAN                                    1915  –  1945   Kočerin  –  Pożega
  40.                                                         SABLJIĆ (Ivana)                                                  DRAGO           1920  –  1945          Kočerin  –  Virovitica
  41.                                                         SABLJIĆ (Šimuna)                                               DRAGO           1921  –  1945          Kočerin  –  Jasenovac
  42.                                                         SABLJIĆ (Šimuna)                                               FRANO            1918  –  1945          Kočerin  –  Široki Brijeg
  43.                                                         SABLJIĆ (Ante) IVAN                                         1921  –  1945   Kočerin  –  Sisak
  44.                                                         SABLJIĆ (Marka)                                                 IVAN                1904  –  1941          Kočerin  –  Glamoč
  45.                                                         SABLJIĆ (Stipana)                                               IVAN                1946  –  1954          Kočerin  –  Kočerin
  46.                                                         SABLJO (Ivana) JOZO                                          1921  –  1944                Rujan  –  Zemun
  47.                                                         SALAVARDA (Franje)                                     ŽARKO                 1925  –  1945          Dobrkovići  –  Kriżni put
  48.                                                         SALAVARDA (Slavka)                                     STJEPAN            1919  –  1945          Knešpolje  –  Ilok
  49.                                                         SALAVARDA (Joze)                                        MARKO               1925  –  1945          Knešpolje  –  Sunja
  50.                                                         SALAVARDA (Ilije)                                           PETAR                1913  –  1945          Knešpolje  –   
  51.                                                         SALAVARDA (Ante)                                         ANDRIJA            1899  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  52.                                                         SESAR (Joze)     MARKO                                1925  –  1945       Knešpolje  –  Knešpolje
  53.                                                         SESAR (Lovre)    BOŻO                                       1916  –  1943   Kočerin  –   
  54.                                                         SESAR (Frane)   IVAN                                         1924  –  1945   Kočerin  –  Sisak
  1.                                                        SESAR (Ante)     fra PETAR                               1895  –  1945   Kočerin  –  Čapljina
  2.                                                                                     SESAR PAVA                       1903  –  1944      Dragićina  –  Brod
  3.                                                         SESAR (Mate)     STOJAN                               1925  –  1945       Podvranić  –  Kriżni put
  4.                                                         SESAR (Joze)     IVAN                                     1925  –  1945       Podvranić  –  Kriżni put
  5.                                                         SESAR (Ivana)    BLAŻ                                    1894  –  1947       Podvranić  –  Podvranić
  6.                                                         SESAR (Gabre)   FRANO                                 1920  –  1943       Podvranić  –  Gospić
  7.                                                         SESAR (Joze)     IVAN                                     1914  –  1944       Podvranić  –  Kriżni put
  8.                                                         SESAR (Stipana)                                              JOZO   1923  –  1945          Podvranić  –  Sisak
  9.                                                         SESAR (Gabre)   MATE                                   1923  –  1943       Podvranić  –  Zagreb
  10.                                                         SESAR (Andrije) BOŻO                                        1921  –  1944 Potkraj  –  Mostar
  11.                                                         SESAR (Mije)      BOŻO                                        1919  –  1945 Potkraj  –  Zagreb
  12.                                                         SESAR (Jure)      FRANO                                     1923  –  1945 Potkraj  –  Zidani Most
  13.                                                         SESAR (Stipana)                                                   IVAN               1898  –  1945          Potkraj  –  Kriżni put
  14.                                                         SESAR (Abrama MARKO                                     1920  –  1945 Potkraj  –  Zidani Most
  15.                                                         SESAR (Mije)      VINKO                                       1926  –  1945 Potkraj  –  Zagreb
  16.                                                         SESAR (Stipe)    MARKO                                       1918  –  1945                Rujan  –  Pożega
  17.                                                         SESAR (Ivana)    MARTIN                                      1914  –  1944                Rujan  –  Rusija
  18.                                                         SESAR (Ivana)    ANDRIJA                                    1911  –  1945                Rujan  –  Kriżni put
  19.                                                         SESAR (Ivana)    ANDRIJA                                    1913  –  1945                Rujan  –  Brod
  20.                                                         SESAR (Jakova) ANDRIJA                                    1921  –  1945                Rujan  –  Kriżni put
  21.                                                         SESAR (Ivana)    ANTE                                          1910  –  1945                Rujan  –  Derventa
  22.                                                         SESAR (Marka)   ANTE                                          1926  –  1945                Rujan  –  Bjelovar
  23.                                                         SESAR (Mate)     BOŻE                                          1915  –  1945                Rujan  –  Dravograd
  24.                                                         SESAR (Joze)     DAMJAN                                     1923  –  1945                Rujan  –  Kriżni put
  25.                                                         SESAR (Jakova) FRANO                                       1929  –  1945                Rujan  –  Kriżni put
  26.                                                         SESAR (Ivana)    ILIJA                                           1910  –  1945                Rujan  –  Zagreb
  27.                                                         SESAR (Żarka)   IVAN                                            1927  –  1947                Rujan  –  Čapljina
  28.                                                         SESAR (Ilije)       JURE                                           1925  –  1945                Rujan  –  Kriżni put
  29.                                                         SESAR (Mate)     LAZAR                                        1921  –  1945                Rujan  –  Sisak
  30.                                                         SESAR (Ivana)    LUKA                                          1917  –  1943                Rujan  –  Bihać
  31.                                                         SESAR (Ivana)    MARKO                                       1922  –  1945                Rujan  –  Kriżni put
  32.                                                         SESAR (Lovre)    MATE                                          1901  –  1943                Rujan  –  Delnice
  33.                                                         SESAR (Stipe)    MIJO                                           1921  –  1945                Rujan  –  Kriżni put
  34.                                                         SKOČIBUŠIĆ (Mate)                                        STOJAN              1925  –  1945          Podvranić  –  Varażdin
  35.                                                         SKOKO (Matije) ALOJZ                              1908  –  1943          Široki Brijeg  –   
  36.                                                         SKOKO (Andrije)                                                    ŻARKO          1919  –  1945          Rasno  –  Kriżni put
  37.                                                         SKOKO (Joze)    BARIŠA                                     1908  –  1947 Rasno  –  Klobuk
  38.                                                         SKOKO (Mate)    ŻARKO                                      1908  –  1945 Rasno  –  Varażdin
  39.                                                         SKOKO (Mate)    JAGO                                         1916  –  1945 Rasno  –  Gospić
  40.                                                         SKOKO (Mate)    STIPE                                         1929  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  41.                                                         SKOKO (Mate)    ANDRIJA                                   1914  –  1945 Rasno  –  Maribor
  42.                                                         SKOKO (Mate)    CVITAN                                      1919  –  1945 Rasno  –  Novi
  43.                                                         SKOKO (Tome)   JOZO                                         1925  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  44.                                                         SKOKO (Mate)    IVAN                                           1925  –  1945 Rasno  –   
  45.                                                         SKOKO (Andrije)                                                    STIPE            1912  –  1945          Rasno  –  Kriżni put
  46.                                                         SKOKO (Ivana)   ANDRIJA                                   1911  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  47.                                                         SKOKO (Ivana)   JURE                                          1920  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  48.                                                         SKOKO (Ivana)   MARIJAN                                   1924  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  49.                                                         SKOKO (Ivana)   ANTE                                         1926  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  50.                                                         SKOKO (Nikole) ANA                                           1908  –  1945 Rasno  –  Rasno
  51.                                                         SKOKO Musa IVA                                             1909  –  1945 Rasno  –  Rasno
  52.                                                         SKOKO (Vidaka)                                                    STOJA           1916  –  1945          Rasno  –  Rasno
  53.                                                         SKOKO (Joze)    MIRKO                                       1905  –  1945 Rasno  –  Rasno
  54.                                                         SKOKO (Lazara)                                                    JOZO             1922  –  1945          Rasno  –  Kriżni put
  1.                                                        SKOKO (Jakova)                                                    LAZAR           1927  –  1945          Rasno  –  Kriżni put
  2.                                                         SKOKO (Bariše) FRANJO                                    1934  –  1943 Rasno  –  Vareš
  3.                                                         SKOKO (Bariše) ZDENKA                                    1936  –  1943 Rasno  –  Vareš
  4.                                                         SKOKO (Bariše) ZLATKO                                     1939  –  1943 Rasno  –  Vareš
  5.                                                                                            SKOKO IVA                                    –  1943                  –  Vareš
  6.                                                         SKOKO (Boże)    GRGO                                        1885  –  1946 Rasno  –  Rasno
  7.                                                         SKOKO (Grge)    NIKOLA                                     1919  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  8.                                                         SKOKO (Grge)    ANTE                                         1922  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  9.                                                         SKOKO (Grge)    BOŻE                                         1924  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  10.                                                         SKOKO (Bariše) IVAN                                           1926  –  1945 Rasno  –  Rasno
  11.                                                         SKOKO (Mije)     IVAN                                           1922  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  12.                                                         SKOKO (Franje) IVAN                                          1927  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  13.                                                         SLIŠKOVIĆ (Ivana)                                               MATE             1907  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  14.                                                         SLIŠKOVIĆ (Ivana)                                                     IVAN         1914  –  1945          Trn  –   
  15.                                                         SLIŠKOVIĆ (Ivana)                                                     ŠIMUN      1921  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  16.                                                         SLIŠKOVIĆ (Joze)                                                      PETAR      1921  –  1944          Trn  –   
  17.                                                         SLIŠKOVIĆ (Joze)                                                      JOZO        1919  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  18.                                                         SLIŠKOVIĆ (Ivana)                                                     STANKO   1925  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  19.                                                         SLIŠKOVIĆ (Franje)                                                    MIRKO      1920  –  1945          Trn  –  Zagreb
  20.                                                         SLIŠKOVIĆ (Franje)                                                    FRANJO   1917  –  1943          Trn  –  Drvar
  21.                                                         SLIŠKOVIĆ (Pere)                                                      JOZO        1905  –  1947          Trn  –   
  22.                                                         SLIŠKOVIĆ (Augustina)                                              IVAN         1921  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  23.                                                         SLIŠKOVIĆ (Stjepana)                             ŻARKO       1923  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  24.                                                         SLIŠKOVIĆ (Stjepana)                             IVAN            1925  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  25.                                                         SLIŠKOVIĆ (Nikole)                                 IVAN            1913  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  26.                                                         SLIŠKOVIĆ (Nikole)                                 RUDOLF     1915  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  27.                                                         SLIŠKOVIĆ (Nikole)                                 MARIJAN    1920  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  28.                                                         SLIŠKOVIĆ (Mije)                                     IVAN            1912  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  29.                                                         SLIŠKOVIĆ (Ilije)                                                        STANKO   1925  –  1946          Trn  –   
  30.                                                         SLIŠKOVIĆ (Ilije)                                                        BOŻE        1923  –  1945          Trn  –  Kriżni put
  31.                                                         SLIŠKOVIĆ (Nikole)                                               ZORA            1929  –  1946          Mokro  –  Mokro
  32.                                                         SLIŠKOVIĆ (Ferde)                                                IVA                 1926  –  1946          Mokro  –  Mokro
  33.                                                         SLIŠKOVIĆ (Marka)                                               IVAN              1929  –  1946          Mokro  –  Mokro
  34.                                                         SLIŠKOVIĆ (Marka)                                               MILA              1927  –  1946          Mokro  –  Mokro
  35.                                                         SLIŠKOVIĆ (Marka)                                               ANA               1924  –  1946          Mokro  –  Mokro
  36.                                                         SLIŠKOVIĆ (Jure)                                                  fra IVO           1877  –  1945          Mokro  –  Široki Brijeg
  37.                                                         SLIŠKOVIĆ (Franje)                                 STANKO     1914  –  1943          Duboko Mokro  –  Banja Luka
  38.                                                         SLIŠKOVIĆ (Franje)                                 MATE          1920  –  1942          Duboko Mokro  –   
  39.                                                         SLIŠKOVIĆ (Mate)                                   IVAN            1920  –  1945          Duboko Mokro  –  Kriżni put
  40.                                                         SOLDO (Petra)    ŠIMUN                                       1905  –  1945 Uzarići  –   
  41.                                                         SOLDO (Franje) IVA                                       1927  –  1947        Dobrkovići  –  Oklaji
  42.                                                         SOLDO (Ilije)       ANTE                                   1909  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  43.                                                         SOLDO (Franje) IVAN                                    1921  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  44.                                                         SOLDO (Ante)     MILE                                    1921  –  1945        Dobrkovići  –   
  45.                                                         SOLDO (Matiše) ILIJA                                    1923  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  46.                                                         SOLDO (Ilije)       GRGO                                 1923  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  47.                                                         SOLDO (Anzelma)                                           KARLO                 1923  –  1944          Dobrkovići  –  Bihać
  48.                                                         SOLDO (Mate)    IVAN                                    1924  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  49.                                                         SOLDO (Franje) MILE                                    1925  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  50.                                                         SOLDO (Marka) IVAN                                    1925  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  51.                                                         SOLDO (Ivana)   JOZO                                   1927  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  52.                                                         SOLDO (Anzelma)                                           MARKO                1928  –  1945          Dobrkovići  –  Bijela Crkva
  53.                                                         SOLDO (Anzelma)                                           STJEPAN             1930  –  1947          Dobrkovići  –  Žvatić
  54.                                                         SOLDO (Andrije)                                            ANDRIJA               1918  –  1945          Crne Lokve  –  Kriżni put
  1.                                                        SOLDO (Marka) ANTE                                 1922  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  2.                                                         SOLDO (Ante)     JOZO                                 1907  –  1944         Crne Lokve  –  Vranić
  3.                                                         SOLDO (Ilije)       MARKO                              1925  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  4.                                                         SOLDO (Mije)      MATE                                 1915  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  5.                                                         SOLDO (Marka) PETAR                               1920  –  1945         Crne Lokve  –  Kriżni put
  6.                                                         SOLDO (Jure)     STIPE                                 1907  –  1945         Crne Lokve  –  Prnjavor
  7.                                                         SOLDO (Mate)    MARKO                                1924  –  1946       Knešpolje  –  Knešpolje
  8.                                                         SOLDO (Jakova)                                              IVAN    1907  –  1945          Knešpolje  –  Knešpolje
  9.                                                         SOLDO (Nikole) IVAN                                          1912  –  1945 Izbično  –  Varda
  10.                                                         SOLDO (Duje)     JURE                                         1913  –  1945 Izbično  –  Varda
  11.                                                         SOLDO (Nikole) AMBRO                                     1920  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  12.                                                         SOLDO (Marka) MIRKO                                      1922  –  1945 Izbično  –  Rosulje
  13.                                                         SOLDO (Marka) SKENDER                                 1925  –  1945 Izbično  –  Kriżni put
  14.                                                         SOLDO (Ilije)       VINKO                                       1927  –  1950 Izbično  –  Ljubljana
  15.                                                         SOLDO (Andrije)                                               MATE 1925  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  16.                                                         SOLDO (Mate)    STANKO                              1910  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  17.                                                         SOLDO (Josipa) TADIJA                                 1914  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  18.                                                         SOLDO (Andrije)                                               BERNARDIN       1907  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  19.                                                         SOLDO (Mate)    IVAN                                     1925  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  20.                                                         SOLDO (Mije)      STANISLAV                         1914  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  21.                                                         SOLDO (Jakova)                                              BOŻE   1923  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  22.                                                         SOLDO (Ivana)   GRGO                           1888  –  1942               Gornja Britvica  –  Lug
  23.                                                         SOLDO (Grge)    RADOSLAV                  1918  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  24.                                                         SOLDO (Ivana)   ANTE                            1920  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  25.                                                         SOLDO (Luke)    FRANO                         1921  –  1942               Gornja Britvica  –  Gospić
  26.                                                         SOLDO (Ivana)   FRANO                         1921  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  27.                                                         SOLDO (Ante)     BOŻE                            1921  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  28.                                                         SOLDO (Blaža)   DRAGO                        1924  –  1944               Gornja Britvica  –  Gradiška
  29.                                                         SOLDO (Petra)    VINKO                          1924  –  1942               Gornja Britvica  –  Jajce
  30.                                                         SOLDO (Ante)     ŽARKO                         1924  –  1942               Gornja Britvica  –  Jajce
  31.                                                         SOLDO (Drage) ANTE                            1925  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  32.                                                         SOLDO (Nikole) BOŽE                            1925  –  1945               Gornja Britvica  –  Leskovac
  33.                                                         SOLDO (Mate)    ANTE                            1927  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  34.                                                         SOLDO (Ivana)   BLAGICA                     1929  –  1953               Gornja Britvica  –  Stolac
  35.                                                         SOLDO (Ivana)   BOŻE                            1925  –  1953               Gornja Britvica  –  Donja Britvica
  36.                                                         SOLDO (Andrije)                                               JOZO   1910  –  1941          Knešpolje  –  Sarajevo
  37.                                                         SOLDO (Blaža)   JOZO                            1902  –  1947               Gornja Britvica  –  Donja Britvica
  38.                                                         SOLDO (Ilije)       JURE                                       1925  –  1945    Ljubotići  –  Zagreb
  39.                                                         SOLDO (Marka) PERO                                        1912  –  1942 Uzarići  –  Rogatica
  40.                                                         SOLDO (Anzelma)                                           STJEPAN             1930  –  1947          Dobrkovići  –  Polog 
  41.                                                         SOLDO (Ivana)   JERKO                           1913  –  1945             Donja Britvica  –  Gornja Britvica
  42.                                                         SOLDO (Ante)     ANĐA                             1907  –  1945             Donja Britvica  –  Vran 
  43.                                                         SOLDO (Ivana)   FRANO                          1909  –  1945             Donja Britvica  –  Mostar
  44.                                                         SOLDO (Mate)    ŠIMA                              1913  –  1945             Donja Britvica  –  Hadžići
  45.                                                         SOLDO (Ivana)   PETAR                           1920  –  1943             Donja Britvica  –  Sarajevo
  46.                                                         SOLDO (Ivana)   BLAŽ                              1924  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  47.                                                         SOLDO (Joze)     MILE                               1925  –  1945             Donja Britvica  –  Kriżni put
  48.                                                         SOLDO (Ivana)   STIPE                           1917  –  1945               Gornja Britvica  –  Izbično
  49.                                                         SOPTA (Dragutina)                                   VINKO         1920  –  1945          Gornja Britvica  –  Gornja Britvica
  50.                                                         SOPTA (Ivana)    IVAN                                           1906  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  51.                                                         SOPTA (Grge)     ADAM                                        1907  –  1945 Dużice  –  Imotski
  52.                                                         SOPTA (Grge)     IVAN                                          1913  –  1945 Dużice  –   
  53.                                                         SOPTA (Mije)      STANKO                                   1914  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  54.                                                         SOPTA (Ivke)      PETAR                                      1912  –  1945 Dużice  –  Trn
  1.                                                        SOPTA (Ivana)    SLAVKO                                   1906  –  1945 Dużice  –  Jasenovac
  2.                                                         SOPTA (Joze)     BLAGO                                     1928  –  1945 Dużice  –  Trn
  3.                                                         SOPTA (Joze)     IVAN                                          1924  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  4.                                                         SOPTA (Ilije)       GRGO                                       1917  –  1943 Dużice  –  Virovitica
  5.                                                         SOPTA (Ilije)       JOZO                                         1910  –  1945 Dużice  –  Trn
  6.                                                         SOPTA (Ilije)       MILE                                          1914  –  1943 Dużice  –  Virovitica
  7.                                                         SOPTA (Martina)                                                   JAKOV           1911  –  1945          Dużice  –  Imotski
  8.                                                         SOPTA (Martina)                                                   VESELKO      1927  –  1945          Dużice  –  Slovenija
  9.                                                         SOPTA (Mije)      FRANJO                                    1901  –  1947 Dużice  –  Dużice
  10.                                                         SOPTA (Boże)    IVAN                                          1924  –  1946 Dużice  –  Dużice
  11.                                                         SOPTA (Martina)                                                   fra MARTIN    1891  –  1945          Dużice  –   
  12.                                                         SOPTA (Miše)     IVAN                                          1908  –  1943 Dużice  –  Ruma
  13.                                                         SOPTA (Miše)     STIPE                                        1920  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  14.                                                         SOPTA (Joze)     JERKO                                       1919  –  1944 Rasno  –  Kozara
  15.                                                         SOPTA (Joze)     STOJAN                                     1909  –  1945 Rasno  –  Trn
  16.                                                         SOPTA (Andrije) MILKA                                        1922  –  1945 Rasno  –  Rasno
  17.                                                         SOPTA (Joze)     MARTIN                            1908  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  18.                                                         STOJIĆ (Joze)    FRANJO                           1908  –  1941          Široki Brijeg  –  Mostar
  19.                                                         STOJIĆ Jago       STANKO                                  1913  –  1945   Buhovo  –  Laško
  20.                                                         SUTON (Ivana)    NIKOLA                                   1921  –  1942   Buhovo  –  Dalmacija
  21.                                                         SUTON (Ivana)    ANTE                                       1920  –  1945   Kočerin  –  Dravograd
  22.                                                         SUTON (Mate)    FRANO                                    1909  –  1945   Kočerin  –  Dravograd
  23.                                                         SUTON (Ivana)    MARKO                                    1924  –  1945   Kočerin  –  Dravograd
  24.                                                         SUTON (Petra)    MARKO                                    1923  –  1943   Kočerin  –  Varażdin
  25.                                                         SUTON (Petra)    MATE                                       1919  –  1945   Kočerin  –  Kriżni put
  26.                                                         SUTON (Mate)    ANDRIJA                                    1926  –  1947                Rujan  –  Derventa
  27.                                                         SUTON (Mate)    IVAN                                            1914  –  1945                Rujan  –  Zagreb
  28.                                                         SUTON (Cvitana)                                                    IVAN             1919  –  1945          Rujan  –  Kriżni put
  29.                                                         SUTON (Mate)    JOZO                                          1921  –  1945                Rujan  –  Krapina
  30.                                                         SUTON (Cvitana)                                                    MARKO        1925  –  1943          Rujan  –  Pale
  31.                                                         SUTON (Šimuna)                                                    MIRKO          1925  –  1945          Rujan  –  Kriżni put
  32.                                                         SUTON (Šimuna)                                                    STANKO       1932  –  1945          Rujan  –  Rujan
  33.                                                         SVRZE (Šimuna)                                                     STIPAN         1922  –  1943          Rujan  –  Varażdin
  34.                                                         SVRZE (Ivana)    ANICA                                  1905  –  1946       Knešpolje  –  Knešpolje
  35.                                                         SVRZE (Marijana)                                             MARKO               1885  –  1945          Knešpolje  –  Knešpolje
  36.                                                         SVRZE (Marka)   FRANJO                               1924  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  37.                                                         SVRZE (Šimuna)                                              JOZO   1904  –  1945          Knešpolje  –  Kriżni put
  38.                                                         SVRZE (Šimuna)                                              ILIJA    1906  –  1946          Knešpolje  –  Knešpolje
  39.                                                         ŠAKIĆ (Marka)    IVAN                                     1927  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  40.                                                         ŠAKIĆ (Ivana)     PERO                                      1920  –  1945    Biograci  –  Dragovci
  41.                                                         ŠAKIĆ (Franje)    IVAN                                        1922  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  42.                                                         ŠAKIĆ (Pere)      BLAŽ                                       1923  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  43.                                                         ŠAKIĆ (Ilije)        MATE                                      1924  –  1945    Biograci  –  Kriżni put
  44.                                                         ŠAKOTA (Ivana)                                                  BOŽE                1925  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  45.                                                         ŠAKOTA (Ivana)                                                 BOŻE                1921  –  1945          Ljubotići  –  Mostar
  46.                                                         ŠAKOTA (Jure)   NIKOLA                                  1907  –  1945    Ljubotići  –  Kočerin
  47.                                                         ŠANTIĆ (Jakova)                                                TOMA               1908  –  1945          Ljubotići  –  Maribor
  48.                                                         ŠANTIĆ (Franje) IVAN                                          1920  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  49.                                                         ŠARAVANJA (Grge)                                             STIPE             1924  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  50.                                                         ŠARAVANJA (Iviše)                                    TOMA      1888  –  1946          Gornji Crnač  –   
  51.                                                         ŠARAVANJA (Iviše)                                    IVKO        1890  –  1946          Gornji Crnač  –   
  52.                                                         ŠARAVANJA (Ante)                                    IVAN        1903  –  1945          Gornji Crnač  –   
  53.                                                         ŠARAVANJA (Andrije)                                 IVAN        1921  –  1943          Gornji Crnač  –  Sinj
  54.                                                         ŠARAVANJA (Andrije)                                 IVAN        1922  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  1.                                                        ŠARAVANJA (Tome)                                   GRGO      1923  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  2.                                                         ŠARAVANJA (Ivke)                                     BOŽO      1925  –  1945          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  3.                                                         ŠARAVANJA (Tome)                                   ŠIMUN     1926  –  1945          Gornji Crnač  –  Slunj
  4.                                                         ŠARAVANJA (Marka)                                  CIRE        1921  –  1943          Gornji Crnač  –  Sarajevo
  5.                                                         ŠARAVANJA (Tome)                                   VJEKOSLAV           1921  –  1945          Gornji Crnač  –  Gornji Crnač
  6.                                                         ŠARAVANJA (Tadije)                                  MIRKO     1922  –  1943          Gornji Crnač  –  Kriżni put
  7.                                                         ŠARAVANJA (Nikole)                                  MATE       1923  –  1945          Gornji Crnač  –  Novi Marof
  8.                                                         ŠARAVANJA (Boże)                                    ANDRIJA                 1925  –  1945          Gornji Crnač  –  Maribor
  9.                                                         ŠARAVANJA (Boże)                                    MIRKO     1910  –  1947          Gornji Crnač  –  Gornji Crnač
  10.                                                         ŠARAVANJA (Mirka)                                   IVAN        1914  –    Gornji Crnač  –   
  11.                                                         ŠARAVANJA (Andrije)                                  IVAN       1922  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  12.                                                         ŠARAVANJA (Andrije)                                  MARKO 1924  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  13.                                                                                     ŠARIĆ ANICA                 1912  –  1947           Gornji Crnač  –  Sovići
  14.                                                         ŠIMIĆ (Mate)       CVITAN                                     1923  –  1945 Čerigaj   –  Kriżni put
  15.                                                         ŠIMIĆ (Ivana)      RADE                                        1915  –  1945 Dużice  –  Trn
  16.                                                         ŠKEGRO (Pere) BOŽE                                       1914  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  17.                                                         ŠKEGRO (Joze) JURE                                        1914  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  18.                                                         ŠKEGRO (Bože) IVAN                                         1919  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  19.                                                         ŠKEGRO (Joze) GRGO                                      1919  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  20.                                                         ŠKEGRO (Ivana)                                                  GRGO              1920  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  21.                                                         ŠKEGRO (Marka)                                                 ŽARKO            1920  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  22.                                                         ŠKEGRO (Grge) IVAN                                         1921  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  23.                                                         ŠKEGRO (Marka)                                                 GOJKO            1921  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  24.                                                         ŠKEGRO (Ilije)    JURE                                        1921  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  25.                                                         ŠKEGRO (Grge) ANTE                                       1922  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  26.                                                         ŠKEGRO (Nikole)                                                 IVAN                1923  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  27.                                                         ŠKEGRO (Pere) VINKO                                      1924  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  28.                                                         ŠKEGRO (Ilije)    IVAN                                         1924  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  29.                                                         ŠKEGRO (Ilije)    IVAN                                         1924  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  30.                                                         ŠKEGRO (Mate) BARIŠA                                     1924  –  1945 Rasno  –  Kriżni put
  31.                                                         ŠKROBO (Joze) ANTE                                         1900  –  1946 Dużice  –  Daruvar
  32.                                                         ŠKROBO (Joze) ANTE                                         1910  –  1945 Dużice  –  Trn
  33.                                                         ŠKROBO (Martina)                                                NIKOLA          1927  –  1944          Dużice  –  Tovarnik
  34.                                                         ŠKROBO (Martina)                                                FRANJO         1924  –  1945          Dużice  –   
  35.                                                         ŠKROBO (Ivana)                                                   JOZO              1924  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  36.                                                         ŠKROBO (Ivke)   MARKO                                     1921  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  37.                                                         ŠKROBO (Frane)                                                  MARTIN         1921  –  1945          Dużice  –  Kriżni put
  38.                                                         ŠKROBO (Marka)                                                  IVAN               1906  –  1945          Dużice  –  Trn
  39.                                                         ŠKROBO (Marka)                                                  JAKOV           1920  –  1945          Dużice  –  Sarajevo
  40.                                                         ŠKROBO (Marka)                                                  JOZO              1923  –  1945          Dużice  –  Mostar
  41.                                                         ŠKROBO (Mate) IVAN                                          1924  –  1945 Dużice  –  Banja Luka
  42.                                                         ŠKROBO (Martina)                                                VINKO            1924  –  1948          Dużice  –  Visoka Glavica
  43.                                                         ŠOLA (Ante)        JOZO                                1921  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  44.                                                         ŠUŠAK (Pere)     JOZO                                          1906  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  45.                                                         ŠUŠAK (Pere)     fra BRANKO                              1912  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  46.                                                         ŠUŠAK (Petra)    STANKO                                    1914  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  47.                                                         ŠUŠAK (Pere)     KARLO                                       1919  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  48.                                                         ŠUŠAK (Matiše) TOMA                                         1912  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  49.                                                         ŠUŠAK (Ivana)    STANKO                                    1920  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  50.                                                         ŠUŠAK (Ivana)    MATE                                         1923  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  51.                                                         ŠUŠAK (Ante)     IVAN                                           1927  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  52.                                                         ŠUŠAK (Mate)    IVAN                                           1928  –  1945 Mokro  –   
  53.                                                         ŠUŠAK (Ivana)    AUGUSTIN                                 1922  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  54.                                                         ŠUŠAK (Jure)     FRANJO                                     1908  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  1.                                                        ŠUŠAK (Andrije) MIRKO                                       1905  –  1945 Mokro  –  Kriżni put
  2.                                                         ŠUŠAK (Franje) BOŻO                                   1940  –  1946       Pribinovići  –  Pribinovići
  3.                                                         ŠUŠAK (Franje) DRAGICA                            1939  –  1944       Pribinovići  –  Pribinovići
  4.                                                         ŠUŠAK (Marijana)                                            MIRKO                 1938  –  1944          Pribinovići  –  Pribinovići
  5.                                                         ŠUŠAK (Šimuna)                                             FRANJO              1915  –  1946          Pribinovići  –  Borajna
  6.                                                         ŠUŠAK (Šimuna)                                             ŠIMUN 1926  –  1946          Pribinovići  –  Borak 
  7.                                                         ŠUŠAK (Franje) ŻARKO                                       1925  –  1945 Mokro  –   
  8.                                                         ŠUŠAK (Ivana)    ŽARKO                                1917  –  1944       Pribinovići  –  Pribinovići
  9.                                                         ŠUŠAK (Stojana)                                             GRGO 1910  –  1945          Pribinovići  –  Kriżni put
  10.                                                         ŠUŠAK (Šimuna)                                                    ILIJA              1911  –  1945          Mokro  –  Kriżni put
  11.                                                         ŠUŠAK (Ilije)       JELA                                    1898  –  1944       Pribinovići  –  Pribinovići
  12.                                                         ŠUŠAK (Ante)     MARKO                                           1923  –  1944            Trn  –  Čapljina
  13.                                                                                     ŠUŠAK JAGO                            1922  –  1943 Mokro  –  Jesenje
  14.                                                         ŠUŠAK (Jure)     MILE                                            1917  –  1945                Oklaji  –   
  15.                                                         ŠUŠAK (Mate)    MARKO                             1920  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  16.                                                         ŠUŠAK (Iviše)     MIRO                                 1905  –  1945          Široki Brijeg  –  Kriżni put
  17.                                                         ŠUŠAK (Miše)     MARKO                                     1924  –  1942 Uzarići  –  Glina
  18.                                                         TADIĆ (Petra)     BOŽO                                            1922  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  19.                                                         TADIĆ (Ivana)     BOŽE                                   1915  –  1945        Ljuti Dolac  –  Biograci
  20.                                                         TADIĆ (Joze)      STOJAN                              1919  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  21.                                                         TADIĆ (Ivana)     LUKA                                   1922  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  22.                                                         TAUZES (Alojzija)                                                     ANDRIJA    1898  –  1945          Idrija  –  Knešpolje
  23.                                                         TICA (Joze)         MIRKO                                      1921  –             Čerigaj  –  Pożega
  24.                                                         TICA (Joze)         ANTE                                        1923  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  25.                                                         TICA (Joze)         MARKO                                     1926  –  1945 Čerigaj  –  Kriżni put
  26.                                                         TICA (Joze)         MIRKO                                      1921  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  27.                                                         TICA (Joze)         ANTE                                         1923  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  28.                                                         TICA (Joze)         MARKO                                     1926  –  1945 Dużice  –  Kriżni put
  29.                                                         TOLE (Jure)        IVAN                                    1920  –  1945        Ljuti Dolac  –  Samobor
  30.                                                         TOLE (Grge)       MATE                                  1919  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  31.                                                         TOLE (Frane)      NIKOLA                               1920  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  32.                                                         TOLE (Ilije)          BLAŽ                                   1921  –  1943        Ljuti Dolac  –  Brod
  33.                                                         TOLE (Ilije)          FRANO                                1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Sarajevo
  34.                                                         TOLE (Nikole)     ŽARKO                                1924  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  35.                                                         TOLE (Grge)       FRANO                                1925  –  1944        Ljuti Dolac  –  Mostar
  36.                                                         TOLE (Stojana)   MILE                                    1925  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  37.                                                         TOLE (Frane)      ANDRIJA                            1925  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  38.                                                         TOMIĆ (Stjepana)                                        JOZO        1911  –  1942          Donji Gradac  –  Bosna
  39.                                                         TOPIĆ (Ilije)         SLAVKO                                  1924  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  40.                                                         TOPIĆ (Ivana)     MARIJAN                                 1920  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  41.                                                         TOPIĆ (Marijana)                                                 FRANJO          1921  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  42.                                                         TOPIĆ (Stjepana)                                                 IVAN                1922  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  43.                                                         TOPIĆ (Ivana)     MATE                                       1923  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  44.                                                         TOPIĆ (Mate)      PERO                                       1924  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  45.                                                         TOPIĆ (Ivana)     CVITAN                                    1924  –  1945   Buhovo  –  Kriżni put
  46.                                                         TOPIĆ (Marijana)                                                 MIRKO             1925  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  47.                                                         TOPIĆ (Ivana)     MIRKO                                     1925  –  1945   Buhovo  –  Uzarići
  48.                                                         TOPIĆ (Andrije)   MARKO                                       1916  –  1941                Oklaji  –  Drvar
  49.                                                         TOPIĆ (Andrije)   JURE                                           1909  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  50.                                                         TOPIĆ (Cvitana) ŻARKO                                        1921  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  51.                                                         TOPIĆ (Cvitana) MARIJAN                                    1937  –  1945                Oklaji  –  Oklaji
  52.                                                         TOPIĆ (Ilije)         MATE                                          1915  –  1943                Oklaji  –   
  53.                                                         TOPIĆ (Ivana)     MATE                                          1927  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  54.                                                         TOPIĆ (Šimuna) IVAN                                            1924  –  1941                Oklaji  –  Drvar
  1.                                                        TOPIĆ (Nikole)    JURE                                           1914  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  2.                                                         TOPIĆ (Nikole)    DRAGAN                                     1921  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  3.                                                         TOPIĆ (Joze)      PERO                                          1924  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  4.                                                         TOPIĆ (Boże)      DRAGAN                                     1924  –  1945                Oklaji  –   
  5.                                                         TOPIĆ (Boże)      GOJKO                                       1935  –  1945                Oklaji  –  Oklaji
  6.                                                         TOPIĆ (Boże)      JOZO                                           1932  –  1945                Oklaji  –  Oklaji
  7.                                                         TOPIĆ (Joze)      MIRKO                                        1924  –  1946                Oklaji  –   
  8.                                                         TOPIĆ (Ivana)     JURE                                           1923  –  1945                Oklaji  –  Petr. Selo
  9.                                                         TOPIĆ (Jure)       ADAM                                          1895  –  1945                Oklaji  –  Bati – Lise
  10.                                                         TOPIĆ (Nikole)    BOŻE                                           1924  –  1942                Oklaji  –  Velika Kladuša
  11.                                                         TOPIĆ (Andrije)   fra ANDRIJA                               1919  –  1945                Oklaji  –  Kočerin
  12.                                                         TOPIĆ (Ivana)     ŠIMA                                            1927  –  1947                Oklaji  –  Oklaji
  13.                                                         UDOVIČIĆ (Ivana)                                            BOŻE   1912  –  1944          Podvranić  –  Omiš
  14.                                                         UDOVIČIĆ (Franje)                                           IVAN    1925  –  1945          Podvranić  –  Zidani Most
  15.                                                         VASILJ (Nike)     ANDRIJA                            1914  –  1945        Ljuti Dolac  –  Kriżni put
  16.                                                                                     VRANKOVIĆ IVAN           1924  –    Široki Brijeg  –  Novo Selo
  17.                                                         VRANJEŠ (Mate)                                                   JOZO             1910  –    Dobrič  –  Kriżni put
  18.                                                         VRANJEŠ (Mate)                                                   STOJAN        1916  –  1945          Dobrič  –  Kriżni put
  19.                                                         VRANJEŠ (Mate)                                                   NIKOLA         1912  –  1945          Dobrič  –  Kriżni put
  20.                                                         VRANJEŠ (Ivana)                                                  GRGO            1922  –  1944          Dobrič  –  Zagorje
  21.                                                         VRLJIĆ (Pere)     ANTE                             1907  –  1945              Gornji Gradac  –    
  22.                                                         VRLJIĆ (Pere)     VLATKO                        1915  –  1942              Gornji Gradac  –  Staljingrad
  23.                                                         VUČIĆ (Ilije)        BOŽE                                   1922  –  1945        Ljuti Dolac  –   
  24.                                                                                     VUKOJA RUŻA                            1918  –  1945              Jare  –  Bradina
  25.                                                         VUKOJA (Ivana) ANDRIJA                                1919  –  1946    Ljubotići  –  Crne Lokve
  26.                                                         VUKOJA (Mije)   FRANO                                   1913  –  1945    Ljubotići  –  Dravograd
  27.                                                         VUKOJA (Budislava)                                           GRGO               1925  –  1945          Ljubotići  –  Crne Lokve
  28.                                                         VUKOJA (Frane)                                                 ANDRIJA          1941  –  1945          Ljubotići  –  Ljubotići
  29.                                                         VUKOJA (Kriżana)                                              CVITAN            1908  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  30.                                                         VUKOJA (Marka)                                                DRAGO            1922  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  31.                                                         VUKOJA (Ante)   FRANO                                   1911  –  1942    Ljubotići  –  Svinjača
  32.                                                         VUKOJA (Marka)                                                FRANO             1924  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  33.                                                         VUKOJA (Ivana) ILIJA                                       1920  –  1943    Ljubotići  –  Bihać
  34.                                                         VUKOJA (Jure)   IVAN                                        1925  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  35.                                                         VUKOJA (Martina)                                              IVAN 1915  –  1943          Ljubotići  –  Sutjeska
  36.                                                         VUKOJA (Mate) IVAN                                        1926  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  37.                                                         VUKOJA (Mije)   JOZO                                      1920  –  1945    Ljubotići  –  Dravograd
  38.                                                         VUKOJA (Ivana) JURE                                       1906  –  1941    Ljubotići  –  Nikšić
  39.                                                         VUKOJA (Stojana)                                              JURE                1924  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  40.                                                         VUKOJA (Jure)   KRIŻAN                                   1906  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  41.                                                         VUKOJA (Ilije)     LUKA                                      1921  –  1943    Ljubotići  –  Pożega
  42.                                                         VUKOJA (Ratka)                                                 MARKO            1931  –  1941          Ljubotići  –  Ljubotići
  43.                                                         VUKOJA (Stojana)                                              MIRKO              1921  –  1944          Ljubotići  –  Jasenovac
  44.                                                         VUKOJA (Lazara)                                               PERO                1926  –  1945          Ljubotići  –  Kriżni put
  45.                                                         VUKOJA (Ivana) PETAR                                    1918  –  1945    Ljubotići  –  Mostar
  46.                                                         VUKOJA (Ivana) STANKO                                 1914  –  1945    Ljubotići  –  Kriżni put
  47.                                                         VUKOJA (Mate) STANKO                                 1920  –  1945    Ljubotići  –  Galac
  48.                                                         VUKOJA (Ivana) FRANO                                     1925  –  1945   Pripolje  –  Široki Brijeg
  49.                                                         VUKOJA (Mate) IVAN                                         1921  –  1943   Pripolje  –  Kriżni put
  50.                                                         VUKOJA (Stjepana)                                             MATE              1912  –  1945          Pripolje  –  Kriżni put
  51.                                                         VUKOJA (Ivana) STANKO                                  1925  –  1945   Pripolje  –  Široki Brijeg
  52.                                                         VUKOJA (Ivana) STIPE                                       1911  –  1945   Pripolje  –  Kriżni put
  53.                                                         VUKOJA (Nikole)                                                IVAN 1881  –  1946          Ljubotići  –  Rujan
  54.                                                         VUKOJA (Jure)   ANTE                            1923  –  1945               Gornja Britvica  –  Kriżni put
  1.                                                        VULETIĆ (Stjepana)                                        MATIJA                1902  –  1946          Dobrkovići  –  Dobrkovići
  2.                                                         VULETIĆ (Nikole)                                            MANDA                1927  –  1946          Dobrkovići  –  Dobrkovići
  3.                                                         VULETIĆ (Joze) JURE                                   1921  –  1945        Dobrkovići  –  Kriżni put
  4.                                                         VULETIĆ (Marijana)                                        MARKO                1924  –  1944          Dobrkovići  –  Ludbreg
  5.                                                         ZADRO (Mate)    TOMISALV                                     1925  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  6.                                                         ZADRO (Mate)    BOŻE                                              1923  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  7.                                                         ZADRO (Ivana)   MATE                                              1896  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  8.                                                         ZADRO (Marka) FRANJO                                         1922  –  1945            Trn  –  Kriżni put
  9.                                                         ZELENIKA (Nikole)                                           JOZO   1930  –  1945          Knešpolje  –   
  10.                                                         ZELENIKA (Pere)                                                ILIJA                 1923  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  11.                                                         ZELENIKA (Marka)                                              IVAN                 1923  –  1945          Biograci  –  Kriżni put
  12.                                                         ZELENIKA (Pere)                                                IVAN                 1925  –    Biograci  –  Kašteli
  13.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                     MIRKO       1892  –  1942          Gornji Gradac  –  Risovac
  14.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                     MARKO      1901  –  1942          Gornji Gradac  –  Risovac
  15.                                                         ZELENIKA (Joze)                                                      MATE         1885  –  1945          Jare  –  Imotski
  16.                                                         ZELENIKA (Joze)                                                      MARKO      1904  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  17.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                                     STANKO    1904  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  18.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                                     MARIJAN   1910  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  19.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                                     MATE         1910  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  20.                                                         ZELENIKA (Franje)                                                   IVAN           1911  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  21.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                                     TADIJA       1913  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  22.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                                     BOŽE          1919  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  23.                                                         ZELENIKA (Pere)                                                      ANTE          1920  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  24.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                                     VINKO        1921  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  25.                                                         ZELENIKA (Jure)                                                       NIKOLA      1922  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  26.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                                     DRAGO      1924  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  27.                                                         ZELENIKA (Grge)                                                      PERO         1927  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  28.                                                         ZELENIKA (Marka)                                    DRAGO      1922  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  29.                                                         ZELENIKA (Šimuna)                                  ILIJA          1922  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  30.                                                         ZELENIKA (Andrije)                                   LJUBOMIR                1921  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  31.                                                         ZELENIKA (Grge)                                      SILVESTAR               1921  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  32.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                     JOZO         1920  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  33.                                                         ZELENIKA (Mije)                                       IVAN           1919  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  34.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                     AUGUSTIN                1919  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  35.                                                         ZELENIKA (Grge)                                      DRAGO      1919  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  36.                                                         ZELENIKA (Marka)                                    VLADIMIR 1915  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  37.                                                         ZELENIKA (Mije)                                       MATE         1913  –  1945          Gornji Gradac  –  Kriżni put
  38.                                                         ZELENIKA (Marka)                                    MIRKO       1904  –  1945          Gornji Gradac  –  Zemun
  39.                                                         ZELENIKA (Marka)                                    MARIJAN   1903  –  1942          Gornji Gradac  –   
  40.                                                         ZELENIKA (Jure)                                         BOŽO       1919  –  1945          Donji Gradac  –  Zidani Most
  41.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                       ANDRIJA 1921  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  42.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                       PETAR     1922  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  43.                                                         ZELENIKA (Ivana)                                       MARKO    1923  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  44.                                                         ZELENIKA (Jure)                                         IVAN         1924  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  45.                                                         ZELJKO (Jure)    BLAGO                             1923  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  46.                                                         ZELJKO (Andrije)                                          JOZO      1924  –  1944          Donji Crnač  –  Krapina
  47.                                                         ZELJKO (Jure)    MATE                                1879  –  1942          Donji Crnač  –  Crnač
  48.                                                         ZELJKO (Joze)   CVITAN                             1879  –  1942          Donji Crnač  –  Crnač
  49.                                                         ZELJKO (Veselka)                                         MARKO 1880  –  1942          Donji Crnač  –  Risovac
  50.                                                         ZELJKO (Pere)   IVAN                                  1899  –  1942          Donji Crnač  –  Crnač
  51.                                                         ZELJKO (Ilije)     TADIJA                              1900  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  52.                                                         ZELJKO (Jure)    MIRKO                              1905  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  53.                                                         ZELJKO (Ivana) JURE                                 1906  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  54.                                                         ZELJKO (Grge)   RADOSLAV                      1909  –  1945          Donji Crnač  –  Lise
  1.                                                        ZELJKO (Andrije)                                          KARLO   1910  –  1945          Donji Crnač  –  Izbično
  2.                                                         ZELJKO (Andrije)                                          BLAGO 1913  –  1946          Donji Crnač  –  Tribošić
  3.                                                         ZELJKO (Mate)   MIRKO                              1914  –  1942          Donji Crnač  –  Dubica
  4.                                                         ZELJKO (Petra) IVAN                                  1882  –  1942          Donji Crnač  –   Dabio
  5.                                                         ZELJKO (Nikole)                                           SARAFINA             1920  –  1946          Donji Crnač  –  Tribošić
  6.                                                         ZELJKO (Pere)   ZORKA                              1913  –  1946          Donji Crnač  –  Crnač
  7.                                                         ZELJKO (Mate)   LJUBKO                            1914  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  8.                                                         ZELJKO (Grge)   LJUBKO                            1917  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  9.                                                         ZELJKO (Mate)   PERO                                1921  –  1942          Donji Crnač  –  Kladuša
  10.                                                         ZELJKO (Jure)    ŽARKO                              1921  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  11.                                                         ZELJKO (Stipana)                                         JURE      1922  –  1943          Donji Crnač  –  Topusko
  12.                                                         ZELJKO (Ivana) MARIJAN                          1922  –  1943          Donji Crnač  –  Ludbreg
  13.                                                         ZELJKO (Marka)                                           BOŽE      1923  –  1943          Donji Crnač  –  Jastrebarsko
  14.                                                         ZELJKO (Mate)   PAVAO                              1924  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  15.                                                         ZELJKO (Pere)   JAGO                                1925  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  16.                                                         ZELJKO (Ivana) STANKO                           1926  –  1947          Donji Crnač  –  Rakitno
  17.                                                         ZELJKO (Jure)    ANTE                                 1926  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  18.                                                         ZELJKO (Nikole)                                           VESELKO              1928  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  19.                                                         ZLOMISLIĆ (Ivana)                                       BLAGO 1913  –  1945          Donji Crnač  –  Izbično
  20.                                                         ZLOMISLIĆ (Andrije)                                     BOŽE      1897  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  21.                                                         ZLOMISLIĆ (Ivana)                                       MIRKO   1907  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  22.                                                         ZLOMISLIĆ (Ivana)                                     PERO       1922  –  1941          Donji Gradac  –  Drvar
  23.                                                         ZLOMISLIĆ (Ivana)                                     DRAGO    1925  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  24.                                                         ZLOMISLIĆ (Ivana)                                     IVAN         1926  –  1945          Donji Gradac  –  Kriżni put
  25.                                                         ZLOPAŠA (Joze)                                                 ANDRIJA         1912  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  26.                                                         ZLOPAŠA (Frane)                                                BARIŠA           1913  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  27.                                                         ZLOPAŠA (Nikole)                                               MARKO           1916  –  1945          Buhovo  –  Široki Brijeg
  28.                                                         ZLOPAŠA (Nikole)                                               STOJAN          1921  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  29.                                                         ZLOPAŠA (Ivana)                                                PERO               1921  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  30.                                                         ZLOPAŠA (Ivana)                                                MARIJAN        1922  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  31.                                                         ZLOPAŠA (Ivana)                                                ŽARKO            1923  –  1945          Buhovo  –  Kriżni put
  32.                                                         ZOVKO (Pere)     ANTE                                 1912  –  1945          Donji Crnač  –  Crnač
  33.                                                         ZOVKO (Pere)     PETAR                              1913  –  1945          Donji Crnač  –  Kriżni put
  34.                                                         ZOVKO (Marijana)                                                   PERICA        1915  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  35.                                                         ZOVKO (Marka) FRANJO                                              1922  –  1945           –  Kriżni put
  36.                                                         ZOVKO (Luke)    GOJKO                                1926  –  1945       Knešpolje  –  Kriżni put
  37.                                                         ZOVKO (Luke)    FRANO                                 1939  –  1948       Knešpolje  –  Knešpolje
  38.                                                         ZOVKO (Luke)    SLAVKO                              1942  –  1948       Knešpolje  –  Knešpolje
  39.                                                         ZOVKO (Joze)     MILKA                                  1929  –  1945       Knešpolje  –  Knešpolje
  40.                                                         ZOVKO (Josipa) ANDRIJA                                       1924  –  1943              Lise  –  Sućuraj
  41.                                                         ZOVKO (Marka) FRANJO                                     1922  –           Mokro  –  Bjelovar
  42.                                                         ZOVKO (Andrije)                                                      VLADO         1927  –  1945          Oklaji  –  Osijek
  43.                                                         ZOVKO (Marka) JURE                                           1926  –  1946                Oklaji  –  Mosor 
  44.                                                         ZOVKO (Marijana)                                                   IVAN             1911  –  1945          Oklaji  –  Zagreb
  45.                                                         ZOVKO (Marka) ANICA                                         1928  –  1945                Oklaji  –  Oklaji
  46.                                                         ZOVKO (Matiše) MARIJAN                                    1903  –  1945                Oklaji  –  Lise
  47.                                                         ZOVKO (Joze)     ANDRIJA                                    1924  –  1943                Oklaji  –  Hvar
  48.                                                         ZOVKO (Stojana)                                                     KARLO         1919  –  1942          Oklaji  –   
  49.                                                         ZOVKO (Franje) SEKUL                                        1942  –  1945                Oklaji  –  Oklaji
  50.                                                         ZOVKO (Boże)    STIPE                                          1923  –  1945                Oklaji  –  Kriżni put
  51.                                                         ZOVKO (Ivana)   fra VALENTIN                             1889  –  1945                Oklaji  –  Kočerin
  52.                                                         ZOVKO (Nikole) BOŻE                                           1917  –  1942                Oklaji  –   
  53.                                                         ZOVKO (Jakova)                                                     MIRKO         1921  –  1945          Oklaji  –  Pożega
  54.                                                         ZOVKO (Šimuna)                                                     JURE            1926  –  1945          Oklaji  –  Kriżni put
  1.                                                        ZOVKO (Joze)     BOŻE                                         1923  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  2.                                                         ZOVKO (Martina)                                                   BOŻE              1922  –  1945          Uzarići  –  Kriżni put
  3.                                                         ZOVKO (Boże)    IVAN                                          1926  –  1945 Uzarići  –   
  4.                                                         ZOVKO (Franje) IVAN                                          1925  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  5.                                                         ZOVKO (Ivana)   MARKO                                     1911  –  1945 Uzarići  –   
  6.                                                         ZOVKO (Jure)     PERO                                        1920  –  1945 Uzarići  –  Kriżni put
  7.                                                         ZOVKO (Mate)    STJEPAN                                  1915  –  1945 Uzarići  –   
  8.                                                         ZOVKO (Ivke)      STJEPAN                                  1885  –  1945 Uzarići  –  Uzarići
  9.                                                         ZOVKO (Stjepana)                                                 STOJAN         1905  –  1945          Uzarići  –  Uzarići
  10.                                                         ZOVKO (Mate)    VENCEL                                    1912  –  1944 Uzarići  –  Tihaljina
  11.                                                         ZOVKO (Martina)                                                   VINKO            1915  –  1944          Uzarići  –  Dubica
  12.                                                         ZOVKO (Martina)                                                       STANKO    1902  –  1945          Jare  –  Jare
  13.                                                         ZOVKO (Mate)    MARKO                                         1910  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  14.                                                         ZOVKO (Luke)    IVAN                                              1915  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  15.                                                         ZOVKO (Martina)                                                       SLAVKO    1919  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  16.                                                         ZOVKO (Ivana)   MATE                                            1920  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  17.                                                         ZOVKO (Martina)                                                       MARTIN     1923  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  18.                                                         ZOVKO (Marka) MILAN                                           1924  –  1945              Jare  –  Kriżni put
  19.                                                         ZOVKO (Stojana)                                                       PERO         1925  –  1945          Jare  –  Kriżni put
  20.                                                         ZOVKO (Stojana)                                                       LUCA          1923  –  1944          Jare  –  Jare
  21.                                                         ZOVKO (Pere)     ANTE                                 1912  –  1945          Donji Crnač  –  Crnač
  22.                                                         ZOVKO (Mate)    TOMA                                1900  –    Gorni Crnač  –   
  23.                                                         ZOVKO (Ivana)   JURE                                 1900  –  1945          Gorni Crnač  –   
  24.                                                         ZOVKO (Mate)    ANDRIJA                          1907  –  1945          Gorni Crnač  –   
  25.                                                         ZOVKO (Ivana)   JOZO                                1913  –  1945          Gorni Crnač  –  Kriżni put
  26.                                                         ZOVKO (Ivana)   BOŽE                                1916  –  1945          Gorni Crnač  –  Kriżni put
  27.                                                         ZOVKO (Mate)    BOŽO                                1920  –  1945          Gorni Crnač  –  Kriżni put
  28.                                                         ZOVKO (Cirila)    NIKOLA                            1920  –  1945          Gorni Crnač  –  Kriżni put
  29.                                                         ZOVKO (Jakova)                                           MIRKO    1921  –  1945          Gorni Crnač  –  Kriżni put
  30.                                                         ZOVKO (Joze)     KARLO                             1922  –  1945          Gorni Crnač  –  Sarajevo
  31.                                                         ZOVKO (Joze)     ANTE                                1925  –  1945          Gorni Crnač  –  Kriżni put

 

Izvor: Pero Kožul, Otkopana istina Širokog Brijega, Široki Brijeg, 2017. 

 

Uredništvo/komunistickizlocini.net

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s